İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkiye Devletine Hakaret

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MSBlog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Üstad, mezkur sayfalar hakkındaki gelişmeleri takip edip bizi bilgilendirirsen seviniriz

piryolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Merhaba Arkadaslar ilk konuya bakdigimda benimle pek bir alakasi yokdu, sonra yapilan yorumlar benide alakadar edince yorum yazma gereginde bulunuyorum..

Oncelikle Benim irkim Kurd, Mehsebim ALevi, Kizilbas, Vatani gorevimi yaptim Vergimi odedim. Bunlar benim bu ulkede azda olsa soz sahibi olmami gerektiren nedenlerdir..

isin asli sudur aslinda kimse su soruyu sormuyor.. 80 Yil oncesine kadar bu 2 halk kardescesine yasarken ne olduda simdi dusmanlar.. Kim bu halki birbirine dusurdu. gecmisde Yasasin halklarin kardesligi denirken simdi Kurdler naletleniyor.. Her Kurd PKKcidir diye bir kayde yok..

Bilincli Bilincsiz yorumlariza Sineye atip Ben Yinede Bir Alevi Kurd olarak sunu soyluyorum..

YASASIN HALKLARIN KARDESLIGI

serkanixtr

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Şikayet ettim Yemek yediği tabağa pislemek böyle birşey olsa gerek..!

retrospektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Merhaba Arkadaslar ilk konuya bakdigimda benimle pek bir alakasi yokdu, sonra yapilan yorumlar benide alakadar edince yorum yazma gereginde bulunuyorum..

Oncelikle Benim irkim Kurd, Mehsebim ALevi, Kizilbas, Vatani gorevimi yaptim Vergimi odedim. Bunlar benim bu ulkede azda olsa soz sahibi olmami gerektiren nedenlerdir..

isin asli sudur aslinda kimse su soruyu sormuyor.. 80 Yil oncesine kadar bu 2 halk kardescesine yasarken ne olduda simdi dusmanlar.. Kim bu halki birbirine dusurdu. gecmisde Yasasin halklarin kardesligi denirken simdi Kurdler naletleniyor.. Her Kurd PKKcidir diye bir kayde yok..

Bilincli Bilincsiz yorumlariza Sineye atip Ben Yinede Bir Alevi Kurd olarak sunu soyluyorum..

Burada atıfta bulunulan kesim teröristler ve bu teröristleri destekleyenler.

İlgili facebook sayfalarında Silopi'de şehit olan bir polisimizin haberinin altında öyle şeyler yazıyordu ki devamını okuyamadım kapattım.

Bizim tepkimiz bu insanlara, bizim tepkimiz durduk yerde otobüse molotof kokteyli atanlara. O durakta bekleyen ve hayatını kaybeden sivillerin ne suçu vardı?

Neden bizim verdiğimiz vergilerle; devletimizin inşaa ettiği yapıları, araçları yakıp yıkıyorlar. Kardeşlik bu mu?

Ha sen diyeceksin "ben bunları desteklemiyorum".

İşte burada anlatılmak istenen de bu. Tepki sana ya da kürtlere değil, tepki bu kalleşliği yapanlara. Kan döknek için çabalayanlara.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306

İlgili facebook sayfalarında Silopi'de şehit olan bir polisimizin haberinin altında öyle şeyler yazıyordu ki devamını okuyamadım kapattım.

Bizim tepkimiz bu insanlara, bizim tepkimiz durduk yerde otobüse molotof kokteyli atanlara. O durakta bekleyen ve hayatını kaybeden sivillerin ne suçu vardı?

Neden bizim verdiğimiz vergilerle; devletimizin inşaa ettiği yapıları, araçları yakıp yıkıyorlar. Kardeşlik bu mu?

İşte burada anlatılmak istenen de bu. Tepki sana ya da kürtlere değil, tepki bu kalleşliği yapanlara. Kan döknek için çabalayanlara.

Bu yorumun üstünede bişey diyen olmaz sanırım. Tebrik ederim kardeşim.

piryolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12

Benim basindan beri anlatmaya calistigimda bu 80ler sonrasinda dogu bolgesine egitim gitmedi.. ABD ve isbirlikcileri bu halkin beynini yikadi, kardesi kardese dusman ettiler..

verdiler eline silahi basda boyle olur once bedava erion verilir sonra buna alistirilirsiniz ve zamanla buna bagimli olursunuz.. dogu bolgesinde ciddi biz asimilasyon bir beyin gocu oldu.. insanlari eskiden agalar idare ediyordu. bilgisiz bu halk agalik rejiminin sonu ile ortada kaldi ve empreyalistlerin tuzagina itildi.. burdaki en buyuk suc yine siyasetcilerindir.. AMA kendi kardesine Silah sikaninda savunularak bir tarafi yokdur bunda hepimiz hemfikiriz lakin doguya egitim sart okul sart..

Bin 500 ytl Telefon kullanan bir veletin 800 ytl alan bir ogretmeni iplermi dersi dinlermis Turkiyede ciddi bir adaletsizlik vardir..

Alevilere Sunnilere kurdlere bir cok alanda bir cok insana haklari yoktur.. Maksadimiz siyaset yapmaksa birileri ulkeyi karistiriyor kasetlerle askerin kafasina cuval gecirerek..

Mesela bakin Libyada yer yil turkiyeye 100 milyon dolar para akiyordu ne oldu emperyalistlerin istahi kabardi savas yaratilar.. 300 bin uzerinde turk iscisi calisyordu tum insaat firmalari turkler elindeydi ne oldu.. eller havaya Benim halkim bunu sorgulamiyor ot gibi gelip palak gibi gidiyor..

UykusuzNagme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14

Aynen kastetmeye çalıştığımızda bu ama gel görki bazıları yüzünden diğer kürtlerin adıda lekeleniyor ki bunu kürt yaptı diye işaret ederek göstermek yanlış olur bunun kürtlükle değil insanlıkla alakası var.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
arkadaşlar anladığım kadarıyla herkes üzerine düşen vazifeyi vaymış dolasıyıla bu konuyu uzatmanın anlamı yok -kilit-

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5