İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Travian

M

maiL

Misafir
:p az önce yanlış köyümün üretimini vermişim. ama olsun diğer üretimini verdiğim köyüme yakınmış oda. sonunda feth ettim bölgeyi ve üretimimdeki son durumu gösteriyim :p

Saatlik üretim:
Odun: 1036 adet
Tuğla: 862 adet
Demir: 793 adet
Tahıl: 698 adet

feth ettiğim bölgeye göre artışım bu kadar oldu. darısı sizin başınıza :p

oyunu sanırım 2 aydır oynuyorum. ama tavsiye ilk başlarda kesinlikle gereksiz şeyler yapma. sırf üretime çalış. mesela kahraman kışlası, elçilik vs. gibi başlarda hiç işine yaramayacak şeyler var onları yapma.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
bende yeni üye oldum :D ilk başta maden falanmı kurucaz bina işine falan girmicez sanırım

M

maiL

Misafir
bina işine girme direk üretim olayından başla. binalar pek bi işine yaramıyor başta. üretimini artırırsan zaten onları kolay yaparsın.
keşke üye olmadan söyleseydin. davetiye yollardım. :p

arkadaşlar üye olmayı düşünen olursa sınırsız davetiyem var çekinmeden isteyin :p işin sonunda 20 altın var :p

OK24

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
senden üye olunca sana 20 altın mı veriyolar

M

maiL

Misafir
evet arkadaşım. senin davetiyenle üye olunca ve üye olan kişinin nüfusu 75ti sanırım 75i geçince hesabına 20 altın veriyorlar.
bu altınlar oyun altınıdır. gerçek değil :p

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
travian plus özellikleri için harcanıyo altınlar.. aynı anda bi inşaat fazla yapma üretim-saldırı-savunma artırma falan filan özellikler var...

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
ya arkadaşlar birisi bana sürekli saldırıyor. server 5de yardımcı olabilecek biri var mı ? uyarı için kapıya sıkın bi iki mermi yeter :p

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
@Sinyorcum
saldıranın koordinatını yolla bakiyim :)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Server 7 açılmıyor. Tamda savaşın ortasında :p

Adamın teki akıllı saldıracak bana, bekledim son ana kadar, tüm askerlerimi yolladım nası olsa savunması yok diye, köyünü bertaraf ettim, o da garibim yağmalamaya gelmiş, köyde bişey bırakmadım hepsini harcamıştım :p Julius Caesar dan öğrendik savaş taktiklerini :p

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Normal hücumda adamın askerleri dışında zarar verebiliyor muyuz? Tarlaları falan mı yıkılıyor noluyor ?

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
yaaa bende casus çıkaramıyorum yazdığı gibi ahırı 1 akademiyide 5 yaptım ama casus gözükmüyo ortalarda. Gıcık ooldum

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ölen 5 lejyonerim anısına 1 dk lık saygı duruşuna davet ediyorum sizleri.

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
M

maiL

Misafir
öncede söyledim. kesinlikle hiçbir bina veya casus gibi şimdilik işinize yaramayacak şeyleri yapmayın. önce hammaddelerinizi bir geliştirin. zaten saatlik üretim arttıktan sonra herşeyi çok rahat yapabileceksiniz.

Saatlik üretim:
Odun: 2048 adet
Tuğla: 2100 adet
Demir: 1750 adet
Tahıl: 425 adet

mesela bunlar bana yeterli gelmiyor artık :p

çünkü askerlerim filanda çok ama halen asker basıyorum.
Asker sayısı:
1 Kahraman
250 Lejyoner
500 Pretoryan
362 Emperyan
130 Equites Legati
183 Equites Imperatoris
15 Equites Caesaris
6 Koçbaşı
20 Ateş mancınığı

s2 deki kordinatlarınızı verin :p

edit: 3 köyüm var 1409 nüfusum var.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Odun: 4040 adet
Tuğla: 3833 adet
Demir: 3725 adet
Tahıl: 3558 adet

Toplam nufus :
Asker : 6500
Halk : 2950

4 Köyüm var 3 vaham var ama yetmiyor
800 altınım var ama gene yetmiyor :)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hergün saldırdığım 5 nüfuslu köye bugün 13 askerle saldırdım adamda 6 asker çıktı. Birinden yardım mı aldı ne . Hain PKK ya 4 şehit verdim. Acımız büyük..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi