İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tüm Kampanyalar Burada!!!

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
daha önce bi arkadaş üstteki adresten çanta kazanmıştı.
çantayı gönderdiklerine göre bizde kazanırsak bizede gönderirler :D

K

KingTR

Misafir
ben bir yemek kitabı aldım domepico yada katıldım ama ne kazancağımız bellli değil anlayamadım orayı her neyse bari şunada giriyim eline sağlık ibrahimkoknar sayende 1-2 şey kazandık inşallah gelicekler :)

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
KingTR' Alıntı:
ben bir yemek kitabı aldım domepico yada katıldım ama ne kazancağımız bellli değil anlayamadım orayı her neyse bari şunada giriyim eline sağlık ibrahimkoknar sayende 1-2 şey kazandık inşallah gelicekler :)

yemek kitabın hayırlı olsun :D
geldiği zaman haber ver

K

KingTR

Misafir
domepico dan cevap geldi.Aynen bu aktarıyorum.

Sayın :**************

İlginizden dolayı teşekkür eder sorulara yeterli cevabı veremediğinizi üzülerek bildiririz.Sürpriz hediyelerimizi kazanma şansını yakalayabilmek için soruların tamamını doğru yanıtlamalısınız. Bir dahaki denemenizde başarılar dileriz.

Murat KESKİN

Bilgi İşlem Sorumlusu

demek ki soruların hepsi doğru değilmiş :D

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yemek kitabı tamam ama domepico cevapları yanlış dedi neyse sağlık olsun saol ellerin dert görmesin

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
http://www.domepico.com/tiklakazan.html
yeni yarışması başlamış

cevaplar:
1.1983-1984
2.tartarik asit
3.Tom Sawyer
4.Sakız
5.12
6.karacaoğlan
7.Hamlet – Shakespeare
8.benny goodman
9.1989
10.Çin – Japonya
11.Sum
12.Empresyonizm
13.Güven Kıraç
14.10
15.Tar

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
"Duracell Deşarj Hattı", 0212 335 47 98 numaralı hat ile devrede. Hafta içi her gün saat 18:30 ile 19:30 arasında, 1 dakikalık deşarj sürenizde, ister içinizdeki sıkıntıyı atmak için bağırın, isterseniz sizi boğan sıkıntılarınızı anlatın.

İşyerinde patronunuza sinirlendiniz... Eşinizle problemleriniz var ama bir türlü içinizi dökemiyorsunuz... İşler birikti ve bunalmaya başladınız... Trafikte sizi sıkıştırdılar... Enerjinizi kaybettiğinizi hissediyorsunuz... Gelin enerjinizi 10 katına çıkaralım ama önce bir deşarj olalım! Radio N101’de "Duracell Deşarj Hattı" devreye giriyor. Bizi arayın, içinizi dökün. Biz de kimliğinizi gizli tutalım...

Hadi ne duruyorsunuz? Deşarj olmak için hemen 0212 335 47 98 numaralı hattı arayın.

Ayın deşarjı, Radio N101 dinleyicileri tarafından oylandıktan sonra Duracell, birincinin 1 yıllık enerji ihtiyacınızı karşılayacak.

İşte ayın deşarjının sahibine verilecek 1 yıllık kesintisiz enerji kaynağı:
80 adet Duracell Plus AA Kalem Pil
40 adet Duracell Plus AAA İnce Kalem Pil
10 adet Duracell Plus 9V Pil
20 adet Duracell Plus D Boy Pil
20 adet Duracell Plus C Boy Pil

http://www.radion101.com/Duracell.asp

http://www.toto.com.tr/birlikte_eglenelim/totoyarisma.aspx

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18

image_astroflort.gif

Nasıl Katılıyorsun?

Astroloji Paketi için;
20 kişi Motorola V3, 200kişi 1000kontör/250dakika kazanıyor! SEVGI yazın 7777'ye gönderin,
Astroloji Paketi'ne ayda 2.5YTL/günde 1 kontöre 3ay abone olun, çekilişe katılın!

Flört Paketi için;
20 kişi Motorola V3, 200kişi 1000kontör/250dakika kazanıyor!SEVDA yazın 7777'ye gönderin,
Flört Paketi'ne ayda 2.5YTL , günde 1 kontöre 3ay abone olun, çekilişe katılın!

Ücretlendirme Nasıl?

Astroloji ve Flört paketlerine 3 aylık ayda 2.5YTL/günde 1 kontöre abone olabilirsin.

Yasal Uyarı;
1- Çekiliş, 06.03.2006 tarihinde, saat 14:30 da, Tumer&Tumer Tanıtım İletişim ve Paz. A.Ş. Büyükdere Cad. Akabe Tic. Mer. 78/3 Mecidiyeköy / İstanbul adresinde yapılacaktır.

2- Asil son başvuru tarihi 31.03.2006, yedek son başvuru tarihi 20.04.2006’dır.Talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır. Başvurmayan asillerin yerine sırası ile yedeklere geçilecektir.

3-Çekiliş sonuçları 11.03.2005 tarihinde Akşam Gazetesi’nde yayınlanacaktır.

4-Talihli olarak mesaj atan abone esas alınacaktır.

5-18 yaşından küçükler kampanyaya katılamazlar, katılıp kazanmış olsalar bile ikramiyelerini alamazlar.

6-KDV ve OTV hariç tüm vergiler talihliye aittir.

7-Aynı abone, farklı GSM no'ları hat sahipleri ile kampanyadan birden fazla hediye kazanma hakkına sahip olacaktır.

8-Kampanyadan sadece şahıslara ait GSM no'ları faydalanabilecektir. Kampanyaya kurumsal aboneler katılamaz.

9-Turkcell çalışanları çekilişe katılamaz, katılıp kazandıkları takdirde kendilerine hediye verilmez.

10- Kampanya kapsamında, aylık 3,5 YTL/40 kontörlük paketlere, indirimli olarak aylık 2,5 YTL/30 Kontör'e 3 ay taahhütlü abonelik alımı gerçekleştirilecektir.

11- Ödüller nakde çevrilemez ve devredilemez.

12- Verilen ödüllerin garantisi üretici firmalara aittir.

13- Bu kampanya MPİ’nin 06.01.2006 tarih ve B.07.I.MPİ.0.13.00.02/44-193 Sayılı izni ile düzenlenmiştir.

Modern Olimpiyatlarda Voleybol Sporunda Altın Madalya Kazanan En Genç Sporcu Kimdir?

Cevabınızı 10 Şubat 2006 tarihine kadar [email protected] adresine

size ulaşabileceğimiz telefon numaralarını yazarak gönderiniz.

Doğru cevap verenler arasında 11 Şubat 2006 günü Burhan Felek Spor Salonu' nda
yapılacak olan çekilişle şanslı talihli CAAN' dan Daytona mont kazanacak.

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
AYIN ÖDÜLLÜ YARIŞMA SORUSU

Malatya'da Uluslar Arası Beynelminel olan Taekwondo Hakemlerimizin isimlerini bilen 1 ziyaretçimize Centilmen Uzak Doğu Spor Malzemelerinden 1 adet Adidas Eşofman kazanacaktır.
Yarışma 30 OCAK 2006 Tarihi Akşam Saat 18:00'de Doğuş Spor Kulübünde Yönetim Kurulu Tarafından Yapılacak Olan Çekilişte Belirlenecek, Şehir dışından katılanların ödülleri adreslerine kargo ile gönderilecektir.

Yarışmaya Katılmak için Tıklayın
www.dogusspor.com/

ilk 3 e gir kontor kazan

http://www.comicsoon.com/

carrefour dan 5 ocak - 5 şubat 2006 ya kadar calgonit, kosla ve/veya calgon markalı ürünlerden tek seferde 20YTL lik alışveriş yapan, 60 ariston bulaşık makinesinden birini kazanma sansını yakalıyor.
sonuçlar:21 şubat ta vatan gzt.

WaffenSS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İbrahim Köknar sayesinde katıldığım gilette çekilişinde kazandığım 2006 dünya kupası topu bugün elime ulaştı :)

Teşekkürler Üstad.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi