İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Surkent Ne Yapmaya Çalışıyor?

phiberoptic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arap' Alıntı:
Bende katılıyorum. Remotemachte patlayacak.

Ayrıca başımıza ne geliyorsa hep ucuz olsun hem kaliteli olsun diye geliyor. yani 5-10 milyon fazla verip rahat etmek varken neden ucuza kaçılıyor.

Arkadaşım O zaman daha fazla para verip dolandırılmış olursun adamlar fiyatları yükseltir ii bir firma gibi görünmek için gereken her şeyi yapar sende gidersin bu adamlar ii bir firma gerçek bir firma bundan alıyım dersin sap gibi kalırsın ortada...

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bu arada surkent taksitli satışlara başlamış bonus kartta filan :)

byhosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
surkentte yalan oldu :)Ama her yaz böle kişiler çıkıyo çoğu arkadaş biliyordur zaten max 3-4ay sonra kaybolacağını,ama işte arada bu işlerde yeni olan kişilere olan oluyor..Neyse önümüzdeki senelerin Yaz Aylarında yeni surkentlerin türememesi dileğiyle.

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Ucuz etin yahnisi bu kadar olur artık.
Yıllardır güvenmedim yerli firmalara iyi de etmişim.
Bu surkentci arkadaşlar da pek çoğu gibi (istisnalar kaideyi bozmaz) shellden bashden anlamaz, kaldı ki gelip host satsınlar. Makina setup etmeyi bilmeyen adam host satar olmuş canım ülkemde.

Yazık.

phiberoptic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Millet ona güvenmeyecek buna güvenmeyecek kime güvenecek madem öyle güvenilecek birisini istiyorsunuz alın size http://host.omnis.com.tr/ buna güvenin o zaman tabi oraya o kadar para vermeyi içinize sindiriyorsanız

fiyatları : 20 MB web alan
4 Adet mail
Php4 - Cgi-bin
Kontrol panel
Virüs Kontrol
Aylık 4$ Yıllık 40$

Saygılarımla...

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
domainin veya herhangi bir hizmetin fiyatı hiç farketmez arkadaşlar.. taahhüt edilen birşey varsa ve bu yerine getirilmiyorsa hırsızlık orada başlar! bunu anlamak gerek artık.. sürekli ucuz etten bahsediyorsunuz. bunların sebebi yasaların düzgün işlememesidir sanıyorum.. hizmetin karşılığını vermeyen işletme hırsızdır, soyguncudur!

A

Arap

Misafir
phiberoptic' Alıntı:
Millet ona güvenmeyecek buna güvenmeyecek kime güvenecek madem öyle güvenilecek birisini istiyorsunuz alın size http://host.omnis.com.tr/ buna güvenin o zaman tabi oraya o kadar para vermeyi içinize sindiriyorsanız

fiyatları : 20 MB web alan
4 Adet mail
Php4 - Cgi-bin
Kontrol panel
Virüs Kontrol
Aylık 4$ Yıllık 40$

Saygılarımla...

Bende bunu anlatmaya calisiyordum. Host firmalarının kar edebilmesi icin kesinlikle bizlerin tabir ettigi ucuz fiyata satamaz. Eger satiyorsa mutlaka bir pislik vardir. Cunku sirketlerin bir sürü vergisi var 3 ayda bir peşin vergi ödüyorlar server masraflari vs vs.
Bu seye benziyor bize verilen hizmet bmw ama biz şahin parasi ödemek istiyoruz.

pexolas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya arkadaşlar başıma gelmediği için -çok şükür- bilemiyorum ama bunları savcılığa şikayet etmek uzun ve çetrefilli bir süreç ama en azından tüketici derneklerine şikayet edilebilirler. bu yolu denemek lazım. gerekli dekontlar ve yazışmaların kopyası ile birlikte başvurulsa belki sonuç alınır. en azından bu tür salaklar bu kadar rahat hareket edemezler.

Osiris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nokta.

Bir sonuç alamadık. Onca mail v.s fıs çıktı. Bunların domaini iade edeceği yok. Kişisel sorunumla ilgili bana göndermiş oldukları faturadan dolayı belli bir sorumluluk altında olduklarından adli yönlerden bu arkadaşlarla muhatap olcaz. Tabi Türkiye şartları malum, burda haklıda olsanız siz sürünürsünüz. Bakalım zaman neyi gösterecek. Ayrıca aklımda eskiden beri olan bi düşünce canlandı. Surkent e kıvılcım etkisinden dolayı teşekkür ederim. Proje kısaca Türkiye 'de ve dünyada nerden hosting almak lazım nerden domain almamak lazım? Mutlaka kaçınılması gereken firmalar var mı? varsa nereler(!) gibi alanlarda olacak. Reklamın iyisi kötüsü olmaz. Bu arkadaşlar benim sayemde yine reklamlarını yapmış olacaklar. Forum sınırları içinde bu konu ile ilgili son mesajım bu. İlgisini esirgemeyen, içten şekilde yorumlar yazan, değerli arkadaşlara teşekkür ederim.

S

samedmz44

Misafir
benim diyeceğim şudur ; Türk webmasterinde bu kafa varken bu ülkede Surkent'ler bitmez..

W

webkolik

Misafir
Benim patlamış mısırlarım nerde ?

Gelirim macera drama bu topikte

Yakında R10 Forumlarında :D

A

AtaCan

Misafir
Arap' Alıntı:
Bende bunu anlatmaya calisiyordum. Host firmalarının kar edebilmesi icin kesinlikle bizlerin tabir ettigi ucuz fiyata satamaz. Eger satiyorsa mutlaka bir pislik vardir. Cunku sirketlerin bir sürü vergisi var 3 ayda bir peşin vergi ödüyorlar server masraflari vs vs.
Bu seye benziyor bize verilen hizmet bmw ama biz şahin parasi ödemek istiyoruz.

Bence yanlış bir düşünce , benim tanıdığım hatta arasıra yanlarına hoş sohbet etmek için gittiğim , tanıdığım firma var ve ucuz fiyata veriyor(bana göre ucuz) , yani şunu yapıyor olabilirler örneğin 1000 liradan 1 tane satmak yerine 100 liradan 10 tane satmak gibi ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5