İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tema Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cAgAbA

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
13
bir anda ekran değişince şaşırdım. mesajı düzenlerken acaba bir hata mı yaptım dedim. farklı geliyor ama alışırız hayırlı olsun

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
valal güzel olmuş ama eski haline alcam hemen fazla karmaşa gözü yoruyor:D

edit:eski haline alamıyorum:S

Mf.Rub

1
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Hafif gri olsa çok güzel olur. beyaz çok göz alıyor.

Mesajların yanında ki permalink yazısı taşmış gözüküyor.
Rep puanları gözükmüyor.
İtrater gözükmüyor.
Footer'daki 1 2 3 4 linklerin rengi farklı olabilir.

Butonlar gayet güzel olmuş.

iNsurgenTe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende butonlar değişmiş sadece, panelden yeni temayıda bulamiyorum. ee görmke istiyorum ama :)

GeniusTurkish

1
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Güzel olmuş güzel:) İlk baş baya bir garip gelsede alışacağız yavaş yavaş. Ama sanırım turgay çoklu alıntıda problem var :) O nuda uydurursan temaya göre daha hoş olacak :)

iNsurgenTe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biz eskiyi arıyoz sen yeniyi:D değişelimmi

şimdi hallettim :) bence fena değil hatta çok güzel diyebilirim :) biraz aşina olunca emin olun çok daha iyi gelecektir. banner kısımları ise, o şekilde kodlanıp çizildiğini için böyle olacaktır. onada aşina olunacaktır ama. emeği geçenleri tebrik ederim.

GeniusTurkish

1
İyinet Üyesi
Reaction score
9
İşin garip bir kaç yanı var. Benmi bulamadım bilmiyorum ama sanki mesajlarımızı editleyemiyoruz. Birde Repler görünmüyor sanırsam..

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Fazla göz yoruyor gibi.

Yapanların emeğine sağlık, teşekkür ediyorum kendi adıma ama bir zaman daha eskiyi kullanmak istiyorum ben :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Kötü demedik yaa :D benimde hoşuma gittide işte ilk göz arımı istiyorum ben.... Ayrıca zaten tüm gün göz yoruluyor bu temada karmaşa ve renk parlaklığı hakim, zor benim için ondan seçeneklere koyulmalı orjinal tema bence...

MaRkS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni tema güzel ama çok göz yoruyor.Gözlerim kan çanağına döndü.Default temaya geçiş izni lütfen :)

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Default tema gibisi yok. Default temanın buttonları değişmiş yeni temanınkiyle, çok kötü durmakta. Bilginize.

T

trgy

Misafir
alışırsınız. tema biraz göz yoruyor biliyorum düzenleme yapılacak biraz bununla ilgili.

default temada da bu butonlar aktif onu da pazar günü geldiğimde düzelteceğim. Şimdilik pazar a kadar böyle. :)

nokie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Çok göz yoruyor, tema seçeneğini açarsanız çok iyi olacak, ben şahsen eski temayı kullanmak isterim.

Bu yine default kalsın ama isteyen diğerini kullanabilsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5