İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Toplanalım

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben hep dinledim bi gözüm işte bi gözüm oynaştaydı. aldım alcaklarımı şimdi onlara vermediklerimde birleştirip daha ii olabilirim :D

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yaw görünen güzel geçmiş kızlar filan :D bilsem bende gelirdim ama iyi ki gelmemeşim çünkü size o zaman konuşacak kız bırakmazdım :p

Mask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yakında bu topic kapanır kesin :)
gittiniz bişi paylaşamadan geldiniz die

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben domain Ararken www.galip.com a Rastladım Arkadaş da Kendi Kendine Yapmış Bişeyler..Tabii Başka Arama Moturu Tabanı Kullanıyosa Bilemem Gerçi Site İçinde Gösteriyor Ama Sonucu Neyse..İnşallah Google'ı Ezer Geçersiniz :D

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
mask abimizin cidden güzel projeleri, güzel fikirleri var. yakında h1, h2 kullanmayı da öğrenince daha iyi projelere imza atacak inşallah :D
ben derimki, daha fazla katılımla bu toplantıları tekrarlayalım, ben çok keyif aldım, emin olun sizlerde keyif alacaksınızç. şimdilik dışarda uygun mekanlarda buluşuruz.
( yeni taşındığım için evde eşya eksiğim var şu an, onları tamamlayınca burada rahat rahat toplanıp konuşup tartışabiliriz.)

Mask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eheheheh kardeş H1 siz googlda aramada ilk sayfa 2. sıra buldum
h1 li henüz gelmedi bişi Selamlar olsuh HEE ailesine :)
bu arada msn seni beklio :p

qooqle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mask abimizin cidden güzel projeleri, güzel fikirleri var. yakında h1, h2 kullanmayı da öğrenince daha iyi projelere imza atacak inşallah :D
ben derimki, daha fazla katılımla bu toplantıları tekrarlayalım, ben çok keyif aldım, emin olun sizlerde keyif alacaksınızç. şimdilik dışarda uygun mekanlarda buluşuruz.
( yeni taşındığım için evde eşya eksiğim var şu an, onları tamamlayınca burada rahat rahat toplanıp konuşup tartışabiliriz.)

evet cok güzeldi. Soguk bi ortamda sıcak bi sohbet oldu. Senin evede bi hediye alırız avize gibi:)

Mask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şşş edepsizlik etmeyin bi daha anlatmam bişi haaa
(zaten gelecek sefer hep susucam çok konuşmuşum eleştri aldım)

S

sasu

Misafir
al bak inşallah diyenlerden birisi daha
size bişi anlatanın bi daha...

Mask ''inşallah'' dıyorum demek zorudayım bellı kavramların dısına cıktık olaylara bakıs acın cok ıyı bız at gozu ıle bakmıs gıbı olduk vs... eklıyebılırız ondan 2 gun dusundum yıllardır aynı olan yapılan seylerı bı anda deyıstırmek kolay degıl :) anladın sen anladın

qooqle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim de cok kafam karıştı, bu karışıklıkları ortadan kaldırmak için sonbahara merhaba toplantısı yapalım ileriki haftalarda. İlk iftarı beraber açalım ne dersiniz? sultanahmette (kadıköye daha yakın:)). Günüzüm büyük bölümünü forumlarda nette geciyoruz bu buluşmalar cok olmasa gerek.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5