İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Siteniz Üzerinden Kredi Kartı İle Satış Yapın !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adında yapılan iddalara cevap bekliyoruz dolandırıcılıkla hitam ediliyorsun. magdur olan kişilere gerekli acıklama yapmanı bekleniyor.

Bu konuda ilgisiz davranırsan foruma zarar verecegin sebebi ile forumdan uzaklaştırılacaksınız.

Mağdur olan kişiler diye birşey sözkonusu değildir. İyi geceler dilerim.

Resital

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birader ben her ay 5000-6000 YTL arası satış yaparım. Çalışacağım firmanın da ortaklarının babasına kadar araştırırım. Bu söylediklerimi öğrenmek için müneccimlik değil birazcık zeka gerekli.

O dediğin zekâ'dan bizde de var arkadaşım.
Zira, biz de hakkında olumsuz iddialar yazılan birisi için sürekli olumlu mesajlar yazan, "sanırım" lı, "galiba"lı mesajlar yazan kişilerin mesajlarını araştırırız.

hitix ile 4/5 yıllık bir arkadaşlığın var-mış. Madem 4/5 yıllık arkadaşlığın var, o zaman sanırım'lı, galiba'lı konuşmazsın.

http://forum.iyinet.com/sirket-tani...afik-senelik-25ytl-post352997.html#post352997

Buradaki mesaj senin.

Bunun dışında yine http://forum.iyinet.com/yeni-kullan...ebcam-16-94-ytl-guncellendi-6.html#post468794 adresine bakılırsa, hitix'in yapay destekçisi gibi mesaj yazdığın aşikâr. Buradaki insanların geri zekalı olmadıklarını anlamak için de, sanırım biraz zekâ daha gerekli.

Sistem hakkında yorum yapamam, çünkü kullanmıyorum, kullanmam. Ama sayın yapay destekçilerin dediği gibi bir firma/şahıs olsaydı/olunsaydı, "VazgectimSenden" gibi yıllarını bu işe vermiş, kimsenin önüne taş koymaya yeltenmemiş birisi durup dururken mağdur olduğunu yazmazdı.

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sistem hakkında yorum yapamam, çünkü kullanmıyorum, kullanmam. Ama sayın yapay destekçilerin dediği gibi bir firma/şahıs olsaydı/olunsaydı, "VazgectimSenden" gibi yıllarını bu işe vermiş, kimsenin önüne taş koymaya yeltenmemiş birisi durup dururken mağdur olduğunu yazmazdı.

Neden herşeyi zamana bırakmıyorsun :)

Bu forumdaki beni tanıyan yegane kişi acstasarim değildir ki. İnan bana MSN listemde en az 20 adam var hizmet almadıkları halde bir mesajımla harika şeyler yazabilecek.

Allaha şükür kimsenin desteğine ihtiyacımız olmadı olmaz da.

"VazgectimSenden" iyi niyetli ve istekli bir üyemiz olacaktı fakat ID almadı. 2 kere telefon görüşmesi yapılmış kendisi ile. İkinci görüşmede ID'yi senin yerine alırız demişler ve almamışlar. Sorun bundan ibaretti.

Yani sisteme para yatırıp, üye olmamış. Benim yerime siz üye olun ben şifreyi değiştireyim demiş. Parayı da kredi kartı ile değil banka havalesi ile yapmayı tercih etmiş, para şahıs hesabına geçtiği için işler karışmıştır.

Arkadaşlar mantıklı olun yeter. İnanın başka birşey istenmiyor sizden. Üye olmayın güvenmiyorsanız. Zorla satmıyoruz neticede. 16milyon gibi bi ücreti ben burada mesaj yazan herkesten toplasam ve üstüne yatsam şirketin ödemiş olduğu Sanal Pos parası çıkmaz.

Herzaman için önce mantık, Sonrasında biraz zamana bırakın herşeyi. Gözümüzü para hırsı bürümüş olsa, ilk hedefimiz çok para kazanmak olsa %5 ile girip %4'lere varan giderler ile yapmazdık bu işi. %15 derdik 5 kişi yerine 1 kişi gelirdi. Başımız ağrımazdı ;)

Bu bölümdeki son mesajımdır bu zaten. Yöneticiler ve yönetim isterse gerekli belge ve bilgileri sunarım kendilerine.

Herkese teşekkür ederim. Selametle kalın.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim anlamadığım bu firmanın sahibi kim. acstasarim sirketler için hitix'in demis, hitix çalısanım demis. madem aranız iyi, neden burada komisyon paylasım oranlarını yapıyorsunuz, neden yazılarınızın arasındaki süre bu kadar kısa vs. vs. Ayrıca VazgectimSenden'in parası ile ilgili neden hala bir bilgi verilmis değil?

noyan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türk halkı olarak önce nasıl dolandırabilir lan bu herifler bizi ? sorusunu saruyoruz sonra da öyle komplolar kuruyoruz ki. Usta benim hep hayalim olan bir sistemi şu anda hayata geçirmişsiniz tebrikler. Umarım dangalak bankacılar da işinizi daha fazla zorlaştırmaz ve Allah ın yürü ya kulum dediği kişilerden biri de siz olursunuz. Sisteminizi alıp hemen kullanmaya başlayacağım. Başarılarınıza yenilerinin eklenmesi dileği ile.

Resital

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne demek, neden herşeyi zamana bırakmıyorsun ?

Demir sıcak iken dövülür demiş atalarımız. 46 kişi üye oldu demeyi biliyorsunuz. Ama üyelerin parasını toplasanız sanal pos parası çıkmaz demeyi de biliyorsunuz. Ben size dolandırıcısınız vs demedim, demiyorum. Siz kendi kendinize kaşınıyorsunuz.

ploop'un dediği gibi, bi adsense'den 53.000 $ kazanıyorsun. Bi 100.000 YTL'lik yatırımla şirket(ler) açıyorsun.

Senin yerinde olsam, bu kadar laf yiyeceğime, hatta bu kadar mesajı okuyacağıma vazgectimsenden'in parasını gönderirdim olurdu, biterdi.

Sana msn'den kankilerine şöyle böyle mesaj yazdırırsın, ya da yazdıramazsın demedim. Bende kafama göre msn listemdekilere söyleyip, pekalâ hakkında olumsuz şeyler yazdırabilirim.

acstasarim'in bu forumda 26 mesajı var. Bunlardan yaklaşık 20 tanesi senin konularında, sana destek verici mesajlar. Arkadaş olabilirsiniz, destekte olabilir. Ama sence de abartmıyor mu biraz ? Bunun dışında yine bu konuda bir arkadaş acstasarim'dan screen istemiş. O da hitix'in onayı olmadan yayınlayamam vs demiş. Madem o kadar kankisiniz, sizin onayınız olmadan da yayınlar. Bunda kötü birşey yok ki. Veya o mesajı gördüğünüzde, tabii yayınlayabilirsin yazabilirdiniz.

Bırakalım lütfen danışıklı dövüş oynamayı. Son olarak arkadaşınız zekâ'dan bahsetmiş. Arkadaşına söyle, ya da aynaya bak sonra şunu tekrarla : Akıl akıldan üstündür.

Hadi sana, kolay gelsin.

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim anlamadığım bu firmanın sahibi kim. acstasarim sirketler için hitix'in demis, hitix çalısanım demis. madem aranız iyi, neden burada komisyon paylasım oranlarını yapıyorsunuz, neden yazılarınızın arasındaki süre bu kadar kısa vs. vs. Ayrıca VazgectimSenden'in parası ile ilgili neden hala bir bilgi verilmis değil?

ACS ile birlikte çalıştık. Az önce de beni kendisi aradı ve mutlaka cevap vermelisin dedi. Hatta uyumayı düşündüğüm bi anda aradı ve kararsız kaldım :)

Şu an çalıştığım şirkette sadece hissedarım. Hiçbirşey tam anlamı ile benim değil. Ben tüm çalışanlarıma Karsız ürün veremem. Prensiplerimi yanımda olanlar iyi bilirler. Neticede Sarar'da çalışırsın ama Sarar takım alırken parasını son kuruşuna kadar verirsin. Sararda çalıştığım için bu örneği veriyorum :)

Kısacası bizler dolandırıcı değiliz arkadaşlar. Kimsenin 1 milyonu bile lazım değil. Ben arkadama dönüp baktığımda güzel işler yaptığımı görmek zenginlikten daha büyük keyif verir. Bu benim yapımda olan birşey.

Sadece bilgisayar sektöründe birazcık haramı göze alan birisi gelip de böyle bir sistem kurup 16 milyon alacağım insanlardan diye peşine düşmez :) Demek istediğimi sektördeki deneyimli insanlar anlar.

Allaha Şükürler Olsun ki arkama dönüp baktığımda bu adam namerttir beni dolandırdı diyen tek kişi olmadı. Şirketlerim olduğu dönemde de yanımda olanlar bilir tek bir çalışanımın 10 milyonunu vermemezlik etmediğim gibi, yeri gelmiştir kendi şahsi hesaplarımdan ödeme yapmışımdır.

Dediğim gibi herşeyi zamana bırakın. Çok acele etmeyin.
Yeni bir sistem, Oturuyor yavaş yavaş. Tam olarak oturup size güven vermediği sürece Paypal, 2CheckOut ile çalışın.

Bana hak verirsiniz ki kişiselleştiriliyor bazen işler.

Ben seninle çalışmam,
Böyle sistem mi olur,
100 tane firman olsa güven duymam,

gibi önyargı ile yaklaşanlara; "Çalışmazsan çalışma, Çok da s.k.mdesin" gibi muamele göstermedik hiçbir zaman göstermeyiz de.

Beğenen güvenen gelir,
Beğenmeye güvenmeyen gelmez.

Mantık çok basit. 2+2=4

Bu sistem ama tutar ama tutmaz, bu şirkette kimse avcunu açıp da sistemden medet ummuyor. Amacımız sadece hizmet.

Türk Telekom'dan
Resmi İhaleler'den
İthalat İşlemlerimiz'den

kazandığımız paranın %10'nu kazanmayı bile hedeflemedik bu işe başlarken.

Önyargılarınızı atın, zaman gösterir herşeyi.

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne demek, neden herşeyi zamana bırakmıyorsun ?

Demir sıcak iken dövülür demiş atalarımız. 46 kişi üye oldu demeyi biliyorsunuz. Ama üyelerin parasını toplasanız sanal pos parası çıkmaz demeyi de biliyorsunuz. Ben size dolandırıcısınız vs demedim, demiyorum. Siz kendi kendinize kaşınıyorsunuz.

ploop'un dediği gibi, bi adsense'den 53.000 $ kazanıyorsun. Bi 100.000 YTL'lik yatırımla şirket(ler) açıyorsun.

Senin yerinde olsam, bu kadar laf yiyeceğime, hatta bu kadar mesajı okuyacağıma vazgectimsenden'in parasını gönderirdim olurdu, biterdi.

Sana msn'den kankilerine şöyle böyle mesaj yazdırırsın, ya da yazdıramazsın demedim. Bende kafama göre msn listemdekilere söyleyip, pekalâ hakkında olumsuz şeyler yazdırabilirim.

acstasarim'in bu forumda 26 mesajı var. Bunlardan yaklaşık 20 tanesi senin konularında, sana destek verici mesajlar. Arkadaş olabilirsiniz, destekte olabilir. Ama sence de abartmıyor mu biraz ? Bunun dışında yine bu konuda bir arkadaş acstasarim'dan screen istemiş. O da hitix'in onayı olmadan yayınlayamam vs demiş. Madem o kadar kankisiniz, sizin onayınız olmadan da yayınlar. Bunda kötü birşey yok ki. Veya o mesajı gördüğünüzde, tabii yayınlayabilirsin yazabilirdiniz.

Bırakalım lütfen danışıklı dövüş oynamayı. Son olarak arkadaşınız zekâ'dan bahsetmiş. Arkadaşına söyle, ya da aynaya bak sonra şunu tekrarla : Akıl akıldan üstündür.

Hadi sana, kolay gelsin.
Google!dan kazandığım para da Şirketlerim de beni bağlar diyerek söze başlamak istiyorum.

Dostum akıl akıldan üstündür elbet. Ama sen nereden biliyorsun kendisinin "VazgectimSenden" 'in parasının ödenmediğini? Bırak bunu kendisi yazsın. Ben o yokken onun hakkında bişey yazmıyorum sende o gelene kadar yazma.

Bu konuda 3-4 sayfa öncesine git, onlar gibi pişmanlık duyma daha sonra. Neticede aynı atalar, Öfkeyle kalkan Zararla oturur da demiştir.

Hatta senin sisteme üye olup da paranı alamadığın gibi bir gerçek de olmadığı için "Başkasının aklı ile gerdeğe girme" gibi söz söyleyenler de vardır.

Bırak herkes kendi hakkını savunsun. 1 Kişi çıksın bu firmada veya adamda param kaldı alamadım desin ve ispatlasın bunu herşeyi baştan konuşuruz o zaman.

Resital

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dostum akıl akıldan üstündür elbet. Ama sen nereden biliyorsun kendisinin "VazgectimSenden" 'in parasının ödenmediğini? Bırak bunu kendisi yazsın. Ben o yokken onun hakkında bişey yazmıyorum sende o gelene kadar yazma.

Bu konuda 3-4 sayfa öncesine git, onlar gibi pişmanlık duyma daha sonra.

İnsanlara hakkında olumsuz yazılar yazdıracağına, yazarsın ödendi vazgectimsenden'in parası diye. Bir kez daha anlıyoruz ki, cidden akıl akıldan üstündür.

Şimdi ben sana, Vazgectimsenden'in parasını ödeyeceğini belirttiğin süre içinde ödemediğin için dolandırıcısın desem ne olur ? Dolandırıcı olur çıkarsın -ki, benim düşünceme göre danışıklı dövüş oynuyorsun. Bir tane şakşakçı bulmuşsun, ya da üretmişsin, hangi başlıkta hakkında olumsuz mesaj yazılsa, kesin o kişi senden hizmet alıyor ve çok memnun oluyor. Ama bir kanıt, bir screen göndermek zor geliyor.

Sen koyun güderken, ben çobanları koyun gütmeye gönderiyordum.

İkinci el oğlan çocukları gibi mesajını editleme. Ayrıca saygı sınırlarını da aşma. Yoksa kendi yerine, kendi ellerinle beni gerdeğe sokarsın. Haddini bil.

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İnsanlara hakkında olumsuz yazılar yazdıracağına, yazarsın ödendi vazgectimsenden'in parası diye. Bir kez daha anlıyoruz ki, cidden akıl akıldan üstündür.

Şimdi ben sana, Vazgectimsenden'in parasını ödeyeceğini belirttiğin süre içinde ödemediğin için dolandırıcısın desem ne olur ? Dolandırıcı olur çıkarsın -ki, benim düşünceme göre danışıklı dövüş oynuyorsun. Bir tane şakşakçı bulmuşsun, ya da üretmişsin, hangi başlıkta hakkında olumsuz mesaj yazılsa, kesin o kişi senden hizmet alıyor ve çok memnun oluyor. Ama bir kanıt, bir screen göndermek zor geliyor.

Sen koyun güderken, ben çobanları koyun gütmeye gönderiyordum.

İkinci el oğlan çocukları gibi mesajını editleme. Ayrıca saygı sınırlarını da aşma. Yoksa kendi yerine, kendi ellerinle beni gerdeğe sokarsın. Haddini bil.

Sanane o adamın parasından? Seni niye bu kadar gerdi anlamadım. Sana neden print screen koyayım. Kimsin de bişey ispatlayayım? Önce adam ol, saygı demişsin dozajı aşan ilk sen oldun.

Adam olduktan sonra 2. aşamada rica etmeyi öğren.

Son aşamada ben ricanı değerlendirir gerekli görürsem yerine getiririm.

Hadi selametle. İyi geceler

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O dediğin zekâ'dan bizde de var arkadaşım.
Zira, biz de hakkında olumsuz iddialar yazılan birisi için sürekli olumlu mesajlar yazan, "sanırım" lı, "galiba"lı mesajlar yazan kişilerin mesajlarını araştırırız.

hitix ile 4/5 yıllık bir arkadaşlığın var-mış. Madem 4/5 yıllık arkadaşlığın var, o zaman sanırım'lı, galiba'lı konuşmazsın.

http://forum.iyinet.com/sirket-tani...afik-senelik-25ytl-post352997.html#post352997

Buradaki mesaj senin.

Bunun dışında yine http://forum.iyinet.com/yeni-kullan...ebcam-16-94-ytl-guncellendi-6.html#post468794 adresine bakılırsa, hitix'in yapay destekçisi gibi mesaj yazdığın aşikâr. Buradaki insanların geri zekalı olmadıklarını anlamak için de, sanırım biraz zekâ daha gerekli.

Doğru Söze Ne Hacet... Çok güzel yorumlamışsın bana birşey bırakmamışsın.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanane o adamın parasından? Seni niye bu kadar gerdi anlamadım. Sana neden print screen koyayım. Kimsin de bişey ispatlayayım? Önce adam ol, saygı demişsin dozajı aşan ilk sen oldun.

hitix sert ve anlamsız çıkışlarınla gerçekten insanları soğutuyorsun kendinden ve sistemden. en son yazdığın sert çıkışlara kadar "belki düşündüklerimiz yanlıştır" ibaresi vardı aklımda. bide şu ikilem çok dikkatimi çekti..

gibi önyargı ile yaklaşanlara; "Çalışmazsan çalışma, Çok da s.k.mdesin" gibi muamele göstermedik hiçbir zaman göstermeyiz de.

Beğenen güvenen gelir,
Beğenmeye güvenmeyen gelmez. Mantık çok basit. 2+2=4

zaten bu iki cümle aynı anlama gelmiyormu? kendinizi kandırıyorsunuz..

Resital

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Yerinde olsam, beni kendine düşman etmek için daha fazla uğraşmazdım. Son kez söylüyorum, haddini bil. Sınırlarını zorlama.

Benim dozajımı belirleyecek en son yaratık (adam diyemeyeceğim) sensin. Burada başlık açıyorsan, hakkında olumsuz ithamlar varsa, açıklama yapmak zorundasın. Bana açıklama yap demiyorum, foruma açıklama yapmak zorundasın. Eğer yapamıyorsan, kapat dükkanı git. Burada boşuna kasma, insanlara da geri zekâlı muamelesi yapma.

Beni geren adamın parası değil kesinlikle. Keza, para ile gerilecek birisi değilim. Hatta gerilmedim, sadece kızdım. Çünkü forum kullanıcılarından birisi hakkında olumsuz yorumlar var. Ve başka bir forum kullanıcısı o olumsuz başlıkları bastırmak için çelişkili yorumlar yapıyor. En sonunda da, saçma sapan bir açıklama yapıp, "zekâ gerekli" gibi bir cümle kuruyor.

Tabi benim bu yazdıklarımı anlamak için, gerçekten zekâ gerekli.

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yerinde olsam, beni kendine düşman etmek için daha fazla uğraşmazdım. Son kez söylüyorum, haddini bil. Sınırlarını zorlama.

Benim dozajımı belirleyecek en son yaratık (adam diyemeyeceğim) sensin. Burada başlık açıyorsan, hakkında olumsuz ithamlar varsa, açıklama yapmak zorundasın. Bana açıklama yap demiyorum, foruma açıklama yapmak zorundasın. Eğer yapamıyorsan, kapat dükkanı git. Burada boşuna kasma, insanlara da geri zekâlı muamelesi yapma.

Beni geren adamın parası değil kesinlikle. Keza, para ile gerilecek birisi değilim. Hatta gerilmedim, sadece kızdım. Çünkü forum kullanıcılarından birisi hakkında olumsuz yorumlar var. Ve başka bir forum kullanıcısı o olumsuz başlıkları bastırmak için çelişkili yorumlar yapıyor. En sonunda da, saçma sapan bir açıklama yapıp, "zekâ gerekli" gibi bir cümle kuruyor.

Kendini kasma fazla. Başlığı kirletmekten başka bir işe yaramıyorsun. Konuyu baştan sona oku gerekli cevabı alırsın. Yönetim tarafından zaten güvenlik incelemesine alınıp inceleme bitince tekrar aktif edilmiş bir konudur bu.

Şimdi sen git güvendiğin yerlerle çalış, Zeka gerekliliğine de inan. Yoksa güzel cümle kurmaktan başka bir işe yaramaz insanoğlu ki bunun için de zeka değil edebiyat gerekli kanısındayım.

Zamana bırak adam gelir de paramı alamadım, dolandırıldım derse konuş diyorum hala koca-karı modunda şeyler yazıyorsun.

Seni adam yerine koyarak cevapladığım son mesajındı. Bundan sonra kendini yorup da boşuna mesaj atma derim ama seçim senin tabi ki.

İyi geceler son kez.

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hitix sert ve anlamsız çıkışlarınla gerçekten insanları soğutuyorsun kendinden ve sistemden. en son yazdığın sert çıkışlara kadar "belki düşündüklerimiz yanlıştır" ibaresi vardı aklımda. bide şu ikilem çok dikkatimi çekti..

zaten bu iki cümle aynı anlama gelmiyormu? kendinizi kandırıyorsunuz..

2 cümle aynı anlama gelmez.

Herkesin bir sınırı vardır. İlk mesajımda şehir dışında olduğum için ve üye olmak isteyen kişinin üyelik formunu doldurmadığı + kişisel hesaba havale çıkardığı için paranın geç geri gönderildiğini yazmıştım zaten. İspat konusunda da yönetim ister ispatlarım, para yatıran adam dolandırıldım der ispatlarım, Onun haricinde 3. bir kişilik sadece konuyu saptırmak ve kirletmek adına bişeyler yazarsa ağzının payını veririm.

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar konu çok farklı yerlere kaymış.

Öncelikle belirteyim ki asıl amacımız dolandırıcılık vs. gibi şeyler olsa bu şekilde bir yönetme başvurmazdık. 1 Hafta kadar şehir dışına çıkış yaptım, takdir edersiniz ki bir şirket çalışanı olarak 7/24 internette olma lüxüm yok. Bu forumlarda olma lüxüm hiç yok.

Gerekli açıklamalar bilgiler yapıldı. Bizimle çalışmak isteyen arkadaşlara kapımız herzaman açık hoşgeldiniz deriz, çalışmak istemeyenlere yaptırım uygulayacak halimiz yok :)

Birde çalışmak isteyip güven duyamayanlar var ki en önemli nokta burası. Gelip gereksiz yorumlar yapacağınıza bu konuyu baştan sona okuyun, bu işi yapan firmayı araştırın, bu işi yapan şahısları araştırın hiç birisi sizi tatmin etmezse 3-5 ay bekler karar verirsiniz.

Ben bu firmada tek kişi, tek çalışan ve sadece bu işe bakan birisi değilim. Bir sistem yaptık bu forumlara daha önceden girdiğim için mesaj yazmak istedim. Sistemi sizlere duyurmak istedim. 46 üyeye şükürler olsun ki bugün itibari ile ulaştık. Emin olun bu tür şeyler tez yayılır. 1 kişi parasını alamazsa 10 yerde 10 farklı nickle yorum okursunuz zaten.

Cevap vermediğimi söyleyen arkadaşlar Neden 1 mail atmaz? Neden bir alo demez anlamış değilim. Bu sistemin tartışma ve yardım platformu burası değildir neticede.. Hergün, her saat girerek teker teker cevap yazamam hepinize.

İletişim bilgiler mevcuttur, kadro oturmuş ve sadece bu sistem için büro verilmiştir. Zaten 1-2 haftaya kadar sistem kendine özel bir yardım mekanizmasına kavuşacaktır. Bu aceleniz neden ?

Son olarak

der, tüm arkadaşlara başarılar ve iyi geceler dilerim. Dediğim gibi her sorunuza buradan cevap beklemeyin, bu forumu kirletmekten başka bir işe yaramayacaktır. Gerekli iletişim bilgileri ve telefonlar sistem içinde mevcuttur.

DÜZELTME : Lütfen konuyu baştan sona okumadan yeni yorumlar ve sorular eklemeyin. Konu açıldığı günden itibaren hep aynı şeyler üstüne dönmeye başladı ve biz sıkıldık aynı cevapları vermekten.

Neden herşeyi zamana bırakmıyorsun :)

Bu forumdaki beni tanıyan yegane kişi acstasarim değildir ki. İnan bana MSN listemde en az 20 adam var hizmet almadıkları halde bir mesajımla harika şeyler yazabilecek.

Allaha şükür kimsenin desteğine ihtiyacımız olmadı olmaz da.

"VazgectimSenden" iyi niyetli ve istekli bir üyemiz olacaktı fakat ID almadı. 2 kere telefon görüşmesi yapılmış kendisi ile. İkinci görüşmede ID'yi senin yerine alırız demişler ve almamışlar. Sorun bundan ibaretti.

Yani sisteme para yatırıp, üye olmamış. Benim yerime siz üye olun ben şifreyi değiştireyim demiş. Parayı da kredi kartı ile değil banka havalesi ile yapmayı tercih etmiş, para şahıs hesabına geçtiği için işler karışmıştır.

Arkadaşlar mantıklı olun yeter. İnanın başka birşey istenmiyor sizden. Üye olmayın güvenmiyorsanız. Zorla satmıyoruz neticede. 16milyon gibi bi ücreti ben burada mesaj yazan herkesten toplasam ve üstüne yatsam şirketin ödemiş olduğu Sanal Pos parası çıkmaz.

Herzaman için önce mantık, Sonrasında biraz zamana bırakın herşeyi. Gözümüzü para hırsı bürümüş olsa, ilk hedefimiz çok para kazanmak olsa %5 ile girip %4'lere varan giderler ile yapmazdık bu işi. %15 derdik 5 kişi yerine 1 kişi gelirdi. Başımız ağrımazdı ;)

Bu bölümdeki son mesajımdır bu zaten. Yöneticiler ve yönetim isterse gerekli belge ve bilgileri sunarım kendilerine.

Herkese teşekkür ederim. Selametle kalın.

Benim bu 2 mesajımdan sonra halen zekiyim diyip bir açıklama beklediğini söyleyen adamın da zeka seviyesinden kuşku duyarım. Daha ne açıklaması arıyorsun anlamış değilim doğrusu. Foruma açıklamak zorundasın diyorsun 2 mesaj öncesini okumadığın belli.

Sadece ve sadece belki anlamayanlar çıkar, yanlış anlaşılır diye 2 koca sayfa dolusu açıklama yazdıktan sonra birisi kalkıp FORUMA AÇIKLAMA yapmak zorundasın, açıklama yap derse onun niyeti de bellidir.

Tekrar Soruyorum, Madem ispat değil açıklama istiyorsun, Daha neyi açıklayayım?

Resital

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bak ileri zekâlı arkadaşım, bana pm atıyorsun konuyu kirletme diye ama, buraya saçma sapan mesaj yazmaktan da geri kalmıyorsun.

Çok istiyorsan, sana zekâ seviyemi gösteririm. Sen de kurtulursun, ben de kurtulurum.

Ben sana dolandırıcısın vs'sin demedim ki. Sen saçma sapan konuşuyorsun. Tuttuğun şakşakçıları eğit de, falso vermesinler.

Benim hakkımda tek kelime daha etme. Önünden ye.

Açıklama konusuna gelince, senden açıklama felan beklemiyorum. Neler olup bittiği ortada.

Offf, sen ne ahmak adammışsın ya. Karı gibi mesajlarını editleyip durmasana. Senden açıklama felan beklediğim yok. Hakkımda tek kelime daha edersen, beni yapmak istemediğim şeyleri yapmaya zorladığın için çok pişman olacaksın.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biraz daha sakin ol sadece kendi konunun üzerinde bu kadar sert çıkışlar yaparsan insanlar yanlış düşünür kanımca. bide o arkadaşınıza söyleyin bi daha konunuz altına yorumlar yapmasın yapıcı değil yıkıcı oluyor. kendini ileri zekalı sanıyor heralde insanlar o kadar güzel kelimelerin arkasında birşey aramaz zannediyor. Burası Kurtlar vadisi Tek kurt sen değilsin yüzlerce kurt Webmaster var. Zaten webmaster olmak zeka işidir. Neyse ben beklemeyi tercih ediyorum.. Bakalım ne olacak?

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bak ileri zekâlı arkadaşım, bana pm atıyorsun konuyu kirletme diye ama, buraya saçma sapan mesaj yazmaktan da geri kalmıyorsun.

Çok istiyorsan, sana zekâ seviyemi gösteririm. Sen de kurtulursun, ben de kurtulurum.

Ben sana dolandırıcısın vs'sin demedim ki. Sen saçma sapan konuşuyorsun. Tuttuğun şakşakçıları eğit de, falso vermesinler.

Benim hakkımda tek kelime daha etme. Önünden ye.

Açıklama konusuna gelince, senden açıklama felan beklemiyorum. Neler olup bittiği ortada.

Bir mesaj önce yazdığın

foruma açıklama yapmak zorundasın. Eğer yapamıyorsan, kapat dükkanı git. Burada boşuna kasma, insanlara da geri zekâlı muamelesi yapma.

Sen iyi misin?

Resital

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir mesaj önce yazdığın

Sen iyi misin?

Neler olup bittiği ortada dedim. Açıklama beklemiyorum. En azından bu sistem için bir açıklama beklemiyorum. İlk mesajımda dediğim gibi, sistem hakkında yorum yapmam. Sadece şakşakçılarını eğitmeni öneriyorum. Kimsenin zekâsı hakkında yorum yapmak, senin arkadaşına düşmez. Bundan sonra bana ithafen saçma sapan şeyler yazmaya devam edersen, ben susarım, konuştururum.

Bitti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5