İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tesettür Faciası

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Az önce Cevdet Erdöl canlı yayında Uğur Dündar'a teşekkür etti objektif haberciliğinden dolayı.Başka yerlerde ise yalanladı deniyor.Bu olay herkesin bakış açısına göre değişmeye başladı.Bence de artık tartışma başka bir boyuta geçmeden sonlandırmak lazım.

osahin'in özel mesajında da belirttiği gibi onun doğruları ona doğru benim doğrularım bana doğru.Bunu bu saatten sonra değiştiremeyiz.

Fikir beyan ederek tartışmaya katılan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.Herkese iyi geceler.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Başında Başortusu var diye okula Ogrencileri sokmayanlar kadar cahilmiş. Onu yapan Tesetturlu Başhekimler...

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
66
Doktorluk(hipokrat) yemini edip, meslegini suistimal ederek, hastaya (insana) bakmayi reddeden doktorlarin gorevlerinden ihracini istiyorum.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Evet bende böyle düşünüyorum, zaten tepki haberin başlığının alakasız bir şekilde seçilmesinden kaynaklanmıştır...

Y

yaBgu

Misafir
arkadaşlar buradaki herkes bu oyuna gelmiş gözüküyor :) ne oyunu derseniz açıklamaya çalışayım

öncelikle o haberi yapanlar uğur dündar vs. bunlar taşeron insanlardır, bu insanlar yani genellikle türk medyasında boy gösteren o çok değerli(!) gazetecilerin hepsi biryerlerin taşeronudur, sözde gazetecilik şerefli bir meslektir diye anlatılır ama emin olun gazetecilik şerefsiz bir meslektir,(ulusal gazetecilik ve büyük köşe yazarlarından bahsediyorum) bahsetmiş olduğunuz haberin altında yatan asıl olay önümüzdeki cumhurbaşkanlığı seçim süreci, akp iktidarı ve halk içinde birlik ve bütünlüğü engelemmektir, yoksa oradaki hastanın mağdur olması veya olmaması kimsenin umrunda değildir yani medyanın umrunda değildir ki zaten haberi ilk veren gazetenin başlığına bakarsanız bunu çok iyi anlarsınız TÜRBAN FACİASI

1 - burada mağdur olan bir hasta var
2 - görevini ihmal eden bir devlet memuru var

yani burada o devlet memurlarının türbanlı olup, olmamaları çok anlam ifade etmemeli (bunu türbanı savunmak adına söylemiyorum) fakat ne hikmetse gazete bunu direk olarak TÜRBAN kelimesini kullanarak veriyor, ki bugün burada biz bunu tartışıyoruz ve farkındamısınız bilmiyorum ama SANKİ TÜRBANI TARTIŞIYORUZ halbuki ortada mağdur olan bir hasta ve görevini ihmal eden bir devlet memuru var bu ülkede ne ihmaller sonucu ne insanlar ölüyor ama bunları bu kadar tartışmıyoruz sebep nedir??? ki tartışığımız için birbirimizin kalbini kırıyor ve birilerine kızdığımız için onlara kin besliyor veya onları bir şekilde karşı taraftan olarak görüyor ve aramıza bir nifak tohumunu sokmuş oluyoruz,(burada veya gerçek yaşamda) bakın size Türk medyasından bir kaç örnek vereyim :)

Örnek 1 :
mesela bugün İlhan Cavcav trafik kazası yapmış Haber7 bunu İÇMEYE GİDEN İlhan Cavcav trafik kazası yaptı diye veriyor
Haberturk ise İlhan Cavcav trafik kazası yaptı diye veriyor aradaki farkı gördünüz: Haber7 muhafazakar denen kesmin haberciliğini yapmaya çalıştığı için haberde bu haberi İÇKİ İÇMEYE giderken yaptı diye veriyor diğer site haberturk.com ise içki olayını başlıkta es geçiyor, burada haberturk tarafsız yayın yapıyor anlamını çıkarmayacağız burada birileri haberi işine geldiği gibi yorumluyor anlamını çıkaracağız

Örnek 2 :

bundan bir kaç sene önce Cumhuriyet gazetesi Keçisi çalınan imam haberini Keçi çalan imam olarak vermiştir, ki Cumhuriyet gazetesi sözde laikçi çevrelere hitap ettiği için her fırsatta dine çamur atma çabasına giriyor

Örnek 3 :

geçen yaz Vakit gazetesi Harp Okulu öğrencilerinin eğitim yaptığı kampı (sahilde bir yerde) "Harp okulu öğrencileri akdenizin en güzel yerinde tatil yapıyor" diye haber veriyor, burada da Vakit'in TSK'nın din politikasından rahatsız olmasından dolayı bir çamur atma girişimi

bu tip örnekler binlerce var şu an sadece bunlar aklıma geldi ve sizinle paylaşmak istedim, emin olun bu ülkedeki bir çok medya kuruluşu satılmış insanların elinde veya bazıları gerçekten kafaları fazla çalışmadığı için ne yaptığının farkında değil, bu tip haberler kimseye birşey kazandırmaz aksine halkımıza çok şey kaybettirir, bugün bu ülkede yaşayan bir insan olarak herkes üzerine düşen görevi, meşgul olduğu şeyi en iyi şekilde yapmaya çalışırsa o insan hem vatanına karşı olan borcunu, Allah'a inanıyorsa da kulluk hakkını ödemiş olur

öğretmensen, öğrencileri iyi yetiştireceksin
babaysan, çocuğunu iyi yetiştireceksin
iş adamıysan, işçinin sigortasını yatıracaksın, vergini vereceksin
işçiysen, işini doğru yapacaksın
webmaster'san, spam yapmayacaksan :)

yoksa biz emin olun daha çok birbirimizi yeriz...

(biraz dağınık oldu ama umarım duygularımı ifade edebilmişimdir)

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar buradaki herkes bu oyuna gelmiş gözüküyor :) ne oyunu derseniz açıklamaya çalışayım

öncelikle o haberi yapanlar uğur dündar vs. bunlar taşeron insanlardır, bu insanlar yani genellikle türk medyasında boy gösteren o çok değerli(!) gazetecilerin hepsi biryerlerin taşeronudur, sözde gazetecilik şerefli bir meslektir diye anlatılır ama emin olun gazetecilik şerefsiz bir meslektir,(ulusal gazetecilik ve büyük köşe yazarlarından bahsediyorum) bahsetmiş olduğunuz haberin altında yatan asıl olay önümüzdeki cumhurbaşkanlığı seçim süreci, akp iktidarı ve halk içinde birlik ve bütünlüğü engelemmektir, yoksa oradaki hastanın mağdur olması veya olmaması kimsenin umrunda değildir yani medyanın umrunda değildir ki zaten haberi ilk veren gazetenin başlığına bakarsanız bunu çok iyi anlarsınız TÜRBAN FACİASI

yani burada o devlet memurlarının türbanlı olup, olmamaları çok anlam ifade etmemeli (bunu türbanı savunmak adına söylemiyorum) fakat ne hikmetse gazete bunu direk olarak TÜRBAN kelimesini kullanarak veriyor, ki bugün burada biz bunu tartışıyoruz ve farkındamısınız bilmiyorum ama SANKİ TÜRBANI TARTIŞIYORUZ halbuki ortada mağdur olan bir hasta ve görevini ihmal eden bir devlet memuru var bu ülkede ne ihmaller sonucu ne insanlar ölüyor ama bunları bu kadar tartışmıyoruz sebep nedir??? ki tartışığımız için birbirimizin kalbini kırıyor ve birilerine kızdığımız için onlara kin besliyor veya onları bir şekilde karşı taraftan olarak görüyor ve aramıza bir nifak tohumunu sokmuş oluyoruz,(burada veya gerçek yaşamda) bakın size Türk medyasından bir kaç örnek vereyim :)

Örnek 1 :
mesela bugün İlhan Cavcav trafik kazası yapmış Haber7 bunu İÇMEYE GİDEN İlhan Cavcav trafik kazası yaptı diye veriyor
Haberturk ise İlhan Cavcav trafik kazası yaptı diye veriyor aradaki farkı gördünüz: Haber7 muhafazakar denen kesmin haberciliğini yapmaya çalıştığı için haberde bu haberi İÇKİ İÇMEYE giderken yaptı diye veriyor diğer site haberturk.com ise içki olayını başlıkta es geçiyor, burada haberturk tarafsız yayın yapıyor anlamını çıkarmayacağız burada birileri haberi işine geldiği gibi yorumluyor anlamını çıkaracağız

Örnek 2 :

bundan bir kaç sene önce Cumhuriyet gazetesi Keçisi çalınan imam haberini Keçi çalan imam olarak vermiştir, ki Cumhuriyet gazetesi sözde laikçi çevrelere hitap ettiği için her fırsatta dine çamur atma çabasına giriyor

Örnek 3 :

geçen yaz Vakit gazetesi Harp Okulu öğrencilerinin eğitim yaptığı kampı (sahilde bir yerde) "Harp okulu öğrencileri akdenizin en güzel yerinde tatil yapıyor" diye haber veriyor, burada da Vakit'in TSK'nın din politikasından rahatsız olmasından dolayı bir çamur atma girişimi

bu tip örnekler binlerce var şu an sadece bunlar aklıma geldi ve sizinle paylaşmak istedim, emin olun bu ülkedeki bir çok medya kuruluşu satılmış insanların elinde veya bazıları gerçekten kafaları fazla çalışmadığı için ne yaptığının farkında değil, bu tip haberler kimseye birşey kazandırmaz aksine halkımıza çok şey kaybettirir, bugün bu ülkede yaşayan bir insan olarak herkes üzerine düşen görevi, meşgul olduğu şeyi en iyi şekilde yapmaya çalışırsa o insan hem vatanına karşı olan borcunu, Allah'a inanıyorsa da kulluk hakkını ödemiş olur

Bu yaklaşım (olgun+farkında olan+eleştirisel+olumlu) bir yaklaşımdır.

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

öncelikle o haberi yapanlar uğur dündar vs. bunlar taşeron insanlardır, bu insanlar yani genellikle türk medyasında boy gösteren o çok değerli( ! ) gazetecilerin hepsi biryerlerin taşeronudur, sözde gazetecilik şerefli bir meslektir diye anlatılır ama emin olun gazetecilik şerefsiz bir meslektir,(ulusal gazetecilik ve büyük köşe yazarlarından bahsediyorum) bahsetmiş olduğunuz haberin altında yatan asıl olay önümüzdeki cumhurbaşkanlığı seçim süreci, akp iktidarı ve halk içinde birlik ve bütünlüğü engelemmektir, yoksa oradaki hastanın mağdur olması veya olmaması kimsenin umrunda değildir yani medyanın umrunda değildir ki zaten haberi ilk veren gazetenin başlığına bakarsanız bunu çok iyi anlarsınız TÜRBAN FACİASI

yani burada o devlet memurlarının türbanlı olup, olmamaları çok anlam ifade etmemeli (bunu türbanı savunmak adına söylemiyorum) fakat ne hikmetse gazete bunu direk olarak TÜRBAN kelimesini kullanarak veriyor, ki bugün burada biz bunu tartışıyoruz ve farkındamısınız bilmiyorum ama SANKİ TÜRBANI TARTIŞIYORUZ halbuki ortada mağdur olan bir hasta ve görevini ihmal eden bir devlet memuru var bu ülkede ne ihmaller sonucu ne insanlar ölüyor ama bunları bu kadar tartışmıyoruz sebep nedir??? ki tartışığımız için birbirimizin kalbini kırıyor ve birilerine kızdığımız için onlara kin besliyor veya onları bir şekilde karşı taraftan olarak görüyor ve aramıza bir nifak tohumunu sokmuş oluyoruz,(burada veya gerçek yaşamda) bakın size Türk medyasından bir kaç örnek vereyim

Örnek 1 :

Örnek 2 :

Örnek 3 :

dediklerinde gerçekten haklısın. Eğleniyoruz diyerek havaya ateş edip balkondaki insanları öldürüren, namus için diyerek "töreyi" dinin emirlerinde üstün tutan, insanların gerçek alimleri bırakıp "öğle yemeği orucu bozmaz" diyen gerizekalı medyatik hocaların peşinden gittiği bir devirdeyiz.

Bu suistimallerden rant sağlayanlar var. Hem Hürriyet gibi gazetelerden hemde vakit gibi gazetelerden. (İsimler sadece örnek vermek içindir). Yani laiklik diyerek suistimal edenler var, müslümanım dieyerek suistimal edenler de var. Ben o yüzden bana konuyla ilgili başka kaynaklar gösterin demiştim.

Hani bir laf vardır ya zenginin malı fakirin çenesini yorar diye. Birileri bu tip olayları gündeme getirip insanların bunu konuşmasını ve hatta bu yüzden kavga etmesini , birbirine zarar vermesini istiyor. Lütfen bu suistimalcilerin düellosuna alet olmayalım. Onlar zaten amaçlarına ulaştılar. Neden onların ekmeğine hala yağ sürmeye devam edelim. Bence yapmamız gereken önyargılarımızı oluşturmadan önce iyice araştırmak.

Ben elimden geldiğince dini vecibelerimi yerine getirmeye çalışıyorum. Bu benim görevim. elimden geldiğincede dinimi insanlara anlatmaya çalışyıroum. Bu da tebliğdir. Ama ben asla benim dinimden rant sağlamaya çalışan insanlara taviz vermem. Hem dinimi savunan görünenlere hem de dinimin düşmanı olanlara

Sağduyumuzu kaybetmeden düşünelim.

Selametle....

Dediğin gibi biz işimizi yapalım (eğer forumuna posta yazmazsam Teqin beni keser valla :) )

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yabgu herşeyi cok guzel acıklamış söliyecek söz bırakmamış.

db.gen.tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sonuçta bu haber vasıtasıyla anladığımız ülkemizde dönen tezgahı anlayabilecek kadar zeki webmasterlar yetiştiren bir ülkedeyiz peki biz bu konuda ne yapalım?

Bana kalırsa geleceğin medya gücü olan interneti gerçekten halka uygun hale getirip halka uygun fikirlerle geliştirelim. Bildiklerimiz, becerilerimiz ve burada olma nedemiz bize bu misyonu yüklüyor...

Saygılar...

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
buna benzer bir durumu daha yeni yaşadım.

kıl dönmesi nedeniyle kuyruk sokumu ve kaba et denen bölgede büyükçe bi ameliyat geçirdim. 25 dikiş atılan bölgeye 2 günde 1 pansuman yapılması gerekiyordu.

2 hafta öncesi pansuman günü cumartesiye denk geldi ve ben sağlık ocağının yolunu tuttum. genelde sağlık memuru bi abimiz pansumanla ilgileniyordu olmadımı 112 ambulansta çalışan hemşireler bakıyordu. cumartesi olduğu için ortalıkta pek kimseler yoktu. bayan ve kapalı bi hemşire yardımcı olacağını ve pansuman odasına geçmemi söyledi. bende haliyle geçtim. bayan hemşire geldiğinde pansuman yapılacak yeri sordu. bende kaba etimin olduğu kısımda dedim. ve bayan pansuman yapamayacağını söyledi. bende pansuman yapabilecek birini çağırmasını söylediğimde şu an için kimsenin bir şey yapamayacağını, ve parasını vererek dışarıdan bir poliklinikten yararlanabileceğimi söyledi. duruma bozulmuştum yani ne demek dışarıda poliklinikte ücret ödeyerek işimi görebileceğim, ben bu devlete vergi ödeyen sigorta ödeyen bir çalışan olarak gidip tekrar para vericem. hadi ben verdim veremiyecek olan insanlar ne yapıcak. lafı gediğine oturtacaktım ki onun seviyesine düşmek istemedim. ameliyatlı bir yere yada vücuttaki bir bölgeye pansuman yapamayacak kişi hemşirelik vasfına çıkamaz. ama görülen o ki sağlık sektörüde baltalanmaya devam ediyor. tabi bende dönüp Devletin sağlık ocağından çıkıp ücretini ödeyerek bana baya uzakta kalan sağlık polikliniğine gidip pansuman yaptırdım.

pazartesi gününü bekleyip sağlık ilçe müdürlüğüne dilekçe ile müracat etmeyi düşündüm ama kimsenin ekmeğiyle oynuyamıyorsun işte. onlarda vicdan yok yani hasta ölmüş hastaymış o bölge mikrop kaparmış diye bir düşünce yok, ama malesef o tarz davranan bir insana ben vicdanen yaklaştım. şimdilerde keşke şikayetçi olsaydım diyorum. çünkü kimbilir daha nice insanlar o devlet kapısından bu tarz bir duruma maruz bırakılarak geri çevrilecek.

ve şunuda eklemek istiyorum o bayan haricinde bir çok bayan hemşire ameliyatlı bölgeye pansuman yaptı ama o hanfendi ne hikmetse mahrem bölgesi olduğu için tenezzül edemedi.

uğur dündar öledir böledir muhabbetlerinden ziyade yaşanılan olaylara bakarsak daha iyi olur. tamam bende müslümanlığın gereği hanımlarda başörtüsünü savunurum ama iş insan sağlığı ve insan hayatı konusuna geldiği vakit bu konularda dikkatli olmak gerekir.

neyse olan adamın hayalara olmuş geçmiş olsun Allah'a şükür popom yerinde duruyor.

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
buna benzer bir durumu daha yeni yaşadım.

kıl dönmesi nedeniyle kuyruk sokumu ve kaba et denen bölgede büyükçe bi ameliyat geçirdim. 25 dikiş atılan bölgeye 2 günde 1 pansuman yapılması gerekiyordu.

2 hafta öncesi pansuman günü cumartesiye denk geldi ve ben sağlık ocağının yolunu tuttum. genelde sağlık memuru bi abimiz pansumanla ilgileniyordu olmadımı 112 ambulansta çalışan hemşireler bakıyordu. cumartesi olduğu için ortalıkta pek kimseler yoktu. bayan ve kapalı bi hemşire yardımcı olacağını ve pansuman odasına geçmemi söyledi. bende haliyle geçtim. bayan hemşire geldiğinde pansuman yapılacak yeri sordu. bende kaba etimin olduğu kısımda dedim. ve bayan pansuman yapamayacağını söyledi. bende pansuman yapabilecek birini çağırmasını söylediğimde şu an için kimsenin bir şey yapamayacağını, ve parasını vererek dışarıdan bir poliklinikten yararlanabileceğimi söyledi. duruma bozulmuştum yani ne demek dışarıda poliklinikte ücret ödeyerek işimi görebileceğim, ben bu devlete vergi ödeyen sigorta ödeyen bir çalışan olarak gidip tekrar para vericem. hadi ben verdim veremiyecek olan insanlar ne yapıcak. lafı gediğine oturtacaktım ki onun seviyesine düşmek istemedim. ameliyatlı bir yere yada vücuttaki bir bölgeye pansuman yapamayacak kişi hemşirelik vasfına çıkamaz. ama görülen o ki sağlık sektörüde baltalanmaya devam ediyor. tabi bende dönüp Devletin sağlık ocağından çıkıp ücretini ödeyerek bana baya uzakta kalan sağlık polikliniğine gidip pansuman yaptırdım.

pazartesi gününü bekleyip sağlık ilçe müdürlüğüne dilekçe ile müracat etmeyi düşündüm ama kimsenin ekmeğiyle oynuyamıyorsun işte. onlarda vicdan yok yani hasta ölmüş hastaymış o bölge mikrop kaparmış diye bir düşünce yok, ama malesef o tarz davranan bir insana ben vicdanen yaklaştım. şimdilerde keşke şikayetçi olsaydım diyorum. çünkü kimbilir daha nice insanlar o devlet kapısından bu tarz bir duruma maruz bırakılarak geri çevrilecek.

ve şunuda eklemek istiyorum o bayan haricinde bir çok bayan hemşire ameliyatlı bölgeye pansuman yaptı ama o hanfendi ne hikmetse mahrem bölgesi olduğu için tenezzül edemedi.

uğur dündar öledir böledir muhabbetlerinden ziyade yaşanılan olaylara bakarsak daha iyi olur. tamam bende müslümanlığın gereği hanımlarda başörtüsünü savunurum ama iş insan sağlığı ve insan hayatı konusuna geldiği vakit bu konularda dikkatli olmak gerekir.

neyse olan adamın hayalara olmuş geçmiş olsun Allah'a şükür popom yerinde duruyor.

Geçmiş olsun.
Hem sağlık nedenlerinden dolayı hem de sağlık ocağında sağlık hizmeti alamadığınız için

sizden bir de şu haber hakkında yorum alabilir miyim?

http://www.etikhaber.com/content/view/27058/77/

Acaba birileri elde etmek istediği şeyleri elde etmeye başladılar mı?

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geçmiş olsun.
Hem sağlık nedenlerinden dolayı hem de sağlık ocağında sağlık hizmeti alamadığınız için

sizden bir de şu haber hakkında yorum alabilir miyim?

http://www.etikhaber.com/content/view/27058/77/

Acaba birileri elde etmek istediği şeyleri elde etmeye başladılar mı?

buna kısaca yuh derim, ama kişi olayı savcılığa intikal ettirmiş. gerçi ben yaşadığım olayda suç yada suçlu aramadığım için şikayet yada arbede yaratmadım. ama ailemde tesettürlü ve bu tarz bir davranışla karşılaşmış olsaydım sanırım bende gerekli yasal yollara müracat ederdim.

sağlık konusunda bence büyükler daha duyarlı olmalı. birileri türbanla uraşıyor birisi türbanla işlem yapmıyor, biri çıkıyor uygun-değilcu oluyor, öteki ameliyat görüntülerini yayınlıyor. nasıl iştir anlam veremiyorum. sanırım ülkede yokuşa doğru giden yada yokuş aşağı boşta seyreden bir merci haline geliyor sağlık olayı.

üzücü olaylar. keşke insanlar mesleklerine ve düşünce yapılarına sahip çıkıp insanlığa faideli bi şekilde davranabilseler.

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
buna kısaca yuh derim, ama kişi olayı savcılığa intikal ettirmiş. gerçi ben yaşadığım olayda suç yada suçlu aramadığım için şikayet yada arbede yaratmadım. ama ailemde tesettürlü ve bu tarz bir davranışla karşılaşmış olsaydım sanırım bende gerekli yasal yollara müracat ederdim.

sağlık konusunda bence büyükler daha duyarlı olmalı. birileri türbanla uraşıyor birisi türbanla işlem yapmıyor, biri çıkıyor uygun-değilcu oluyor, öteki ameliyat görüntülerini yayınlıyor. nasıl iştir anlam veremiyorum. sanırım ülkede yokuşa doğru giden yada yokuş aşağı boşta seyreden bir merci haline geliyor sağlık olayı.

üzücü olaylar. keşke insanlar mesleklerine ve düşünce yapılarına sahip çıkıp insanlığa faideli bi şekilde davranabilseler.

Ben her iki olayın da bireysel olduğuna inanıyorum.

Eğer bir yerlerde bir görev alınıyorsa bulunulan yerin gerekleri yapılmalı.
inancından dolayı yapamıyorsan çözüm üretmelisin, birilerini mağdur etmemelisin.

Saygılarımla

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birileri geçen hazirandan beri düğmeye basmaya çalışıyorlar. ismailağadana tutun şimdiki başörtüsüne kadar. hepsinin nihai hedefi aynı, cumhurbaşkanlığı seçimi ve hükümeti yıpratmak için faaliyetler. bazıları bu yolda kalanlarını feda ettiler. Kanalturk mesela, bunların başını çeken hep hürriyet olmuştur. yalan haber üretme makinası resmen. bazı gazetecileri bu alanda uzman oldu resmen. senaryo basit hemen kuruluyor. bilmem nerde başörtülü kadın şunu ypatı.irtica hortladı. biri anti şeyi ispatlayana kadar bir kaos başlamış belkide bitmiş oluyor. yazık ülkem insanları artık açıkçası yemiyor. 28 şubat zamanı uydurulan haberlerin haddi hesabı yok. bu ülke üzerinde çok oyun oynanıyor.bu oyuna alet olmayalım. mantıklı davranalım. haberleri biraz tersten okuyalım.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Tamamen siyasi bir propagandaya dönüştü... Dün gece programıda izledim aynı izlenime sahip oldum programdada iğrenç bi durum böyle bir durumun siyasete alet edilmesi...

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
AKP’DEN ADAY ADAYI

KONYA Numune Hastanesi Başhekiminin, Dr. Celal Tütüncü’nün genel seçimler öncesi AKP’den milletvekili aday adayı olduğu öğrenildi.
ye kürküm ye...herkes konuşuyor :
Bayan doktor hayamı çekmedihttp://www.hurriyet.com.tr/gundem/5638344.asp?top=1

Çocuk başı açık kadın demiş??

Konya'da başı açık kadın radyoloğun testis ultrasonunu çekmediği olayı bir de A.G. anlattı.

"Bu ne yaman çelişki anne?" Olay da ilk mesajda yazan haberle örtüşmemiş sanırım?

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

Örnek 1 :

Örnek 2 :

Örnek 3 :

Objektif yorum diye buna derim
+rep kesinlikle katılıyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5