İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo Ödemeleri (Ekim 2006)

Ugur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben Şimdi Paypal adresimi girsem bu ay ödeme alabilir miyim ?

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sedo attı beni dun.. adi adamlar.. hile falan yapmamıştım..neyse onumuze bakacaz artık..

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
türk hitleri konusunda sıkıntılıyım, geçen ki yazışmamızda reklamverenin türk hitlerinden memnun kalmadığını ve bu nedenle çalışamıyacaklarını söylüyorlardı. sanırım büyük ihtimal yakın zamanda sedo türkiye hitlerini saymamaya başlıcak... gerçi bunu daha öncede uygulamış ama şimdide sanırım bunun hazırlığında...

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
türk hitleri konusunda sıkıntılıyım, geçen ki yazışmamızda reklamverenin türk hitlerinden memnun kalmadığını ve bu nedenle çalışamıyacaklarını söylüyorlardı. sanırım büyük ihtimal yakın zamanda sedo türkiye hitlerini saymamaya başlıcak... gerçi bunu daha öncede uygulamış ama şimdide sanırım bunun hazırlığında...

Yazistigim bazi alman forumlarinda türk hitlerin kalitesizliginden bahsediliyor. Bahsettigim forumda sedo yetkilileri oliver de var. Türk hitlerini tümden banlamasi an meselesi. Bunun nedeni ise, domain alicilarinin kaliteli traffic istemesi.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
işte zaten 710 € mun gitme sebeplerinden biride buydu :( o yüzışmanın üstünede hesap kapatılmıştı...

sağlık olsun derdim ama bu konuda diyemiyorum, parasında değilim ama halkımın 3ncü sınıf hatta sınıfa dahi sokulmaması insanın zoruna gidiyor. he bir yandan adamlarda haklı yabancı bir ingilizce sigorta şirketi reklam vermiş, bayada pahalı reklam üstte çıkabilmek için neden sonuçta birileri gelsinde para kazanalım hesabı yapıyorlar, gelmiş benim canım vatandaşım mp3 ararken o reklamı tıklamış :) reklamveren şikayet etmekte haklı aynı durum bize olsa bizde sanırım bu tepkiyi veririm.

neyse hayırlısı olsun ama dediğin gibi Türk hitlerinin parked.com gibi sedonunda banlaması an meselesi.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Türk yabancı karışığım.. yani bazı domaine yabancı bazısına türk tıklıyor bakalım ne olacak..

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla sedo iyi temizlik yapıyor. 1 hesabım kaldı banlamadığı, onu da banlarsa banlasıın

webrlis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
tüh be şimdi baktım benide banlamışlar.
David mail atmış. Doağl olmayan hitlerim varmış olmamalıymış vs.
acaba Mail atsam sadece google hitlerini sayın gerisini silin desem acarlarmıki hesabı geri. 3-4 tane arkada kalmış backlinkim vardıda. onlar sorun yarattı heralde.
Nasıl bi mail atsam acaba?

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tüh be şimdi baktım benide banlamışlar.
David mail atmış. Doağl olmayan hitlerim varmış olmamalıymış vs.
acaba Mail atsam sadece google hitlerini sayın gerisini silin desem acarlarmıki hesabı geri. 3-4 tane arkada kalmış backlinkim vardıda. onlar sorun yarattı heralde.
Nasıl bi mail atsam acaba?

Sansin koskocaman SIFIR. Bu forumda binlerce defa bahsediliyor. Sedo backlinkleri hile olarak kabul eder diye. Bir musibet bin nasihatten iyidir derler.

TurkOyun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne yani bende google hiti yoksa sedo banlayacak mı ?

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
[QUOTENe yani bende google hiti yoksa sedo banlayacak mı ?[/QUOTE]

evet banlar işine gelmeyen her harekette her şeyde sedo banlar onun adı sedo :D

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sedonun...... tobee. tobee.. ramazan ramazan beni sovdurecek bu sedo.. % 100 google dan gelen hitli domaini attı..600 euro içerde kaldı..haram olsun..

TurkOyun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
diğer siteden bannerla gelen hit var ve google hiti 0, site google da indexlenmemiş atar mı sizce? :(

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
diğer siteden bannerla gelen hit var ve google hiti 0, site google da indexlenmemiş atar mı sizce? :(

Arkadaslar, biraz arastirma yapin. Binlerce defa diyoruz. Sedo dogal hit ister. Bir tek backlink bile sedo icin hiledir. Sedo nun asil ama asil amaci TYPE IN. Sedo yetkililerinin kendi agzindan duydum ben. Bazi forumlarda almanca yazisirlar. TYPE IN agirlikli domain onlarin ilk tercihi. Nedenini anlatirdim ama vaktim kisitli. Google hitine avrupadan oldugu sürece hic ses cikarmiyorlar. Adwords ile desteklediginiz zaman bunu hile olarak görüyorlar. Türk Cin ve Hindistan hitlerinden tüm internet piyasi ne yazikki sikayetci.

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar, biraz arastirma yapin. Binlerce defa diyoruz. Sedo dogal hit ister. Bir tek backlink bile sedo icin hiledir. Sedo nun asil ama asil amaci TYPE IN. Sedo yetkililerinin kendi agzindan duydum ben. Bazi forumlarda almanca yazisirlar. TYPE IN agirlikli domain onlarin ilk tercihi. Nedenini anlatirdim ama vaktim kisitli. Google hitine avrupadan oldugu sürece hic ses cikarmiyorlar. Adwords ile desteklediginiz zaman bunu hile olarak görüyorlar. Türk Cin ve Hindistan hitlerinden tüm internet piyasi ne yazikki sikayetci.

type in nedir pardon?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5