İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Surkent Ne Yapmaya Çalışıyor?

S

Surkent

Misafir
Bohemlife' Alıntı:
suç bu tür sitelerden hizmet alanlarda..sonrada şu dolandırıcı bu sahtekar diyorsunuz.
adamın suretinden, kokusundan belli kapkaççı olduğu.
eski yönetim - yeni yönetim - eski elemanlar ( ! )..
trajediye bakarmısın.. Hitap şekline bakarmısın..
eğer bu 17-23 yaş grubu internet cafeden bu işleri yürüten bir zibidi bacaksız değilse, bende ahmet necdet sezer'im..ve şu an Çankaya'dan bağlanıyorum..
sevgili halkımı selamlıyorum..

nasıl iyi mi?........

hey allahım ya..Allah islah etsin seni çocuk..

alacağı olan sorun yaşayan varsa direkt savcılığa versin ! 2+2 = 4

Cocuk Sensin Kocum.Gerizekalı Kapkacı olsaydık
Şimdi Çoktan Kaçmıştık.Niye Burda Senin Gibi Geri Zekalı İnsana Yazı Yazayım Ki ? Geri Zekalı Olmasan Kaçmayan Adama Kapkaçcı Demezsin.
Cafende mi ? Atla Gel Buraya gel Bak Cafemi Kapı Gibi Vergi Levhası Var. Anladın mı Fatura Kesilmekte.Fazla Konusma Kendine Küfür Atıyorsunç :D

B

Bohemlife

Misafir
hey yavrum hey..firma sahibi..vergi veriyor evladım...ve yazdıklarına bak:)
Kapkaç için ceza var biliyorsun surkent zort..pardon host..

bu "anakondaları" nasıl barındırırsınız burada anlam veremem..
neyse zaten herkes seni tanıyor evlat..takıl kafana göre..
Ama inan elime düşseydin seni süründürürdüm hapislerde..var mı öyle 3 kuruşa 5 köfte..tarla mı burası..

mağdur olanlara yardımcı olabilirim. savcılık ile alaklı sorularınız olursa ciddi anlamda yardımcı olurum..özel mesaj atın..

madem böyle pişkinsin..hadi bakalım görelim..

X

xonurx

Misafir
@surkent

bu foruma ya yaptigin dolandiriciliklardan yada yaptigin reklamlardan dolayi konu aciliyor! bilmiyorum farkindamisin!? kirleteme bu forumu artik!

saygilar

S

Surkent

Misafir
xonurx' Alıntı:
@surkent

bu foruma ya yaptigin dolandiriciliklardan yada yaptigin reklamlardan dolayi konu aciliyor! bilmiyorum farkindamisin!? kirleteme bu forumu artik!

saygilar

Benmi Açtım. Forumlardan Kim Gelecekki. Salla KArdeşim Yaws. Bilmeden Konuşmayın Lütfen Size Yazmaktan Yoruldum. :)

S

SeoAmo

Misafir
Surkent host,

Dolandırdığı Hosting Müşterisi Sayısı:730
Dolandırdığı Domain müşterisi Sayısı:350
Dolandırdığı Reseller Müşterisi Sayısı:56

S

Surkent

Misafir
SeoAmo' Alıntı:
Surkent host,

Dolandırdığı Hosting Müşterisi Sayısı:730
Dolandırdığı Domain müşterisi Sayısı:350
Dolandırdığı Reseller Müşterisi Sayısı:56

Yaws Senle Uğraşırdım Ama Allahın Hatrına Veriyorum. Belki Kendin Dolandırmışsın Dolandırılan Kimse Yok Sadce Sorun Var Anladın mı Dolandıran insan Kaçar. Lan Biz Kaçıyormuyuz. Çoçukca Davranma.

S

Surkent

Misafir
marissoft' Alıntı:
bence kilitkenmesin seyri güzel bir patlamış mısır eksik.

Ufuk Kardeşim Kilitlemese Bu Bazı Geri Zekalılar Kendilerine Küfür Atacaklar Ondan Dedim Yoksa Acık Kalsın. Umrumda Olmaz ZAten Yeni Yonetim Kisisel Host Satmıyacak. Şirketlerinde Forumdaki Coluk Cocuklara Kanacaklarını Sanmam. :)

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Surkent' Alıntı:
Ufuk Kardeşim Kilitlemese Bu Bazı Geri Zekalılar Kendilerine Küfür Atacaklar Ondan Dedim Yoksa Acık Kalsın. Umrumda Olmaz ZAten Yeni Yonetim Kisisel Host Satmıyacak. Şirketlerinde Forumdaki Coluk Cocuklara Kanacaklarını Sanmam. :)
o sana laf atıyor sen ona, forum amacından çıktı zaten tartışma alanına döndü.

S

Surkent

Misafir
marissoft' Alıntı:
o sana laf atıyor sen ona, forum amacından çıktı zaten tartışma alanına döndü.

Yaws Ufuk dolandırcı kapkaç'çı diyiyor.bunlardan biri olsam neden hala hizmet veriyorum işte bunu anlamadıkları için kendilerine küfür atacakları için kapatmalarını istiyorum konuyu. :)

A

AtaCan

Misafir
Surkent' Alıntı:
Yaws Senle Uğraşırdım Ama Allahın Hatrına Veriyorum. Belki Kendin Dolandırmışsın Dolandırılan Kimse Yok Sadce Sorun Var Anladın mı Dolandıran insan Kaçar. Lan Lavuk Biz Kaçıyormuyuz. Çoçukca Davranma.

Adminle bu Konuyu Kilitleyin Lütfen. Çoçuklarla Uğraşmak İstemiyorum. :)

Ben Kesinlikle inanmıyorum , bir firma sahibinin hemde büyük bir firma sahibinin böyle uslup kullanıp yazılar yazacağını , Olamaz ya böyle bişey kesinlikle inanamam ....
Bence bu iyinet forumundaki surkent nicki heklendi ve başka biri onun ağzındanmış gibi yazıyor.

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
AtaCan' Alıntı:
Ben Kesinlikle inanmıyorum , bir firma sahibinin hemde büyük bir firma sahibinin böyle uslup kullanıp yazılar yazacağını , Olamaz ya böyle bişey kesinlikle inanamam ....
Bence bu iyinet forumundaki surkent nicki heklendi ve başka biri onun ağzındanmış gibi yazıyor.
yok kendisi yazıyor merak etme.

P

Pco

Misafir
Ben yorumsuz kalıyorum izlemek daha iyi geliyor. Kimin ne mal oldugu ortaya cıkıyor.

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dolandırıcı sonunda banlanmış güzel

şimdi surkent i övenler nerde görelim (gerçi öven kimse yoktu)
remotematch midir nedir onun sonuda bu kardeşim bu piyasada olanlar zaten bu tür kendini hostcu sanan bebelerden host almazlar

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dünyada 3.99$ a domain yok. Buyrun 3.99$ domain aldınız. Güle güle kullanın. :)

yeniwebmaster

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
h4x0r' Alıntı:
dolandırıcı sonunda banlanmış güzel

şimdi surkent i övenler nerde görelim (gerçi öven kimse yoktu)
remotematch midir nedir onun sonuda bu kardeşim bu piyasada olanlar zaten bu tür kendini hostcu sanan bebelerden host almazlar

dolandırıcı deme dava açarlar

U

ukraine

Misafir
insan bu kadar mı dolandırıcı olur, hey allahım ya, yalanlara bakın,

madem sahte domain alınmış müşterilerden tekrar niye ücret alıyorsun, kendin sahte ödemeleri adam gibi dürüstçe ödesene

webabi ve internetteyiz.biz e geçmiş olsun, bu dolandırıcılar sahte domainleri bunların enom ve directi alt-bayiliğini kullanarak almışlar

Player

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne olursa olsun ama uslüp ve ahlakı düzgün olsun !! yazık..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5