İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo Ödemeleri (Eylül 2006)

Y

~ yknTR ~

Misafir
@keyfinebak.com

Pekı paraya nasıl YTL alacağız? Yanı Sedo EURO yada dolar oduyor Bende euro hesabımı verdım Euro olarak gelıcek Ancak YTL hesabımı verse ıdım YTL ye çevirip mi aktarırlar dı?

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır havale olarak gelirdi yine € olarak gelir ama almak istediğinde memur sorar € istersen 31 ytl masraf YTL istersen direk o anki kurdan hesaplayıp paranın tamamını öder...

€ hesabı verdiğindede havale olarak geliyor, sen yine bankadan işlem yaptırıp hesabına almak zorundasın...

o yüzden € hesabınada geçse 15 gün süreyle parayı € olarak alman sana 31 YTL masrafa malolur... o yüzden ya 15 gün bekleyip € olarak alırsın yada 31 YTL masraf ödeyip anında € alırsın yada masrafsız o anki kur ile YTL olarak alırsın 3 seçeneğin var...

ben € hesabıma aktarıp kullanmak istediğimde YTL dönüştürüp çekiyorum, 15 gün geçtikten sonrada ne işlem yaptığım farketmiyor...

3 Seçenek :

1- Gelen Parayı € olarak alıp 31 YTL masraf Ödemek
2- € hesabına geçerek 15 gün süre bekledikten sonra € olarak almak
3- Gelen paranın tamamını O anki Kurdan YTL olarak almak

Y

~ yknTR ~

Misafir
@keyfinebak.com

verdiğin bilgiler için saol. Çoğu arkadaşa ve banada cok yardımcı oldun

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rija ederim bide banlanmama konusunda yardımım dokunsa hem kendime hem arkadaşlara daha iyi olucak...

yok ne yaptıysak yaranamıyoz şu sedo'ya :)

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben bankaya her hangi bir emir vermiyorum.Para kesintisiz olarak TL hesabıma yatıyor.Bankam işbankası...Birtek geçen ay problem yaşandı ondada isme göndermişler para geri gitmiş banka ben gönderdim diyo sedo ben almadım diyo :D bizim 100 eouro yu biri iç etti ama neyse :p

erkanozdemir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende de "paid" oldu arkadaşlar, bunun anlamı, para bizim bankaya gönderildi mi demek oluyor acaba...

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynen öyle oluyor...

eğer banka bilgileri verdiysen ayın 15 cuma günü veyahut ayın 18i hesabına yatar...

büyük ihtimal cuma günü biter mevzu...

bu arada cengiz 20.000 diil 10.000 gibi kazanıyor :D minicup alıcak sıkıyor kendini :p

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
goldkeyi bekliyorum hala ödemedi ya. önceden 6-7 sinde öderdi. şimdi baya bi sarkıtıyor..

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banada geldi :)
Hayırlı olsun domaininki kaldı oda geldimi tamam:)

BeetLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paypal gelmis sedodan, goldkey de odemis bugun paypala

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5