İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo Ödemeleri (Ekim 2006)

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
type in nedir pardon?

Type In ziyaretcinin direkt olarak giris yaptigi traffic seklidir. COgunlukla generic domainler icin gereklidir. Mesela pizza ile ilgili birseyler arastiracaksiniz. Ilk akliniza gelen pizza.com dur. Iste buna Type In Traffic denir. Parking sistemleri bunun üzerine kurulmustur. Sedo hele ilk basta bunu ister. Top Domain olarak gecer.

TurkOyun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar, biraz arastirma yapin. Binlerce defa diyoruz. Sedo dogal hit ister. Bir tek backlink bile sedo icin hiledir. Sedo nun asil ama asil amaci TYPE IN. Sedo yetkililerinin kendi agzindan duydum ben. Bazi forumlarda almanca yazisirlar. TYPE IN agirlikli domain onlarin ilk tercihi. Nedenini anlatirdim ama vaktim kisitli. Google hitine avrupadan oldugu sürece hic ses cikarmiyorlar. Adwords ile desteklediginiz zaman bunu hile olarak görüyorlar. Türk Cin ve Hindistan hitlerinden tüm internet piyasi ne yazikki sikayetci.
zaten şu anda %100 adresi yazarak giriyor bannerı kaldırdım

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
zaten şu anda %100 adresi yazarak giriyor bannerı kaldırdım

PopUp aciyorum demek istiyorsun. Pazartesi aksamina banlanirsin. Sonrada sedo beni banladi dersin burada. Ya sen cok akillisin!= ya da sedoyu cok salak saniyorsun.
Sedo Type In ile Pop Up ayirt edecek kadar akilli.
Sedo dersi mi vereyim her baslikta :) Sedo Pop Up hilesini yemezzzz.
1 tane backlink olsa dahi hile sayar.

TurkOyun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
popup açtığımı kim söyledi gerizekalı mısın? Domain, jenerik domain akılda kalıyor çok ziyaretçisi var, ben bu ziyaretçiyi katlamak için banner koymuştum...

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
popup açtığımı kim söyledi gerizekalı mısın? Domain, jenerik domain akılda kalıyor çok ziyaretçisi var, ben bu ziyaretçiyi katlamak için banner koymuştum...

Tabi tabi. Bizde yedik. Sen bu yollarda giderken biz dönüyorduk. Cocuklarla ugrasmak kadar zor birsey yokmus. Büyüde gel. Ozaman sana sedonun tüm ayrintilarini anlatayim.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Thank you for participating in our Paid Domain Parking Program.
Please find the evaluation of banner clicks as a result from
your parked domains of last month in the following:

Revenue September 2006: *** Euro

The total amount will be transferred to you via PayPal
by the 15th of this month.
We will provide you with a printable revenue statement at
http://www.sedo.co.uk/member/domainparking in a few days.

Good luck for the upcoming month!

Ödemeler onaylanmış arkadaşlar. Hadi Herkeze Hayırlı olsun

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim hesapda kapatırmıs ama hilem yok
1,5senedir aynı
kapatmış kafayı yiyecem valla

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onay mailleri geldi ilk defa bankaya istedim bakalım ne zaman gelecek veya gelebilecek mi :)

seniseviyo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onay maili ızdırabı var paranın gelmesi ızdırabı var bu ne ya resmen insanın piskolojisi bozulur 500 € da benım var odemeyı alayım töbe sedoyla işim olaz bir daha :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5