İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

-ücretsiz- Linkcenneti.com Script + 11,186 Site DB

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Daha önce http://forum.iyinet.com/php-php-hizlandiricilar/45571-teknohaber-com-scripti-rss-okuma.html adresinde teknohaber.com scriptini vermiştim. Elimde olan sitelerde çeşitli düzeltmeler yaptıktan sonra yüklemeye devam edeceğim.Birçok siteyi hızlı bir şekilde yazdığım için hatalı kodlar, eksik kontroller ve güvenlik açıkları olabilir. Umarım işinize yarar..

Demo : www.ejder.com.tr/linkcenneti
Admin : www.ejder.com.tr/linkcenneti/admin.php # Şifre : test
Site Kodu : www.ejder.com.tr/linkcenneti/linkcenneti.zip
Site DB: www.ejder.com.tr/linkcenneti/linkcenneti.sql.zip

Site Kodu + DB : http://prdownloads.sourceforge.net/easyphp/linkcenneti-ejder.com.zip?download (mirror)

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
dağıtmadan önce bikaç link ekleseydik keşke :) şaka bi yana ufak bi iki düzenlemeyle çok güzel hale getirilebilir. paylaşım için teşekkürler

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tesekkur ederim paylastıgın için hoca veritabanını utf8 yemedi latin5 mi yapayım nedersın

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ilginç bi soru sorucam
senelerdir açık olan bir sitenin scriptini paylaşmak nereden aklına geldi?
(cevaplamama hakkına sahipsin :p)

TD TeaM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birşey sorabilirmiyim? Bu script kodu koduna şu ankinin aynısımı?

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
oxxy,MerKuR,sempaty : teşekkürler :)

mk++ : rica ederim, bir dene istersen. bende herhangi bir problem çıkmadı

blink : şirketi kurduktan sonra ortağım vardı ve kararları yalnız vermiyordum. Şu anda yalnız veriyorum. Herkes link scripti nasıl bulabilir, download sitesi kodu nasıl bulabilirim gibi soruları çok fazla soruyor. Birilerinin hayır duasını almak, türk internetinin gelişmesine minikde olsa bir fayda sağlamak için paylaşmaya karar verdim.. akorlar.com, roketdownload, sevgimesajlari.com, birkelime.com gibi yeni scriptleri de paylaşmaya devam edeceğim.

TD TeaM: güvenlik gerekçesi ile şu anki kodun bazı yerlerinde değişimler yaptım, onun dışında aynı.. Ana sayfanın büyük bir çoğunluğunu normal HTML ile oluşturdum, o sizi aldatmasın :)

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Tam surum paylasim budur:) Ornek olmasi dilegiyle. Faydalanan her kisinin hayir duasini alacagina eminim. Tesekkurler ejder.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5