İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sedo tam bir hirsiz

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
20 gun olmadi 1000 euro param oldu ama tamamen google bazli trafik ve sedo bilindik nedenlerden sutladi

sebep dogal trafik degilmis benim dogal trafigimi yesinler onlar

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sadece meraktan soruyorum. Domain adı ne? Söyleyebilir misiniz?

masques

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
aynısını banada yapmıştı parked.com tavsiye ederim

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynısını banada yapmıştı parked.com tavsiye ederim

parked Türk ipleri banlamadı mı ? : )

@AkrepList, siten sanırım link sitesi. Sedo zaten sağdan soldan link almaya sıcak bakmıyor ki.. Arama motorlarından gelmesi lazım ziyaretçilerin :eek:

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
@AkrepList, siten sanırım link sitesi. Sedo zaten sağdan soldan link almaya sıcak bakmıyor ki.. Arama motorlarından gelmesi lazım ziyaretçilerin :eek:

Bende aynısını diyecektim.. Başka bir sitede linkinin olması ban sebebi. Yani o Googledan gelmiş olmuyor. O siteden gelmiş oluyor.. Burda da sedonun suçu olmuyor.

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ha parked, ha sedo ... al birini vur ötekine ikiside hile yapmadığım halde attı.

sedo hesabım 1 yıllıktı ve aylık 20-25 euro alıyordum.
parked den de 2-3 defa 50 şer usd aldım.

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Backlink diyor yine diyecekler :D ama sedo buna cok dikkat ediyor. Google da guzelsiteler.com a bir bak bakalim kac tane backlink i var.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
hiçbir sitede linkinin olmaması gerekiyor hitlist , toplist , pr değişimi vs.. şeyleri yapmayın arkadaşlar özellikle pr arttırmak için bu tarz şeyleri yapmayın eğerki gömmek niyetiniz varsa tabii

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaw bir sitenin backlinki olmasi cok dogal birsey
ama ben legalpara ediyorum trafigimin yuzde 95 i google tabanli, yani dogal trafik degil diyemezler buna herneyse baska parking sponsorlara bakcaz.
onerileriniz nedir?

R

reisabi

Misafir
saçmalık ötesi arkadaşlar mantık varm backlink siz siteniz google de okadar sayfa indexletsin=?

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Aynı şekilde benide banlamışlardı. Verdikleri 3 kuruştu, onu da vermiyorlar artık. Umarım onlara zarar olarak geri döner ne diyeyim.

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sizler halen daha parking in amacini kavramis degilsiniz. Parking siteyi degerlendir projeye cek olayi degildir. Adamlar TYPE IN trafigi isterler.

F

fatihhk

Misafir
Sizler halen daha parking in amacini kavramis degilsiniz. Parking siteyi degerlendir projeye cek olayi degildir. Adamlar TYPE IN trafigi isterler.

o halde; 1 tane bile backlink olmasın hiçbir yerde + index vs. olmasın ve binlerce type-in ziyaretçimiz olsun (yani adam açacak browser'ı ve bizim siteye girecek,type-inden anladığım bu yanlışsa düzeltin lütfen); böyle bir durumda ban yemeyeceğimizimi söylüyorsunuz?

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o halde; 1 tane bile backlink olmasın hiçbir yerde + index vs. olmasın ve binlerce type-in ziyaretçimiz olsun (yani adam açacak browser'ı ve bizim siteye girecek,type-inden anladığım bu yanlışsa düzeltin lütfen); böyle bir durumda ban yemeyeceğimizimi söylüyorsunuz?
type-in olan domainin backlinki olsa da bir sey olmaz. jenerik olmayan domainin backlinki olursa banlanır. hatta türk trafigi olursa backlink olmasa da banlanır reklamverenleri koruma açısından. çünkü türkiye'den gelen ziyaretçi paraya dönüsmüyor. bu yüzden istemiyorlar türk ziyaretçiyi.

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

Evet yanlis anlamissin. Generic domain olmak zorunda. Parkingin tek amaci budur. Typo filan hikaye.

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bi aralar sedo da bi domainim vardı, trafiğimin %100 ü google tabanlıydı ve de hiçbir yerde linki yoktu, ama shoot again (ama cloak yapıyodum bu yuzden banlandim belli ki).

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5