İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SinanGünay dedicatedmerkezi yeter artik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sinangunay' Alıntı:
ruen' Alıntı:
Oturup basit bir hosting müşterisiyle neden sidik yarışına girersiniz ben onu anlamıyorum????

Aslında tamamen düşüncelerimizi dile getirdiniz teşekkür ederim.

Kusura bakmayın, müdahale etmek istemiyorum ama siz bir müşteriye 'basit' derseniz, sizden hizmet alacak kişilerin bir kez daha düşünmesini tavsiye ederim.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Konuyu burada kapatiyorum.
Her iki tarafin konuyu kendi aralarinda halledebilecek kapasitede kisiler olduklarini dusunuyorum.

S

sinangunay

Misafir
Merhaba,
gibigibiyim'in hizmet geri ödemesi söz verildiği gibi 3 işgünü içerisinde gerçekleştirilmiştir.

Payment To "gibigibiyim" May 25, 2006 Completed Details -€135.00 EUR €0.00 EUR

Diğer arkadaşlara verilecek en güzel yanıt bundan 1 yıl sonra hizmetlerimizin kalitesi ve müşteri sayımız arttıkça verilecektir. Gelişmeleri takip eden herkes kazanacaktır.

İyi akşamlar.

hostingyardim.com

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhaba;
Hostingyardim.com yönetimi olarak sitemizin adı bu konuda geçtiği için mesaj yazma gereği duyduk.
Sitemize portalservisleri adı ile üye olan Sinan Bey'e 5 gün içersinde resmi firma olduğunu kanıtlaması icin forum kuralları gereği zaman verilmiştir.Kendileri bize bu belgeleri ulaştırmadığı icin sitemizden banlanmıştır.
Bu konuda bilgisi olan herkese duyrulur.
Hostingyardim.com Yönetimi

S

sinangunay

Misafir
hostingyardim.com' Alıntı:
Merhaba;
Hostingyardim.com yönetimi olarak sitemizin adı bu konuda geçtiği için mesaj yazma gereği duyduk.
Sitemize portalservisleri adı ile üye olan Sinan Bey'e 5 gün içersinde resmi firma olduğunu kanıtlaması icin forum kuralları gereği zaman verilmiştir.Kendileri bize bu belgeleri ulaştırmadığı icin sitemizden banlanmıştır.
Bu konuda bilgisi olan herkese duyrulur.
Hostingyardim.com Yönetimi

Merhaba,
Bizim talep ettiğimiz şartlar yerine getirilmediği için malesef belgelerimizi göndermeyi kabul etmedik. Ancak şu an hizmet alan müşterilerimiz çok yakında faturalarımızı mutlaka scan edip foruma post edecektir.

İyi çalışmaalar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5