İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Stormpay Kafayı Yedi - oldu hesaplar void

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şeyden şüpheleniyorum ben.. şimdi sadece cent bazında gösteriyor stormpay ve devamını göstermiyor eğer bnm hesabımda 1.0060 dolar varsa sanırım bu 1.01 olarak hesaba yansıyor (kesintilerle paranın azalması sonucu gelen para cent bazında olmayabilir) bende 1.01 cent olarak ödeme yaparsam bunu - 0.00 olarak gösteriyor olabilir.. hesapda para yoktu 0.00 normalde - ye düşmesine baska bi açıklama getiremedim varmı baska dusuncesi olan?

fizban

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim hesap normalde.. çek istesem, bozdurmak ne kadara mal oluyor bilen var mı ?

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
fizban' Alıntı:
benim hesap normalde.. çek istesem, bozdurmak ne kadara mal oluyor bilen var mı ?

Bankadan bankaya değişir kimi az alır kimi çok eger 100$ dan az ise bence isteme bile değmez uğraştığına.

fizban

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
stormpayden kaçmanın zamanı geldi bence artık.. o yüzden bi çare bulmalı :)

C

C0mplicat3d

Misafir
Stormpay den kaçacagına sen hesabını verify etsen yada kart eklesen.. Çek yolladıklarına dua et. Paypal bunu bile yapmıyor.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fizban' Alıntı:

netiba sertifikan varmı?? ayrıca çek bozdurma ücretini bilmemde sp 50 dolar ücret kesiyor diye biliyorum tabi minimum çek isteme 2500 dolar üzerinden yapıldıgına göre çok olmasa gerek....

Y

yasam

Misafir
Arkadaşlar stormpay hyipleride dondurup hyipdeki paramizida yemis oldu... bunu düşündünüzmü ? pazartesi ilk işim bankaya gidip stormpay e ödeme yaptiğim kredi kartindaki ödemeleri inkar edip parami geri almak.. kesin geri alirim kendileri kaybetti herkeze tavsiye paranizi alin hyip e kaptirdiysaniz kredi karti kullanip böylece stormpay sizi deil siz stormpay i opmus olursunuz

fizban

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır son hyip ler yüzünden hesapta 100$ a yakın bi para kaldı. netiba verification almayı düşünüyodum ama artık çok anlamsız. bi aracı bulup bozdurmayıdüşünüyorum ben.

kredi kartından yapacağın chargeback eğer stormpay hesabından düşükse bu saçma olur. yani diyhelim 100$ yatırıdn kartla ama hesapta 160$ var ozaman saçma, çünkü hesabını donduruyor stormpay eğer chargeback yaparsan.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tulasa ulasırsan stormpay bozma konusunda sana yardımcı olabilir...

McOrco

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yasam' Alıntı:
stormpay hyipleride dondurup hyipdeki paramizida yemis oldu... bunu düşündünüzmü ? pazartesi ilk işim bankaya gidip stormpay e ödeme yaptiğim kredi kartindaki ödemeleri inkar edip parami geri almak.. kesin geri alirim kendileri kaybetti herkeze tavsiye paranizi alin hyip e kaptirdiysaniz kredi karti kullanip böylece stormpay sizi deil siz stormpay i opmus olursunuz

bu nasıl olacak acıklarmısın aklıma yattıda?

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
yasam' Alıntı:
stormpay hyipleride dondurup hyipdeki paramizida yemis oldu... bunu düşündünüzmü ? pazartesi ilk işim bankaya gidip stormpay e ödeme yaptiğim kredi kartindaki ödemeleri inkar edip parami geri almak.. kesin geri alirim kendileri kaybetti herkeze tavsiye paranizi alin hyip e kaptirdiysaniz kredi karti kullanip böylece stormpay sizi deil siz stormpay i opmus olursunuz
internet ödemelerinde açık provizyonlar kısa sürüyor. kapalıları iptal etmek çok zor. kaldıki stormpay o ödemeleri rızanla yaptığını ispatlayabilecek durumda. bildiğim kadarı ilede stormpay bu tür durumlarda yasal işlem başlatıyor. ve ayrıca sp bu tür durumlara karşı kullanıc sözleşmesinde hyip tarzı kısa yoldan zengin ol programlarındaki ödemelerden sorumlu olmadığını belirtmiş durumda.

McOrco

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tr.st' Alıntı:
internet ödemelerinde açık provizyonlar kısa sürüyor. kapalıları iptal etmek çok zor. kaldıki stormpay o ödemeleri rızanla yaptığını ispatlayabilecek durumda. bildiğim kadarı ilede stormpay bu tür durumlarda yasal işlem başlatıyor. ve ayrıca sp bu tür durumlara karşı kullanıc sözleşmesinde hyip tarzı kısa yoldan zengin ol programlarındaki ödemelerden sorumlu olmadığını belirtmiş durumda.
denedım
yazılıveya telden basvuru kjabul edılmıyo

ımzalı fax ıstedıler (belki uygunbulunursa gerı odenıcekmıs...)= hyip maceramızda burda biter...

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yanlız şöyle birşey var. Eğer sanal kartınızla boyle bir ödemeyi yapıp daha sonra iptal edemeyebilirsiniz. Çünkü sanal kartın limitini biz ayarladığımız için bilgimiz dışında bir para aktarma olayı olması zor gibi. Sizin dilekceniz uzerine banka hemen işlemleri iptal edip parayı kartınıza iade edecek ve işlemi soruşturmaya başlayacak ki karşınızda SP var adamların işi internet üzerinden ödeme yapılmasına olanak sağlamak ve butur durumlar içinde ellerinde bu işlemi sizin yaptığınızı gösterecek kanıtlar vardır. Eger SP bu işlemi sizin kendi rızanızla yaptığınızı ispatlarsa olacaklar şunlar. Para faiziyle sizin kartınızdan tekrar çekilir ve sonradan çıkacak cezalarıda ödersiniz bilginiz olsun. Burası internetten alışveriş yaptığınız basit bir site değil bunu bilin işlemleri iptal ederim paramı alırım düşüncesinede fazla kapılmayın derim.

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Buda Bir qumardı ve kaybettik. Şimdi siz sayısal loto oynayıp kaybettiğinizde "bu kuponu ben doldurmadım benim haberim yok paramı iade edin" mi diyorsunuz. Çok yakın bir örnek olmadı ama sanırım ikiside aynı şeyler. Bu hyip işinde kazanmakta vardı kaybetmekte. Herkes bunu bilerek girdi bu işe öyle değilmi.

Not: Editledim ama 3 dk gectiğim için yollayamadım yeni mesaj yazdım.

D

dnturkey

Misafir
ne bu atraksyon ya : ) acele etmeyin bekleyin. kimse kimsenin parasının üstüne yatmadı. acele yok :D

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
HYIP zaten iyi bir şey değildi...

Para kaybetmenizi istemem tabi ki ama; SP gerçekten kullanım sözleşmesinde bu şekilde kazanan paraların garantisini vermiyor.

S

SuperMP3

Misafir
kaybedilen para hyip ten değil. burada dolandırıcı hyiplr değil onların tüm parasına el koyuarak ödeme yapamaz duıruma getiren strompay olacak şirkettir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5