İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo Ödemeleri (Ekim 2006)

Y

~ yknTR ~

Misafir
Ewet arkadaşlar geçen ay Eylül odemelerini için topic açmıştım. Umarım herkes için yararlı ve guzel olmuştur. Bu ayda bıraz erken açayım istedim. Öncelikle bi ön açıklama yapalım;

Ekim 2006 Ödemeleri Hakkında

- Eylül ayında kazanmış olduğunuz paralar ödenecektir.
- Paypal ödemeleri 11 Ekim, Banka ödemeleri 17 Ekim (en geç tarihler) yapılacaktır.
- Türk hitinin tıklama oranı gitgide düşdüğünden tavsiyem yabancı hit sağlamaya çalışın.
- Asla hile yapmayın, hesabınız heran kapatılabilir(domain banlanır) yada uyarı alarak kazandığınız miktar 0(sıfır) lanır.

Ödeme bekleyenler, sorusu olanlar ve bilgi paylaşımı için Ekim ayında lütfen bu başlığı kullanırsak forumumuz için daha güzel ve yapıcı olacaktır. Teşekkürler..

Bu arada hemen yazayım geçen ay ödememi almıştım. Bu ayda işalah bir sorun çıkmaz ise ödememi alacağım.
Ödeme Şeklim: İşbank Banka ödemesi Euro hesabım(ancak adıma havale gelmişti, bankaya gidip aktardım hesabıma)

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bende paypal istedim yine:) hadi hayırlısı bakalım herkese..

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzel başlık, bunun için +rep.
aslında yabancı hit çekmek üzerine bilgi paylaşılsa çok iyi olur ama kimse paylaşmak istemeyecek. O yüzden tersini söyleyim, bilgi paylaşmayalım :)

Y

~ yknTR ~

Misafir
İlgin için eyw arkadaşım.

Yabancı hit konusunda tabıkı aklıma gelenlerı ben paylaşayım :)

Öncelikle yabancı site dizinlerine güzel keyword lar kullanarak kayıt olmak ve belirli bir süre bekleyıp, sabıt mın 20 ziyaretçi bile olsa hit sağlamak, tabıkı zamanla site dikkat çekecektir. ayrıca Belli başlı arama motorlarına kayıt yapılmalı. Yahoo, MSN, Altavista gibi..
Benim aklıma gelen bu :)

onurcakmak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim 1 hesap kapatılmış 2si hala ayakta hayırlısı bakalım bekleyip göreceğiz.

code_Select

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sedo odemelerde problem yaratmiyorda su odeme miktari gunden gune dusuyor...

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İlgin için eyw arkadaşım.

Yabancı hit konusunda tabıkı aklıma gelenlerı ben paylaşayım :)

Öncelikle yabancı site dizinlerine güzel keyword lar kullanarak kayıt olmak ve belirli bir süre bekleyıp, sabıt mın 20 ziyaretçi bile olsa hit sağlamak, tabıkı zamanla site dikkat çekecektir. ayrıca Belli başlı arama motorlarına kayıt yapılmalı. Yahoo, MSN, Altavista gibi..
Benim aklıma gelen bu :)

Dizinlere kaydetmenizi önermem. Link almak yasak ise dizinlerden gelen hitte banlanmanızda etken olabilir.

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Dizinlerden gelen hiti sedo hile olarak sayar. Backlink sevmez Sedo. Sonrada ben hile yapmadan beni banladi dersiniz.

ArkadaSYeri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar bu sedo'da Google adsense gibi click basina ödeme yokmu parking disinda cunku ilk ay güzel kazanc geliyor sonra kazanc dusuyor, hali ile

Y

~ yknTR ~

Misafir
Ilk ay aynen dediğin gibi güzel tıklama kazancı sağlıyor ancak diğer aylar düşüyor bu oran. Sedo dan ban yemediğimize mi sevinsek yoksa düşen hitlere mi üzülsek :)

Sedo da clıck başına tıklama zaten var Görüntülenme sayını, tıklama sayını ve tıklama başına verdiği rakamı Domain Panelinden gorebilirsin.
Sedo da Parking ve Domain Alımı / Satımı yapabilirsin

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim de 86 mı 88 mi ne vardı onaylansa bari de alsak parayı :)

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne sürprizi varmış?Bana bir şey gelmemiş de...Posta adresini değiştirmiştim ilk kayıt olduğuma gelmiyor mailler ona yollamazlar herhalde?Güncel e-postamda da bir gelişme yok?

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Onayladım ama gelen giden yok Ploop'un dediği gibi yani...

Y

~ yknTR ~

Misafir
arkadaşlar bana maıl gelmiş :(

[email protected] dan hesabım komple kapatılmış :( Sedo bu aykı parking paramı yedı. Domain paramı odedi 2 gun once umarım sorunsuzca bana ulaşır
bana geçmişler olsun :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5