İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Unix Reseller: 20GB Alan + 200GB Trafik + Sınırsız Domain + WHM + Almanya = 9 € / Ay

c2wueR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fiyatlar Gayet iyi Bence..
Reseller aLmak isteyenLer için Fiyatlar Çok iyi Bence..
Güvenlik Konusunda Bişey Diyemem Sizlere...

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha bugun optimasyon yaptık hiç şüpheniz olmasın güvenlikten yana :)

ayrıca şair ruhlu bir insan olduğunu gözlemledim :)

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
hocam Allah aşkına yapma artık

yazmayayım diyorum ama yeter yani

optimasyon nedir ya ?

iki kelimeyi bir araya getiremeyen bir insanın satış yapıp hizmet vermesi nasıl bir olaydır .

pes doğrusu

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
senin hakkında bu kadar konuşulurken senin gelip bana pes demen çok şaçma :)

beni bilen bilir o yeter bana sen bak dalgana, kedi ve ciger ilişkini git çöplüğünde kur. Bu konudan uzak dur rant peşinde koşanlara cevap vermiyorum.

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Alan Razı Veren Razı :)
Adam Veriyor Kullananlar Memnun(muş).
Sanırım Nd de 12 Tane Sözleşmeli Serverı Var.Kısaca Adam Büyük Oynuyor.
İyi Satışlar.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
ne diyorsun sen ? kim ne konuşmuş benim hakkımda

ben 9 dolara satıp 3 gün sonra sunucularım kapanınca optimizasyona adam aramam ?

ayıp ya

lan lu lunlu konuşuyorsun.biraz dikkat ya.

neyine rant sağlayayım senden.beni banlayacaksınız banlayın kardeşim

ben buraya yazıyorum. o sunucular patlamaz o müşteriler rezil olmazsa ben boşa yaşıyorum.

Allah akıl fikir versin.optimasyonmuş.ben bir harf eksik yazınca aman yanlış yazdım düzelteyim diyorum siz kahve ağızıyla burada yazı yazıyorsunuz.

12 değil 120 olsa ne olur ?

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
ne diyorsun sen ? kim ne konuşmuş benim hakkımda

ben 9 dolara satıp 3 gün sonra sunucularım kapanınca optimizasyona adam aramam ?

ayıp ya

lan lu lunlu konuşuyorsun.biraz dikkat ya.

neyine rant sağlayayım senden.beni banlayacaksınız banlayın kardeşim

ben buraya yazıyorum. o sunucular patlamaz o müşteriler rezil olmazsa ben boşa yaşıyorum.

Allah akıl fikir versin.optimasyonmuş.ben bir harf eksik yazınca aman yanlış yazdım düzelteyim diyorum siz kahve ağızıyla burada yazı yazıyorsunuz.

12 değil 120 olsa ne olur ?

Elinizde herhangi bir kanıt varsa gösterin lütfen. Yoksa sadece satışı baltalamaya uğraşıyorsunuz. Siz falcı falanmısınız

senin iş anlayışın varsayımlarla ilgili birşey galiba. Bende kullanıyorum reseller dan şuana kadar herhangi bir problem yaşamadım.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
kanıtım manıtım yok çakır kardeşim

o sunucular patlayacak

oyun oynamıyoruz biz burada.falcı felanda değilim.

evet satışı da baltalıyorum.eğer satış kurallarına uyan bir satış varsa

bu konudan dolayı banlanacaksam da bir an evvel banlanayım.yeterki lan lun konuşan bir insanın ne olduğunu insanlara göstereyim.

abacus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar : Hostbank24 'e kim nederse desin , adamin ozu sozu bir , rant felanlada ilgisi yok , ben sahsim adina ve iyinet'in sag duyulu oldugunu dusunuyorum fikirlerimizi beyan etmek baltalamak olacaksa bilemiyorum ama ben buradan herkezi uyariyorum , bu 9 euro muhabbetinden vazgecilmedigi taktirde kesinlikle 3 ay omur biciyorum hepsi patlayacak , patlamaya basladiki optimizasyon istendi , 9 euroya saglanilan ozelliklerde cpu limiti ram limiti gozetilmiyor , 200gb trafik limitsiz domain veriliyor , surumdenmi kazaniliyor desek bunun surumu olmaz , buradaki bir cok profosyonel sahis bunu cok cok iyi biliyor , evet bizde kampanya yapiyoruz yeri geliyor ram cpu gozetmiyoruz lakin fiyatlari ozellikleri ona gore limitli , 9 euroya bu is olmaz , 3 ay sonra bakin biz dediydik demek istemem acikcasi , birileri kalkipda alan razi veren razi muhabbeti yapmasin en az onlarca kisi buradan hizmet aldi yarin bunlarin emekleri bosa gittiginde ayni sahislar alan razi veren razi diyebileceklermi? , bu satan arkadasin art niyetli oldugunu dusunmuyorum , ama biraz kulak verirse yanlis at'a oynadiginin farkinda olsun , sagladigi ozellikleri 9 euroya kampanya mahiyetinde verse amenna , ama bunu stabil 1 hizmet olarak sunmaya calisiyor , dikkatli olunmasini tavsiye ediyorum ve sozlerimin yanlis anlasilmamasini umuyorum.

Saygilarimla

HTservers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
optimizasyon yaptık çünkü daha kaliteli hizmet vermek için. Sunucunun ileride yaşatıcağı kasıntıları gidermek için iyileştirme çalışması birşey kötü olduğunda değil, kötü olmadan önce yapıldığında etkilidir. herkez birşeyler sölüyor ve söyleyebilir. Akıllı bütün eleştirilere acığım. Şuanda bütün müşterilerim mutludur ve server başına sadece 25 account aldığımı belirttim konunun en başında. akıllı birisi kar payını hemen hesap edebilir bir sunucudan %100 pay kalıyor. hostingden para kazanmak demek %500 kazanmak demek değildir.

Herkese iyi geceler.

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
djkickass müşterisi olarak kendi adıma konuşuyorum :

bana aylık benim sitelerimin masraflarını karşılayacak kadar para kazandıran bir sitemi arkadaştan aldıgım resellerda barındırıyorum ve memnunum. Yarın birgün sunucuları patlayıp siteler kapansa da tek söz edersem insan değilim. Buzamana kadar birçok kişi veya şirketlerden host/reseller almama rağmen bukadar iyi niyet göremedim, görecegimi de sanmıyorum. Bana malın kalitesi değil karşısındakini velinimet olarak gören hostçu lazım, iyi niyetli güler yüzlü hostçu lazım. Suratını asan, MEMNUNMUSUNUZ? diye hiçbirzaman sormayan ve birşey sormaya çekindiğim sorduğumda ise sallamasyon tarzı cevap veren kişi veya şirketler lazım değil bana. Sunucu kapandığında yada patladıgında "yedeklerim gitti" "lanet olsun bu nasıl hostcu" "nerde bu adam" bu durumları yaşayan kişiler kendi kendilerine bu sorunu oluşturuyorlar bana göre. al kardeşim hergün yedegini hergün almasanda 2 günde 1 al haftada 1 defa al ama al al.

Bunlar sadece djkickass'ın 9 €'luk bir reseller müşterisi olarak benim şahsi düşüncelerimdir.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bende bazı sitelerimi Caner'in Sunucularında barındıyorum. Bir kaç gün önceki aksilikleri atlattık ve şuan gayet memnunuz.

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Saolun arkadaşlar yorumlarınız ve desteğiniz için. Yapabileceğimin en iyisini yapıyorum. Ben overselling yapmıyorum, hiç bir siteyi limitlemiyorum, gerekirse başka sunucuya alıyorum arkadaşında dediğin gibi gerekli yatırımı yaptım. İlk mesajımda yazdıklarımın her zaman arkasındayım. Oturduğunuz yerden benim türkçemi eleştiriceğinize atıp tutacağınıza daha iyisini yapında türk interneti geliştirelim hep birlikte. En baştan dediğim gibi hodri meydan.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Fazla para veripte bu başlık altına yazan hostculardan aldığımdada veri kaybı yaşanıyorsa az para veripte veri kaybı yaşamayı göze alırım bence... Buraya yazanların hiçbirinin sicili temiz değilki okuduklarıma gördüklerime göre, bu adamında olursa bir çizikte djkickass üzerine atarız olur biter :p

OrCuN23

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu güzel oldu caner diger dediklerimide bekliyorum:)

dasKind

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forumu 2 gündür okuyorumde hep dier firmalat yani rakip firmalar (pahalı Satanlar) anti cevaplar yazmış neden birbirinize destek vermiyorsunuz?

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aman hocam nabıyorsun polimik yaratıcak şeyler yazma canım konuma ztn hiç ettiler :) . Bırak kendi görüşleri ne diyolarsa eyw ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5