İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SinanGünay dedicatedmerkezi yeter artik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ZApToR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
foruma üye oluyorsunuz 4 mesaj atıyorsunuz 4 mesajınızda tahrik, bişiler ortaya çıkarmaya çalışmak, insanları gereksiz ve yersiz töhmet altında bırakmak üzerine kurulmuş kurgu olarak açık ve ortada... hizmet veren & müşteri portföyünü görmezden gelip ve hizmet konusunda kullanıcıların yorum ve görüşlerini hiçe sayanlar zaten ortada:) insanlarla didişmeyi bişiler ortaya çıkarmaya çalışmayı bırakın azcık kullanıcılara hizmet vermeyi denerseniz bu herzaman daha kaliteli, seçkin & aranır olur bu konuda sizden ricam bu yönde

S

sinangunay

Misafir
CyberTurk' Alıntı:
Yaklaşık 2 hafta öncede benim müşterilerimin forumlarını heklettirip daha sonra hostingyardim.com da wardem ve hekhell de modluk yaptığını iftaharla yazmıştı....

İftiharla yazmıştı?
Ben dedim ki şimdi onada bir uydurma bulursunuz. Nitekim öylede oldu. Bırakın saçmalamayı olur mu? PlusServer 'dan gelen yanıtla ne olduğunuzu göreceksiniz. Ondan sonra çıkında biz çamur atmadık deyin.

Ayrıca elinde IP vs yoksa asılsız şeylerle suçlama insanları. Bu tamamen iftira olur.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sinangunay' Alıntı:
İftiharla yazmıştı?
Ben dedim ki şimdi onada bir uydurma bulursunuz. Nitekim öylede oldu. Bırakın saçmalamayı olur mu? PlusServer 'dan gelen yanıtla ne olduğunuzu göreceksiniz. Ondan sonra çıkında biz çamur atmadık deyin.

Ayrıca elinde IP vs yoksa asılsız şeylerle suçlama insanları. Bu tamamen iftira olur.

Evet elimde maddi delil yoktu ama bunuda gördükten sonra daha fazla senin yaptığını sanıyorum zaten işi yaptırdıktan sonra yine ilgili forumda bana

sizden daha ucuz ve güvenliyiz diye neden bizi çekemiyorsunuz

gibi mesajlar yazmaya başaldın. Neyse, benim derdim kimin yaptığı değil nasıl yapıldığıydı, öğrendim sorun kalmadı. Seninle alakalı tüm IP leride benim serverlerden banların problem kalmaz. BilHost server loglarını yollasın plusservere bakalım ne oluyor.

S

sinangunay

Misafir
CyberTurk' Alıntı:
BilHost server loglarını yollasın plusservere bakalım ne oluyor.

Tabii ki yollasın ben kendisindende rica ettim olayı.
Ama lütfen PlusServer 'dan yanıt gelince burada olun olur mu?

Çünkü yüzünüzün halini görmek istiyor olacak insanlar.

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Plusserver'a gerekli bilgiler gönderildi.Her kim olursa olsun ortaya çıkacak bunu yapan.Ayrıca beni istediğiniz kadar araştırabilirsiniz. www.bilhost.com adresinde tüm bilgiler mevcut (Bozuk link yok)

İsim,Adres,Telefon,Referanslar..Herşey var orada.Ayrıca söyleyeyim..Ben sizin gibi BÜYÜK BİR ŞİRKET (!) değilim.Şahıs olarak çalışıyorum.Fatura isteyen müşterim olursa KDV farkını alarak çok yakın bir tanıdığımın şirketinden Elektronik Hizmet faturası kestiriyorum.

Daha ayrıntılı bilgi istiyorsanız sorun..TEREDDÜTSÜZ cevaplamaya hazırım.

Not:Ayrıca az önce bana telefon eden Sinan Günay'ın sesi her nedense birkaç hafta önce telefon eden PortalServisleri yetkilisi Arda'nın sesine çok benziyordu..Niye bilmiyorum..

S

sinangunay

Misafir
BiLHost' Alıntı:
Plusserver'a gerekli bilgiler gönderildi.Her kim olursa olsun ortaya çıkacak bunu yapan.Ayrıca beni istediğiniz kadar araştırabilirsiniz. www.bilhost.com adresinde tüm bilgiler mevcut (Bozuk link yok)

İsim,Adres,Telefon,Referanslar..Herşey var orada.Ayrıca söyleyeyim..Ben sizin gibi BÜYÜK BİR ŞİRKET (!) değilim.Şahıs olarak çalışıyorum.Fatura isteyen müşterim olursa KDV farkını alarak çok yakın bir tanıdığımın şirketinden Elektronik Hizmet faturası kestiriyorum.

Daha ayrıntılı bilgi istiyorsanız sorun..TEREDDÜTSÜZ cevaplamaya hazırım.

Not:Ayrıca az önce bana telefon eden Sinan Günay'ın sesi her nedense birkaç hafta önce telefon eden PortalServisleri yetkilisi Arda'nın sesine çok benziyordu..Niye bilmiyorum..

Şimdide buna takıldınız ya bravo :)
Ses sese benzeyemez mi peki? Yani inanın cidden komedi filmine döndü olaylar. Yok sesi benziyor, yok 2 kaşı var, yok 2 gözü var.

Evet şirket değilsiniz biliyorum telefon numaranız annenizin üzerine kayıtlı.

Ayrıca telefonlara bakan annesi ve "evde değil demiş" ama o numara eve ait değil 1, telefonlara bakan annem değil 2. FreeLancer veya RE-SELLER değiliz. Bandwidth'imiz dolmaz.

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ha bu arada bir iki bilgi daha vereyim..Reseller değilim..Bu sektörde aktif satış olarak 2. yılımı doldurmama 1-2 ay kaldı.Bu 2 yılın yaklaşık bir yılı elmasgunes.net'in bayisi olarak (reseller) çalıştım.Kusura bakmayın biz piyasaya sizin gibi DATACENTER(!) kurarark giremedik.İnşallah mazur görürsünüz.

S

sinangunay

Misafir
BiLHost' Alıntı:
Ha bu arada bir iki bilgi daha vereyim..Reseller değilim..Bu sektörde aktif satış olarak 2. yılımı doldurmama 1-2 ay kaldı.Bu 2 yılın yaklaşık bir yılı elmasgunes.net'in bayisi olarak (reseller) çalıştım.Kusura bakmayın biz piyasaya sizin gibi DATACENTER(!) kurarark giremedik.İnşallah mazur görürsünüz.

Datacenter kurduğumuzu söylemedim ancak kuracağımızı söylüyorum tekrar.
Re-seller değilizde bandwidth'imiz doldu kusura bakmayın ana sitemize bandwidth'i 2 mb ayırmışız ondan doldu :)

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet telefon annemin adına kayıtlı.Çünkü ben tüm işlerimi (mesai saatleri içerisinde) anneme ait olan ofisimizden yürütüyorum.

Çankaya Mahallesi 4738 Sokak No:11/D Mersin adresinde tabelada Gülseven Türkay Sigorta Acenteliği yazmaktadır.99 yılından beri ofisimiz açık ve ben aktif olarak bu ofisi kullanıyorum.Bugüne kadar birçok müşterim (yakın illerde oturan) beni ziyarete geldi ve kendilerini bu ofiste ağırladım.Kimseden sakladığım birşey yok.Kusura bakmayın ama bizim sizin gibi EVİMİZİN ÜÇ KATI (!) ofisimiz de yok.Umarım bunu da maruz görürsünüz.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
BiLHost' Alıntı:

yaklaşık 1 saat önce bandwith iniz dolmuştu, açtırmışınız :)

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kusura bakmayın ama benim elimde 700 GB trafik var sizin gibi ÜÇYÜZOTUZBİNGIGABYTE (!) yok..Haliyle aşırı ziyaretçi sayısı olmayan bir hosting sitesine aylık kullanımını baz alarak 1 GB trafik ayırmıştım.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
BiLHost' Alıntı:
Kusura bakmayın ama benim elimde 700 GB trafik var sizin gibi ÜÇYÜZOTUZBİNGIGABYTE (!) yok..Haliyle aşırı ziyaretçi sayısı olmayan bir hosting sitesine aylık kullanımını baz alarak 1 GB trafik ayırmıştım.

öncelikle ben kimseyi savunmuyorum yanlış anlamayın ben hosting kullanıcısıyım az önce bakmak için girdigimde gördüm

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BiLHost' Alıntı:
tekrar yazmakta fayda var
okuduk ordaki yazanlarida yani bu kisinin ustuen neden bu kadar gidilmesinin sebebi fiyatlarinin ucuz olmasi
simdi senin sitene girdim Sitendeki en pahali paket Bayi Maxi
2500MB alan 150GB Bw =25$
ben su an kullandigim p4 2.8 120GB HD /cpanel
ben hosting isi yapmis olsam bir sunusuya en fazla 10 tane senin 25 $a verdigin ozelliklerde bayi paketi ve fiyati 5-6$dan versem zarar etmem
Ozellikler tekrar belirtiyorum 1 makinaya en fazla 10 adet maxi bayi alarak
Birakin herkezi kendi haline Robin Hood luguda birakin Hizmet alanlar Kendisi yazsin memnuniyetini yada sikayetini

S

sinangunay

Misafir
BiLHost' Alıntı:

Dans ettiğiniz kişinin/firmanın şartlarına yükseldikten sonra tekrar deneyin olur mu? Hosting sitesine 1-2 gb band ayırıyorsanız ya re-seller 'sınız yada size sunucuda verilen band 5-10 gb kadar.

İyi çalışmalar.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya arkadaşlar sonuç hep böle atışarak mı çözüme ulaşıcak. şimdi ben bu konuya girdim bi mağdur gibigibi vardı sonra mağdur sayısı çoğaldı.

şunuda söliyeyim konunuz popiler oldu bizim yardım konuları aşşağıya uçtu. bence önce kendi gözünüzde çöp arayın. bir müslüman bir müslümanın ayıbını ortaya sermektense kenara çekip ona ayıbını anlatması gerekir. bence özel mesajı kullanmanızda fayda var.

kusura bakmayın ama artık RAHATSIZ OLUYORUM KONUNUZDAN.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
culpable' Alıntı:
tekrar yazmakta fayda var
okuduk ordaki yazanlarida yani bu kisinin ustuen neden bu kadar gidilmesinin sebebi fiyatlarinin ucuz olmasi

Alakası yok, bir sunucunnu kaldırabileceği maksimum sınır vardır. Bu cpu, ram ve bağlantı ile alakalıdır.

Unmetered bir sunucu bile olsa taşıyabileceği maksimum sayıada site vardır. Siz insanlar nasıl olsa kullanmaz herhalde deyip cpanel serverlerde istediğiniz kadar alan ve bw satabilirsiniz. Ama olay sonunda ortaya çıkar.

G

gibigibiyim

Misafir
Sinan sana artik baska bir söz demiyorum,bu konunun uzamasi benim aslinda hic isime gelmiyor,hic bir sitem acik degil suan,sunucu alabilmem icin burada forumda söz verdigin alamadigim hizmetin bedeli olan 135 euro yu,suan hesabima bekliyorum.

S

sinangunay

Misafir
CyberTurk' Alıntı:
Siz insanlar nasıl olsa kullanmaz herhalde deyip cpanel serverlerde istediğiniz kadar alan ve bw satabilirsiniz. Ama olay sonunda ortaya çıkar.

Burada ne kadar saçmaladığınızın ve bunun hesabını size HY forumlarında yapmıştık hatırlarsanız. Tekrar edelim.

Server ve Client bağlantısı ve donanımı desteklediği zaman (sunucu hardware kaldıracak güçte) aşağıda 1 ayda alabileceğiniz band limitlerini görebilirsiniz.

10 MBit port = 1,3 Mb/s - 3,200 gb band AYLIK
100 MBit port = 13 Mb/s - 33,000 gb band AYLIK
1 Gbit port = 130 Mb/s - 330,000 gb band AYLIK

Buda uygun şartlar oluşursa (sizin hızınız ve donanımınız yeterli gelirse) 1 Gbit/s port makinalarımızda 330,000 gb band veri transferi elde edebilirsiniz demektir

Kesinlikle nasıl olsa kullanamazlar gibi varsayımlarla iş yapmıyoruz. Aksine herkes 100% kullanırsa ne olur şeklinde hesap yapıyoruz.

Kendinizle kıyaslarsanız yanılırsınız.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
CyberTurk' Alıntı:
Alakası yok, bir sunucunnu kaldırabileceği maksimum sınır vardır. Bu cpu, ram ve bağlantı ile alakalıdır.

Unmetered bir sunucu bile olsa taşıyabileceği maksimum sayıada site vardır. Siz insanlar nasıl olsa kullanmaz herhalde deyip cpanel serverlerde istediğiniz kadar alan ve bw satabilirsiniz. Ama olay sonunda ortaya çıkar.
Okuman var degilmi
p4 2.8 1GB ram 120GB HD 1200GB Bw li sunucuya 10 tane maxi bayi paketi koyarak tanesini 5$ dan satsam gene zarar etmem diyorum sen bana neden bahsediyorsun
(ben hosting satmiyorum bunuda belirtmekte Fayda var )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5