İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Unix Reseller: 20GB Alan + 200GB Trafik + Sınırsız Domain + WHM + Almanya = 9 € / Ay

B

baronmarty

Misafir
djkickass iyidir iyi resseller satar para hesabına gecene kadar sonrası senin siten kotu senin siten cpu yiyoder 3gunde kapatır paranında ustune onda para iadesi yokmus bunuda belirtiyim msnde dediğim gibi nesen 35 ytl zengin olcaksın en ben hayırını gor paramın.....

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) msnden açıklama yaptım fakat foruma yazdığına göre arkadaşlarda bilsin.

Arkadasın 10 bin hitli bir video sitesi var ve 9 euroluk paketta barınıyordu. Daha ücreti fln almadım 2 hafta fln hesap acık kaldı. 1-1.5 hafta önce arkadaş taşındı bizim servera. O eksik bu eksik ne lazımsa scriptin calışması için yaptık yükledik. Sonra baktık arkadaşın hitleri gittikce artıyor seni 9 euroluk pakette barındıramam dedim 19 euroluk pakete alalım dedim. Tamam dedi kabul etti, daha ödeme fln almadım. Neyse o paketlede biraz takıldı arkadaşın sitesi ne hikmetse gündüzleri 35 loada fırlatıyor serverı. E böle olunca diğer müşterilere rahatsızlık veriyor, bizde arkadaşa TR den biraz daha iyi cpulu bomboş bir server ayarladık.. Fakat oradada problemler cıktı. Makina bom boş diyorum ama kullanılmıyorda değil hani. Sonra arkadaşa vps önderdim oda bana filanca daha uygun fiyata sunuyor dedi. Bilirsiniz daha uygun fiyatlı vpslerde hep sıkıştırmalar olur cpu gene kasar gene site geç acılır bende bunu izah ettim ama pek iyi acıklayamadım sanırsam. Neyse arkadaşta para iadesi istedi 3 hafta kullandığı şey için herşeyden. Önce şunu belirteyim ben kimseden önce parasını ver sonra acayım demedim kim gelirse gelsin resellerını açtım paranın acelesi yok beğen sonra parasını yollarsın dedim. Bu arkadaşımızda ayın 8i gibi bir ödeme yaptı bugünde parasını geri istiyor filancadan vps alıcakmış parayı orada kullanıcakmış.

B

baronmarty

Misafir
:) msnden açıklama yaptım fakat foruma yazdığına göre arkadaşlarda bilsin.

Arkadasın 10 bin hitli bir video sitesi var ve 9 euroluk paketta barınıyordu. Daha ücreti fln almadım 2 hafta fln hesap acık kaldı. 1-1.5 hafta önce arkadaş taşındı bizim servera. O eksik bu eksik ne lazımsa scriptin calışması için yaptık yükledik. Sonra baktık arkadaşın hitleri gittikce artıyor seni 9 euroluk pakette barındıramam dedim 19 euroluk pakete alalım dedim. Tamam dedi kabul etti, daha ödeme fln almadım. Neyse o paketlede biraz takıldı arkadaşın sitesi ne hikmetse gündüzleri 35 loada fırlatıyor serverı. E böle olunca diğer müşterilere rahatsızlık veriyor, bizde arkadaşa TR den biraz daha iyi cpulu bomboş bir server ayarladık.. Fakat oradada problemler cıktı. Makina bom boş diyorum ama kullanılmıyorda değil hani. Sonra arkadaşa vps önderdim oda bana filanca daha uygun fiyata sunuyor dedi. Bilirsiniz daha uygun fiyatlı vpslerde hep sıkıştırmalar olur cpu gene kasar gene site geç acılır bende bunu izah ettim ama pek iyi acıklayamadım sanırsam. Neyse arkadaşta para iadesi istedi 3 hafta kullandığı şey için herşeyden. Önce şunu belirteyim ben kimseden önce parasını ver sonra acayım demedim kim gelirse gelsin resellerını açtım paranın acelesi yok beğen sonra parasını yollarsın dedim. Bu arkadaşımızda ayın 8i gibi bir ödeme yaptı bugünde parasını geri istiyor filancadan vps alıcakmış parayı orada kullanıcakmış.

1)ben 3 hafta kullanmadım 4gun kullandım
2)ben daha once vps aldım sen geri iade et benim sunucu sein siteni rahat kaldırır dedin bende vpsden anlamdıgım için senden resseller aldım
3)doğru 9eroluk paket actın ilk once gd yukledim dedin yuklememisimn siteyi eski resseller yonlendirdim topu topu 1saat calıstı senin sunucunda msn loglarıda var istersen hepsinide buraya koyarım
4)aradan bir kac gun geçti gdyi kurdun 1gun durdu 9erouluk paket kaldırmaz seni ikinci pakete alalım dedin eyw dedim parayı havale yaptıgım bana haber vermeden sitemi suspansed ettin
5)daha cok yazardım ama msnde dediğim gibi paramın hayrını gor... arık daha fazlada konusmak istemiyorum

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Artık fantasticoyuda kullanabileceksiniz :)

Yeni mysql sunucumuzda yolda bakalım ne olcak :)

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Caner msn de yazdım ama cevap alamadım senden, telefonla aradım onuda açmadın, dünden beri geri dönmeni bekliyorum...
Şu an için benim bulunduğum serverde problem var süreki siteler ya açılmıyor ya mysql çalışmıyor, yaklaşık 20 gündür sitelerimi barındırıyorum sende ve 10 gündür problemler var bir ay doldu sanırım 2. ayda da hesabımın açık kalmasını kalan 10 aylık ödemeninde geri ödenmesini istiyorum, çalıştığım kişiler ve ortağım ile sorunlar oluyor bu şekilde, bu gün yarın bu gün yarın tartışması yaşamak istemiyorum kimseyle...
Bu konuda cevap verirsen sevinirim.

Ke[R]eM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yedek, önemli şey. Firma her gün yedek alıyor diye düşünmemek lazım, günlük olarak yedeğimizi almak lazım. Bence...

B

baronmarty

Misafir
Caner msn de yazdım ama cevap alamadım senden, telefonla aradım onuda açmadın, dünden beri geri dönmeni bekliyorum...
Şu an için benim bulunduğum serverde problem var süreki siteler ya açılmıyor ya mysql çalışmıyor, yaklaşık 20 gündür sitelerimi barındırıyorum sende ve 10 gündür problemler var bir ay doldu sanırım 2. ayda da hesabımın açık kalmasını kalan 10 aylık ödemeninde geri ödenmesini istiyorum, çalıştığım kişiler ve ortağım ile sorunlar oluyor bu şekilde, bu gün yarın bu gün yarın tartışması yaşamak istemiyorum kimseyle...
Bu konuda cevap verirsen sevinirim.

insallah kalan paranı alırsın

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
parası kalmadı hizmeti devam ediyor. Müşteriden önce arkadaşım kendisi

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamlar,

İyileştirme çalışmaları dün gece bitti ve şuanda çıplak gözle %250 performans artışı görüyorum.

Yaptığımız load balance çalışması sonucunda mysql ile web sunucuları birbirinden tamamen ayrılmıştır.

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ay başından itibaren en kucuk paketimizin aylık satışı olmayacak, minimum 3 aylık olucaktır.

Bilginize.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5