İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tüm Müşterilerimizin Dikkatine!

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bölümüm Çin Dili ve Edebiyatı.

ozaman durum farklı :D

Valla ben İstanbul Üniversitesi İngilizce iktisat ve Açık öğretim işletme bitirdim. ayrıca şuan aynı üniversitede ingilizce iktisat masteri yapıyorum tezimi teslim etcem yakında inşallah , fakat dediğim gibi bir gün adam gibi çalıştım desem ünievrsite için yalan olur , benimkisi biraz Web tasarımı yanında ünievrsite okumak gibi bir durum oldu :p

mimarlık, tıp vs okuyanları saymazsak( ki gerçekten çalışıyorlar allah yardımcıları olsun) üniversite hayatında kendinizi yetiştirmek adına harcanabilecek okadar çok vakit varki, iki üniversite bitirmiş oldum aynı anda ancak bi üçüncüsüde olsa durum çok farklı olmayacaktı sınavlardan bir hafta önce başlarsın sınav bitince herşey biter...

Senin durumda mimarlık,tıp gibi kategoriye girer sanırım sanada allah kolaylık ve sabır versin çince öğrenmek basite indirgeneblecek bir durum değil birde çok güzel tercih yapmışsın günümüzde herkes geçmişin dili olan ingilizceyi öğrenmeye çalışırken sen geleceğin dilini öğrenmeye talip olmuşsun bence çok mantıklı ve geçerli bir tercih...

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geleceğin dili doğru ama bakalım okumak nasıl olacak.Deli cesaretiyle yazdım.Evde oturmuş yazsam mı yazmasam mı diye düşünürken birden kafam attı ve gecenin 00:30'unda yaptım tercihi.İlk tercih Ankara Sinoloji,ikincisi Kayseri Çin Dili..İkinci tercih geldi.Bakalım inşallah rahat rahat okuruz. :)

E

echo

Misafir
komik ya bahanede hazır okul var :) neyse sen ne dediğimi anladın başkada bişey demiyorum

E

echo

Misafir
ben ahlak anlayışından dolayı arkadaşı kutluyorum ancak şu an şöyle gözüküyor:

bilhost bilişim hizmetlerini bıraktı ve ayrı bir firma olarak devam etmeyecek. yanlış mı anlamışım :D

Bilgi Host

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

bilhost bilişim hizmetlerini bıraktı ve ayrı bir firma olarak devam etmeyecek. yanlış mı anlamışım :D

Bariş bey Gidiyor Arkadaşlar Bende Msn Defalarca Söledim Bende Onun Müşterisiyim Ama Zannetmiyorum Ayni İlgi Ve Destegi Başka Hosta Bulabilirmiyim Bilmiyorum Ama Bende Hostu Taşimak Zorunda Kaliyorum.Eğerki Bu Piyasada Kalsa Host Değiştirmem Sonuna Kadar Devam Ederdim.!

Gercekten İşini İyi Yapan Bir Arkadaşimiz Cünki.

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Doğru anlamışsınız.Ama bunun neresi komik ben onu anlayamadım..

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Barış keşke devam etme imkanın olsaydı herşey mükemmel gidiyordu. yinede herşey için çok teşekkürler üniversite hayatında başarılar dilerim.

ExeCuTe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hakkınızda hayırlısı ne ise o olur inşallah. Önünüzdeki hayatınızda başarılar...

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İnanın ben de bırakmayı hiç istemiyorum.Sonuçta 2 yıllık emeğimi yok etmiş oluyorum.Ama ya şimdiki zamandan vazgeçmem lazım ya da gelecek zamandan.Ben seçimimi şimdiki zamandan yana yaptım.Doğru yaptığımı da düşünüyorum.İnşallah yanılmıyorumdur.

Bu arada başarı dileklerini ileten tüm arkadaşlara da teşekkür ederim.Hepinize hayatın her aşamasında başarılar dilerim.

otistiq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Böyle Olmasını Allaha İstedi.. Hayırlısı Neyse O olsun..

Basarılar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5