İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Surkent Ne Yapmaya Çalışıyor?

Osiris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir kaç gün önce malumunuz olan surkent fimasının başka bir bilgisayar firmasına satıldığına dair mail aldım. Ve bugün tekrar maillerimi kontrol ettiğimde şu maili gördüm :

MERHABA SAYIN KULLANICILARIMIZ.ESKI YONETIM KREDI KARTI ILE ALDIGI DOMAINLERI YONETIM BIZE GECICINCE DOMAIN UCRETLERI BANKADAN REDDEDINCE BAZI DOMAINLERE DOMAIN SIRKETI TARAFINDAN EL KONULDU. DOMAIN WHOSILERINDE WEBABI YAZAN MUSTERILER LUTFEN ACILEN. [email protected] ADRESINE MAIL ATMALARI GEREKMEKTEDIR.

SAYGILARIMIZLA,,,

AHMET TILDA.

Burdan aldığım 2 domainimin ikisi de webabi üzerinde şu an. Ben anlamıyorum abi. Bu nasıl dandik bi durum çözebilmiş değilim. Sen bir firma olarak çık meydana. İnsanlar sana güvenip bişeyler alsın sonra da domainlerin bir gün senden habersiz el değiştirsin. "Surkent" rumuzlu arkadaş bu mesajımı direk burdan cevap verirse memnun olurum. Bu şekilde benim gibi başka mağdur olan arkadaşlar varsa onların sorunlarının da çözüm sürecini beraber görmüş oluruz. Şu an bekleme sürecindeyim. Ama bana ders olsun bir daha sırf ucuz (!) diye gidip rastgele bir yerden domain alanın ...
Herkese iyi çalışmalar.

S

SempatiX

Misafir
Surkent in olduğu kadar webabi nin de hatası var... AWBS sistemini kuruyoruz, enom reseller bayiliğinizi sizin adınıza biz ayarlıyoruz felan filan diye yazıyorlar sitelerine ama gel görki kendi reseller hesapları üzerinden çalıştırtmışlar domain bölümünü anlaşılan...

S

Surkent

Misafir
kimsenin hatası yok. hata eski yonetimde surkenthost sahipleri isteseydiler kacardılar ama yapmadılar. surkenhtost'u saatılar ama domain olaylarından yeni yonetimin haberi yoktu onun icin herkesten domain ucretlerini yeniden yatırmaları istendi. webabi veya diğer x kurumunun hatası bulunmamaktadır. bilmeden yazmayın.

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Surkent' Alıntı:
kimsenin hatası yok. hata eski yonetimde surkenthost sahipleri isteseydiler kacardılar ama yapmadılar. surkenhtost'u saatılar ama domain olaylarından yeni yonetimin haberi yoktu onun icin herkesten domain ucretlerini yeniden yatırmaları istendi. webabi veya diğer x kurumunun hatası bulunmamaktadır. bilmeden yazmayın.

yahu olur mu öle şe yahu yeniden yatırın.. Eee benim insanların parası ne oldu o zaman? yeni yönetim dediğiniz sonuçta bir firma ismini devralmadı mı.. Bünyenizde bildiğim kadarı ile 400 mü ne domain var hadi % 50 si o durumda olsa 200 domain.. maliyeti ne kadar ki karşılamıyor yeni yönetimde ismine leke getiriyor o kısmı anlamadım ben?

Yanlış davranıyorsunuz..

S

Surkent

Misafir
Surkenthost Kücük Firma Değil. Sahipleri Satmayı istedi Ve Alanlar oldu. Aldığımıza Pişman Değiliz. 1 :Haftaya Kadar Hostbul Reklamları Tekrar Devrede Büyük Reklamlarla Tekrar Geri Donecez.

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Surkent' Alıntı:
Surkenthost Kücük Firma Değil. Sahipleri Satmayı istedi Ve Alanlar oldu. Aldığımıza Pişman Değiliz. 1 :Haftaya Kadar Hostbul Reklamları Tekrar Devrede Büyük Reklamlarla Tekrar Geri Donecez.

Bende onu diyorum sunucuya o kadar para veriyonuz iyi sunucu alıyonuz e hostbula reklam veriyonuz çuvalla para ödüyonuz..

EEEeeeeeeee?? 70 - 80 domaini niye karşılamıyorsunuz? Müşteri memnuniyetinden büyük reklam mı olur?

Tunahan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Surkent' Alıntı:
Sen yeni sahibi felan değilsin. Yazı karakterinden belli zaten. Bu kadar ucuz oyunlar oynamayın.
Burak Baysan bile dolandırdım abi diyecek kadar şerefli bir insandı be.

S

Surkent

Misafir
biz dolandırıcı olsaydık şimdi çoktan kaçmıştık. şuanda sorunun yarısı çözüldü 100 domain pazartesi kullanıma acılacak yeni yonetim karşılayacağını soledi. sadece genel yonetenler değişti biz elemanlardan bazıları hala durmakta.firmanın dunya kadar borcu odendi.

S

SempatiX

Misafir
Surkent' Alıntı:
... webabi veya diğer x kurumunun hatası bulunmamaktadır. bilmeden yazmayın.

Webabi sitesinde AWBS yi alacak firmalara enom reseller ayarlarınıda kendi yapacaklarını vede tamamne o firmaya ait olacağını yazıyor... Eğer webabi nin bir hatası yoksa bu ne demek oluyor... hata webabi de değilse domainler enom üzerine görülsün nedne webabi de gözüküyor ? Yok biz kendimiz dedik siz kendi reseller ayarlarınıza göre yapın diyorsanız o zaman birşey diyemiyeceğim... Oda size kalmış... Ama ortada şöyle bir durum varki alınan domainler surkent adına değil webabi adına alınıyormus...

Osiris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
..

Ben hala beklemedeyim. 2 domain i geç ama burda enayi yerine konuluyorsam bunu kimse kaldıramaz. Burda somut bi çözüm beklerken savunma yapıyorsunuz surkent. Büyük firma oraya buraya reklamını veren firmamı yani ?
Bu nasıl üslup bu nasıl büyük firma disiplini bana üç kuruşluk domainin lafını ettirebilen büyük firma . way beeee helal olsun.

S

seven7

Misafir
ya allah askına yeni yonetim eski yonetim ne bu ya??? gulduruyosun resmen kendini...nesin ki sen ? holdingmisin??? yoksa turkticareti filan mi satin aldin bizim haberimiz yok?

ilk once yazi yazmayi ogren...ilk postta arkadasin (yani musterinizin) yazisinin icinde musterilerinize gonderdiginiz mail icler acisi...resmen guluyorum size :D

allah sonunuzu hayir etsin...

S

Surkent

Misafir
beyfendi herkese toplu mail çekildi sizden herhangi bir mail gelmedi.

S

Surkent

Misafir
seven7' Alıntı:
ya allah askına yeni yonetim eski yonetim ne bu ya??? gulduruyosun resmen kendini...nesin ki sen ? holdingmisin??? yoksa turkticareti filan mi satin aldin bizim haberimiz yok?

ilk once yazi yazmayi ogren...ilk postta arkadasin (yani musterinizin) yazisinin icinde musterilerinize gonderdiginiz mail icler acisi...resmen guluyorum size :D

allah sonunuzu hayir etsin...

Sen kimsin bea ne diyordun sen çoçuğum sanane o zaman gel senmail at. müşterimiz değilsin konuşma fazla.

Osiris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cevaben.

Surkent' Alıntı:
beyfendi herkese toplu mail çekildi sizden herhangi bir mail gelmedi.

Hoca ben 24 saat mail kutumu gözetlemek durumunda değilim ki. netice de ben sizden bu domaini kayıt ettirmişim. Size güvenmişim. 1 sene boyunca o domainin ben de kalacağını taahüd etmişsiniz. Benim kendi sorunlarım olabilir her gün web e girip maillere bakamamış olabilirim. 3 gündür girmiyordum. Mailinizi bugün gördüm ki zaten yeni yollanmıştı bu mail. Hemen reply ile yanıt verdim. 2 domainimin webabi üzerine geçtiğini ve acilen düzeltilmesini istedim. Sonuç ne bekliyoruz sizin anlıycağınız. İlginç bir de cevap geldi akabinde. Gelen maile cevap verdim ve bakın firmadan bana gelen cevabi mail de ne yazıyor :

DOMAIN WHOISLERINDEN WEBABI.COM YAZAN MUSTERILER WEBABI.COM ILE ALAKANIZ YOKTUR. LUTFEN RAHATSIZ ETMEYINIZ.

Biz kimi rahatsız etmişiz. Kim kimi rahatsız ediyor biz mi webabi yi yoksa o mu bizi ? Amatörlüğün cezasını müşterilere mi ödetiyorsunuz? Benden kimse hadi gel domainlerini geri verecez ama şu kadar daha para yatırcan die küstahça şeyler isteyemez. özür dileyerek o domainleri geri vereceksiniz. Veya ben hem sizi hem de webabi yi benim poktan 2 domain in değerinin 10000 misli prestij ve müşteri kaybına uğratırım. Profesyonelleğinizi gösterin olayı çözümleyin. Kolay gelsin arkadaşım.

S

Surkent

Misafir
yeniwebmaster' Alıntı:
Daha durun bunlar birşey değil :)

Nasıl Bunlar Birşey Değil Kaçmak İçin Kurulsaydı Bu Firma Çok tan Kaçılmıştı Ama Müşterilerimizi Mağdur Etmek istemiyoruz.Hiç Bir Zamanda Mağdur olmayacaklardır.

B

Bohemlife

Misafir
suç bu tür sitelerden hizmet alanlarda..sonrada şu dolandırıcı bu sahtekar diyorsunuz.
adamın suretinden, kokusundan belli kapkaççı olduğu.
eski yönetim - yeni yönetim - eski elemanlar ( ! )..
trajediye bakarmısın.. Hitap şekline bakarmısın..
eğer bu 17-23 yaş grubu internet cafeden bu işleri yürüten bir zibidi bacaksız değilse, bende ahmet necdet sezer'im..ve şu an Çankaya'dan bağlanıyorum..
sevgili halkımı selamlıyorum..

nasıl iyi mi?........

hey allahım ya..Allah islah etsin seni çocuk..

alacağı olan sorun yaşayan varsa direkt savcılığa versin ! 2+2 = 4

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5