İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo Ödemeleri (Ekim 2006)

M

Muratfb

Misafir
Bana Gelmedi Onay Maili Yaa Ne Zamanlar Gelıyor Bu Maıl ??

seniseviyo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana Gelmedi Onay Maili Yaa Ne Zamanlar Gelıyor Bu Maıl ??

Onay mailli bana geldı ama dur bakalım para ne zaman gelecek hayatımda ilkez böle bır seyden para alacağım ( pek inanmıyorum alacagıma ama ) oda gelirse bakalım eğer gelırse zaten 100 YTL direk bır yere bağışlıyacağım ramazan ramazan bir hayır işlemiş olalım

BU ARADA ARKADAŞLAR İLK PARA KİME GELİRSE BURAYA BIR MESAJ YAZSIN

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Halamı sedo?? Sedoyu zengin eden Türkler valla.. Adamlar banladıkça üye oluyosunuz. Adamlar alıştı artık beleş para yemeye. Sedo akıllı iş yapıyor bu yaptıkları şerefsizlik ama Bizlerle çok iyi oynuyorlar...

yeux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biraz once sedo odemeyi yapmis, odeme dekontunu siteye eklemisler, hayirli olsun herkese :)

bababurakk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet sedo ödeme dekontunu göndermiş. credits olarak sedoya eklemiş. ancak pay pala paranın geçmesi 2 günü bulur heralde. herkese hayırlı olsun

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Paypal ödemesini yapmış.. Ama henüz paypallarda değil ;) Herkese hayırlı olsun..

seniseviyo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banka havalesi ödemelerinide yapmıs bakalım kac gunde hesaplara yansıyacak

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
benim geçmişten kalan bi 21€ mu ne var, en son sedoda ne gibi değişikler oldu ödeme almak için sertifika falan bişeyler çıkmıştı ekstra bişey yapıyomuyuz ödeme almak için arkadaşlar?

Y

yaBgu

Misafir
sedo dan ilk kez ödeme alacağım
Billing bölümüne tıkladığımda

G 13171** - Domain Parking Earnings - 10.10.06 - Unpaid

yazıyor

ödenmemiş anlamına geliyor ama ödeyecek demi :)
ödemeyi paypal işaretlemiştim

bababurakk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar sedo ödemeleri paypal a geçmiş. Paypaldan çekebilirsiniz. :) hayırlı olsun

M

Muratfb

Misafir
Ya Benim Maile Ne onay Geldi Nede Paypal Ödeme Geldi Sedoyu İlk Defa kullanıyorum 29 € Var Paypal Always Via Paypal Sectim Alt tarafta 20 € Sectım Paypal Adresımı Yazdım AMa Tık Yok :(

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
50 kere yazdım tekrar yazıyorum banka ödemeleri 15inde gelir mailde de yazıyor zaten

Ya Benim Maile Ne onay Geldi Nede Paypal Ödeme Geldi Sedoyu İlk Defa kullanıyorum 29 € Var Paypal Always Via Paypal Sectim Alt tarafta 20 € Sectım Paypal Adresımı Yazdım AMa Tık Yok :(

eylül ayı içerisindemi toplam 29 euro oldu yoksa eylül ekim toplamında mı? ödeme alabilmen için eylül ayında 20 euro'yu geçmen gerekiyordu.

M

Muratfb

Misafir
50 kere yazdım tekrar yazıyorum banka ödemeleri 15inde gelir mailde de yazıyor zaten

eylül ayı içerisindemi toplam 29 euro oldu yoksa eylül ekim toplamında mı? ödeme alabilmen için eylül ayında 20 euro'yu geçmen gerekiyordu.

Eylül Ekim TOplam 29 Sadece 1 ay Değil.. Ee Peki Her Para almam İçin o Aymı Toplamam Lazım 20 yi ?

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ödeme günü hesabım kapatıldı, küfür arşivimi sedo yöneticilerine ilettim. En yakın zamanda teşekkür etmelerini bekliyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5