İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Surkent Ne Yapmaya Çalışıyor?

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
ya bırakın bu adamların hepsi dandik, baksana vergi levhası var diye adam kapı gibi diyo :p , adıma ait 3 tabela var benim, demek benim gibi olsa varya kafayı yer çıplak gezer ortalarda :D
noolurki bi vergi tabelası almaya yaa 1 tekliye bakar, sanki çok acayip bişi.Ama işte adam haklı aslında, öyle bilmediğin saçma sapan, evinden cafeden bu işi yapan, web sitesinin tasarımı güzel olan herkese inanırsanız böyle olur bunun sonu.Hostbuldaki sitelerin yarısında tel no yok, olanda cep hemde kontürlü :D hani adam serverda sorun olup seni arasa çağrı bırakacak...
Host bi şekilde düzelir, db ucsa bile en son yedeğin uzun zaman önce olsa bile en fazla girişe bi özür yazar, bide heklediler dersin olur ama domain olmayınca çok sakat, ne olur yaa yılda 2 ytl varsa verin ama sağlam yerden alın

Bu arada firmalardan birinin siciline internet hizmetleri ekletsemmi acaba yaa :D

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Zamanında söylemiştim. Biliyordum bunların olacağını.

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dolandırıcı demişim lafımı geri alıyorum sizin gibi nadide bir host şirketi hiç adam dolandırırmı sadece tokatlıyor yediği paralar yetmiyor bide üstüne 2$ para ödeyip domaininizi geri alacaksınız

allah bilir o 2$ ı da ceplerine atacaklardır.. arkadaşlar sizlere tavsiyem sitenin eski görüntüsünü + hesap ekstrenizi (bu tokatçılara para gönderdiğinize dair) + elinizde varsa konuşma kayıtlarıyla savcılığa başvurun 2$ için yapılırmı demeyin bu işi yapanlara bi ders vermek şart yoksa bunun gibi ipini koparan host şirketi(!) kuracak sonrada başkalarına satıp dolandırmaya devam edecek..

şunlar bi elime düşcek neler yaparım neler niye dolandırıc gelmiyo bana anlamıyom :)

M

mssqlmysql

Misafir
h4x0r' Alıntı:
dolandırıcı demişim lafımı geri alıyorum sizin gibi nadide bir host şirketi hiç adam dolandırırmı sadece tokatlıyor yediği paralar yetmiyor bide üstüne 2$ para ödeyip domaininizi geri alacaksınız

allah bilir o 2$ ı da ceplerine atacaklardır.. arkadaşlar sizlere tavsiyem sitenin eski görüntüsünü + hesap ekstrenizi (bu tokatçılara para gönderdiğinize dair) + elinizde varsa konuşma kayıtlarıyla savcılığa başvurun 2$ için yapılırmı demeyin bu işi yapanlara bi ders vermek şart yoksa bunun gibi ipini koparan host şirketi(!) kuracak sonrada başkalarına satıp dolandırmaya devam edecek..

şunlar bi elime düşcek neler yaparım neler niye dolandırıc gelmiyo bana anlamıyom :)

Bu Paraların Cebimize Gitmediğini Sana Gosterecem DEkontu Burda Gozune Sokacam. Savcılıkmı Gitsinler Tamam mı ? Yaws Firmaya Sahip Çıkıldı. Herkesim Hostu Acık Sadce Domainler Durdurulmuş.Bilmeden Konusma.

M

mssqlmysql

Misafir
Ayrıca Haklı olan Tarafı Forumda Banlıyorlar. Forumlardan Gelcek Musteri Ne Olacak ki ? Sadece Guluyorum Sizlere :)

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
forumdan gelen ne olcakki diyon kardeşim madem öyle niye üye olup burada propaganda yapıyon niye burada milleti kandırmaya çalışıyon??

herkes ne cacık olduğunuzu biliyor yok sorun yokmuş yok oymuş buymuş

burada hakkınızdaki kötü yorumları yazan arkadaşa özel mesajla veya msnden irtibata geçip silmezseniz avukatıma havale etcem diyen siz değilmisiniz????

şimdi sahip çıkılan firma(!)nınızı da alıp haydin kuma
ders1: kumdan kale nasıl yapılır ;)

M

mssqlmysql

Misafir
h4x0r' Alıntı:
forumdan gelen ne olcakki diyon kardeşim madem öyle niye üye olup burada propaganda yapıyon niye burada milleti kandırmaya çalışıyon??

herkes ne cacık olduğunuzu biliyor yok sorun yokmuş yok oymuş buymuş

burada hakkınızdaki kötü yorumları yazan arkadaşa özel mesajla veya msnden irtibata geçip silmezseniz avukatıma havale etcem diyen siz değilmisiniz????

şimdi sahip çıkılan firma(!)nınızı da alıp haydin kuma
ders1: kumdan kale nasıl yapılır ;)

Konuyu Acan Biz DEğilizi Sizsinz Sorunu Varsa Kendisi Ulaşır Mail Adresimiz Ve Telefon Adresimz Var. Dunya kadar işimiz var musterinin peşinden koşamam sorununu yazar halletmezsem o zaman gelir forumda yazar haklısın derim.

S

SeoAmo

Misafir
"mssqlmysql" nickli arkadaşın "surkent" nicki arkadaşla aynı kişi olduğunu söylemiştik ama inkar etmişti. Şimdi bakın birden mssqlmysql nicky ile yazmaya başladı. Surkent sana en fazla 1 hafta veriyorum. 1 hafta sonra bu piyasadan tamamen silineceksin.

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3-5 nick açıp forumlarda host aldım menunum diyolar sonrada dolandırılıp banlanınca yeni nickle yazıyolar

komik...

Osiris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
filmin devamı..

Bahsi geçen webabi.com a mail attım. Yazdığım mesaj :

"iyi günler. Yaklaşık 15 gün kadar önce surkenthost firmasından almış olduğum ;
www........com
www............org isimli domainlerimin hala anlamakta zorluk çektiğim nedenlerden dolayı firmanızın üstüne geçirilmiş olduğunu gördüm. Parasını ödemiş olduğum ve 1 yıl boyunca bana ait olması gereken bu domainlerimin acilen tekrar bana iadesini talep ediyorum. Bu firmanızın prestiji açısından ve müşteri potansiyelinizin erimemesi açısından iyi olacaktır. Şayet olumsuz bir durum sergilerseniz üzülerek durumu adli mercilere ileteceğimi de bilmenizi isterim. Saygılar"

Gelen cevap maili şöyle :

"Merhaba cüneyt, Tarih: 2005-09-03

Merhaba

Surkent firmasının satın olmuş olduğu yaklaşık 169 adet domain , sahte kredi kartı kullandığı gerecesi ile el konmuştur. 169 adet domain ücretini surkent ödediği takdirde bu domainler aktif olacaktır... Surkent ile görüşmenizi tavsiye ederim..

Saygılar"

Orhan Avcu
Webabi Internet Hizmetleri - Destek Departmanı

Yorumlarını size bırakıyorum. Surkent nickli arkadaş 1 hafta içinde domainlerimi geri istiyorum arkadaşım. Bundan sonra olacaklardan da sorumlu değilim. Bilginize.

M

mssqlmysql

Misafir
Osiris' Alıntı:
Bahsi geçen webabi.com a mail attım. Yazdığım mesaj :

"iyi günler. Yaklaşık 15 gün kadar önce surkenthost firmasından almış olduğum ;
www........com
www............org isimli domainlerimin hala anlamakta zorluk çektiğim nedenlerden dolayı firmanızın üstüne geçirilmiş olduğunu gördüm. Parasını ödemiş olduğum ve 1 yıl boyunca bana ait olması gereken bu domainlerimin acilen tekrar bana iadesini talep ediyorum. Bu firmanızın prestiji açısından ve müşteri potansiyelinizin erimemesi açısından iyi olacaktır. Şayet olumsuz bir durum sergilerseniz üzülerek durumu adli mercilere ileteceğimi de bilmenizi isterim. Saygılar"

Gelen cevap maili şöyle :

"Merhaba cüneyt, Tarih: 2005-09-03

Merhaba

Surkent firmasının satın olmuş olduğu yaklaşık 169 adet domain , sahte kredi kartı kullandığı gerecesi ile el konmuştur. 169 adet domain ücretini surkent ödediği takdirde bu domainler aktif olacaktır... Surkent ile görüşmenizi tavsiye ederim..

Saygılar"

Orhan Avcu
Webabi Internet Hizmetleri - Destek Departmanı

Yorumlarını size bırakıyorum. Surkent nickli arkadaş 1 hafta içinde domainlerimi geri istiyorum arkadaşım. Bundan sonra olacaklardan da sorumlu değilim. Bilginize.

Sayın Kullanıcımız Herkese Mail Çekildi Domain Adlarınızı Yazıp [email protected] adresine mail atınız. eski yonetim sayesinde oldu bunlar şuanda yeni yonetim bu sorunlarla ilgileniyor. ayrıca tehdit etme dostum.Mail At ilgilenirler. ilgilenmediği zaman forumlara taşırsın olayı.

M

mssqlmysql

Misafir
h4x0r' Alıntı:
3-5 nick açıp forumlarda host aldım menunum diyolar sonrada dolandırılıp banlanınca yeni nickle yazıyolar

komik...

Komik olan Sensin Sus Konuşma. Konuşma Hakkın Yok Senin. :)

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne diyosun sen ya çocuk mu kandırıyon yeni yönetimmiş kardeşim adamı hasta etmeyin karşınızda çoluk çocuk var sanıyonuz

az önce ne dedim kumdan kale meselesi yeni yönetimle kumdan kale yapmayı öğrenin taklacılar sizi

o kadar adamı dolandırın yüzsüz yüzsüz mesaj yazın bide

yazık şu halimize

Osiris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
son.

Dediğimi tehdit manasında yazmadım. kastetiğim eğer sorun çözülmezse olayı adli makamlar kanalıyla çözeceğimi ifade etmekti. Sorunu çözeceğinize inanıyorum. iyi çalışmalar.

yeniwebmaster

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ya hani sen sukenthost ile alakalı değildin
daha önce çok karaladım şimdi pişman oldum diyordun

şimdi sahiplenmişsin surkenti ne oldu.

ya ben bırakamayacam şu forumları
:D

M

mssqlmysql

Misafir
h4x0r' Alıntı:
ne diyosun sen ya çocuk mu kandırıyon yeni yönetimmiş kardeşim adamı hasta etmeyin karşınızda çoluk çocuk var sanıyonuz

az önce ne dedim kumdan kale meselesi yeni yönetimle kumdan kale yapmayı öğrenin taklacılar sizi

o kadar adamı dolandırın yüzsüz yüzsüz mesaj yazın bide

yazık şu halimize

Yaws sen Anlama Özürlümüsün Kim dolandırılmış. Gülmek Öldüm Yaws.

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sizin yaptığınız olay zaten milleti kandırmakdı. firma ile hiçbir bağlantınızın olmadığını yazarak bir müşteri gibi onların leyhine mesaj atmışsınız.bunun milleti dolandırmaktan ne farkı var.

M

mssqlmysql

Misafir
Mp3Master' Alıntı:
sizin yaptığınız olay zaten milleti kandırmakdı. firma ile hiçbir bağlantınızın olmadığını yazarak bir müşteri gibi onların leyhine mesaj atmışsınız.bunun milleti dolandırmaktan ne farkı var.

Bize şimdiye Kadar Forumlardan Hiç Müşteri Gelmedi Diye Bilirim. Anladın mı ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5