İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Teşekkür

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Biz teşekkür ederiz. Uzun bir süre şu yönetici bunu yaptı bu modu ben sevmiyorum şu bunu banlamış gibi konular açılmıyor. Ayrıca forumu geliştirelim diye :D konu açılırdı eskiden kimsenin de bir şey yaptığı yoktu. Bence forumun el değiştirmesi çok iyi oldu çok güzel bir yatırım yaptın tebrik ederim.

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben 1 hafta kadar süredir girmiyordum. Hastaydım genelde yattım hep. Bugün foruma baktımda gerçekten aktiflik oranı oldukça yukselmıs gozle gorulur sekılde. Konu, mesaj sayısınada fazlasıyla yansımış gorunuyor. Bu duruma gercekten en cok sevınenlerden bırıyım cunku iyinet in eski kalitesini bilenlerdenim.

UnknowSouL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
tasarımda biraz daha oynanması lazım en azından yazıların altı çizgili olmamalı

DarksPrince

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Forumun asıl bel kemiği ticaret ve yararlı bilgilerdir diye düşünüyorum. İyinete bende yavaş yavaş alışmaya çalışsam bile bunların yetersizliği beni başka platformlarda tutmaya devam ediyor.

İnşAllah daha iyi gidilirde herkes hakettiği emeğinin karşılığını alır.

Herkese iyi çalışmalar.

X

Xman

Misafir
Ticareti canlandırmak birazda sizlerin elinde, satış işlemlerinizi iyinet üzerinden gerçekleştiriseniz ticaretteki canlılık da buna paralel olarak artacaktır.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Umarım daha dolgun bir forum olacaktır İYİNET. Küsenler de tekrar gelir inşallah...

JustRulz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hilesiz hurdasız daha iyi yerlere kısa sürede gelmesi dileği ile diyelim :)

Armandos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Artık iyiniyet için varız en kısa zamanda üyelikler alarak daha çok site kazansın diye hem maddi hemde manevi destek olacağız sevgilerimizle.

Beyaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hayırlı olsun yeni iyinet..Umarım iyinetadmine benzemezsin Turgay :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5