İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo Ödemeleri (Eylül 2006)

Y

~ yknTR ~

Misafir
ewet arkadaşlar sedo ağustos ayının odemesi bugun başladı. Öncelikle paypal ödemeleri arkadasından banka ödemeleri yapıcak. Ödemesi gelen, bekleyen, banlanan arkadaşlar lütfen başlık altına yazsınlar.

Benım hesabımda Billing Receipts kısmında

ads305zkp7.jpg

olarak gözükmekte Ben odeme şeklini banka havalesi olarak seçtiğim için sanırım biraz daha beklicem.
Ayrıca İşbank dan Vadesiz Euro Hesabımın bilgileri verdim.

Lütfen sizde ufak ayrıntıları başlıkta paylaşıp sorular varsa sorarsanız yeni sedo cular için daha yararlı olur.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banka seçiliydi :)

ama 1 hesabım banlanmış,
1 hesap birikmediği için henüz ödeme yok...

banlanan hesaptaki parayı ödicekler mi artık onuda ayın 15inde görücem...

erkanozdemir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende de durum aynı, banka ödemesini seçmiştim, umarım yatana kadar sorun cikmaz. Hile bile yapmıyorum ama bir taraftan da tırsıyorum :) paraların üstüne yatacaklar diye. Umarım herkes sorunsuzca alır. Sanırım cumaya kadar yatmış olur.

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim bi domain satışı var banlansam ne olur acaba

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı sorun bende var domain satışım vardı ve banlandım :)

bişi olduğu yok şimdilik bekliyorum bakalım...

Y

~ yknTR ~

Misafir

Bugun yada Yarın yaparlar sanırım ödemeni.

bende de durum aynı, banka ödemesini seçmiştim, umarım yatana kadar sorun cikmaz. Hile bile yapmıyorum ama bir taraftan da tırsıyorum :) paraların üstüne yatacaklar diye. Umarım herkes sorunsuzca alır. Sanırım cumaya kadar yatmış olur.

bazen sapıtıp banlıyorlar işte İşalah olmaz bole bi durum Ewet arkadaşım cuma günü sanırım yatıracaklar.

Benim bi domain satışı var banlansam ne olur acaba

Banlanırsan ödeme yapmazlar sanırım ama belkı parked ödemesini yaparlar. Domain i satamazsın ancak parked tıklamasından birikeni yollayabilirler.

gshalil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Para havaleyle gelirse banka ne kadar komisyon kesiyor acaba? İşbank mesela?

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paypal istendiyse bugün yatar para

banka havalesi istendiyse ayın 15nde hesaba yatar...

işbankası komisyon kesmiyor, tabi parayı ytl olarak alırsan kesmiyor, ama yok parayı Euro olarak alıcam derseniz 31 ytl masraf kesiyorlar... ytl olarak almak isterseniz hiç bir ücret talep edemiyorlar...

parası yatan yada yatıcak olan arkadaşlara şimdiden hayırlısı olsun... inşallah benimkide yatar hesabıma... banlandık ama bakalım nası bi süreç geçicek...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5