İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo Ödemeleri (Eylül 2006)

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet goldkeyler gelmiş... sedo yu zaten sponsor yerin ekoymuyorum. adamlar insanlalrla ta.. geçiyor

bababurakk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam arkadaşlar aranızda yeniyim. ya bu sedodan bende banlandım heralde ama yaklaşk 10 tane domain satılık durumda. eğer domain satılınca parayı vermeyeceklerse çekeyim ordan domainlerimi. eminmisiniz arkadaşlar domain parasını alamayacagımdan ona göre hareket edecem

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunu bize değil aslında sedo'ya sorarsan daha net bi yanıt alırsın...

aynı durumu bende yaşıyorum, hesabım tamamen kapatıldığı için satış ne durumda bi haberim yok mail attım bakalım karşılığı geldiğinde burda paylaşırım...

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdi sedo paypal'e ödeme yaptı mı yapmadı mı? ona göre arkadaşıma haber vereceğim de yollasın paramı :p

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim satış işlemide durdurulmuş mail geldi.

Dear Mr. Donmez,

We regret to inform you that we shall have to cancel this transaction because of suspicious traffic results.

Should you have any further queries, please do not hesitate to contact us.

Best regards,

Dejan Jovic

böle bi mevzu işte :s

bana geçmiş olsun :)

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Eger sedo parking programini banladiysa domain satisinida durdurur. Cünkü hitler ayni yerden geliyorsa onuda hile sayar. Ama bunu inanin sadece tr den katilanlara yapiyor.
Bizleri önce uyariyor sonra sadece tiklamalari siliyor.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eger sedo parking programini banladiysa domain satisinida durdurur. Cünkü hitler ayni yerden geliyorsa onuda hile sayar. Ama bunu inanin sadece tr den katilanlara yapiyor.
Bizleri önce uyariyor sonra sadece tiklamalari siliyor.
sedo tr yada baska bir sey diye ayricalik yapmiyor
tr de bir arkadas sedo da adwords hile hit yollamisti onada uyari maili geldi oda adwords ile hit yolladigini soyledi ve tiklamalar silindi hesabi banlanmadi
benimde banka hesaplari tr olmamasina ragmen 1 ay once hileli odemeyi yapti daha sonra butun domainleri sildim panelden
4 tane tane domain koydum dogal hitli (gunluk hitleri 20-30 civari idi ) + kategoride gostermek icin ucret de odemistim hic uyari maili gelmeden direk olarak bu 4 domaini blackliste aldi ve parking i de banladi (iceride bulunan kazanc 7 euro idi :p)
Sacamaliga baksana hileli deveyi ode hilesiz devenin tuyunu odeme banla :p
yani herkezin dedigibi bence ulke ayrimindan baska sedonun sacmaligi

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sedoyla işin olmasın boşa umut bağlarsın bakarsın hesabınd apara birikmiş herşeyini ayarlarsın. Son ödeme günü gelir bir bakmışsınki hesabına giremiyorsun mailini kontrol edersin banlandınız. Sonrada ağzına gelen küfürü edersin. her genç sedolunun yaptığı gibi ...

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yav benim arkadaşın hesabı ödememiş bu adamlar, paypale ödeme almayan var mı bugün yarına mı sarktı diyeceğim de ne alaka?

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ploop bana geldi valla hem domain hemde park parası :D

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dot net'in başına gelen olay geldi arkadaşımın hesabına da o yüzden. bana zaten havale geliyor, cuma günü hesapta olacak. paypal gelmedi ama anlamadım.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Şimdi ben anlamadım. Başlıkta Eylül 2006 yazıyor, mesajda Ağustos ödemeleri deniyor. Şimdi ki ödemeler hangi ayın ?

Mesela benim 1 yıllık hesabım vardı. Fakat kullanmıyordum. Velakin bu Eylül'de kullanmaya başladım. (1-2 Eylül gibi) ve içerisinde xxx rakamına ulaşmış para var. (demem o ki, minimum ödeme miktarını geçmiş bulunmaktayım :D) Bu ödemeyi ne zaman alacağız ? (Sedo'ya yeni yeni ısınıyorum :p)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5