İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Üzücü bir durum forum.iyinet.com'da

rosende

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
iyinet ıyıce kan kaybedıyor örneğin başka bır webmaster forumuna lınk degısımı konusu actım 8 sayfaya ulastı burda ise 2sayfa demekkı katılımcı az. frmtr için de oyle yada böyle hitleri belli ama bizim yok bence yönetime işi bilen insanları kırmayıp paylaşıma giden insanlar lazım........şu an yöneticler paylaşmıyor yanı herkes kendıne şu soruyu sormalı iyi nete neden gireyim?

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Bende başka webmaster forumunda scriptlerimi satamazken, burada hepsini satabildim.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Şu sıralar biraz canlanma var forumda. Konu ilk açıldığı zamanlar bu kadar iyi değildi.

Gur.Kem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kahverengi arkadaşlar premium felan değil .

Yanlış bilmiyorsam :)

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinet ıyıce kan kaybedıyor örneğin başka bır webmaster forumuna lınk degısımı konusu actım 8 sayfaya ulastı burda ise 2sayfa demekkı katılımcı az. frmtr için de oyle yada böyle hitleri belli ama bizim yok bence yönetime işi bilen insanları kırmayıp paylaşıma giden insanlar lazım........şu an yöneticler paylaşmıyor yanı herkes kendıne şu soruyu sormalı iyi nete neden gireyim?
bıkmışız link değişimi konularından böylesi daha iyi ..

muratmoon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o grafiğe bide diğer webmaster sitelerini ekleyin karşılaştırma olarak daha da güzel bi manzara göreceksiniz :) yöneticiler hala bizi eleştirmeyin modunda devam etsin memnunsalar.

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Diger webmaster siteleri yükselişte iken iyinet düşüşte.
Karşılaştırma yaptıgınızda görebilirsiniz

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Yeni_Bit_Elem_Resmi.JPG

üyelerin nerelere gittiği azda olsa belli oluyodur sanırım. Herhalde bu istatistik günlük ziyaretçi bazındaki bir istatistik olması lazım ben yalnış bilmiyorsam demekki artık insanlar eski konuları okumak için bile girmeye tenezzül etmiyor tabi site benim olmadığı için çok ta önemsemiyorum bu durumu ama zaten şurdaki 256 mesajı tek tek okusan anca 5-6 kişi çıkar forumu hareketlendirmek isteyen ama ya onların konularını bölüyorlar yada saçma sapan şeyleri aralara sokarak konunun gidişatını hemen dağıtıyorlar. Zaten mesaj yazanda 20-25 kişi kalmış onlarda giderse ne olur bilmiyorum. Yeni üyeler her zaman iyidir. Biri gelir biri gider ama buraya gelen yok işte daha bunun farkına varamamış kimse. Yakında 8-10 kişi kalırsa hiç şaşırmam sitede o zaman her kesin istediği gibi ayda bir kere adsense konusu 3 ayda birde pr konusu açılır bir tane :D :D :D iki tanede link değişimi konusu zaten büyün herkes tüm sitelerini link değişimine yazmıştır yeni konu açıcaklarına gidip eskisinden devam ederler.

Lisans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
:) Bugün üyenin birine çocuk diye çok yüklendiler ondandır .

zamanında botnetçi dediğimizde bizde banlandık oradan pek sayın! sıtkı bey'de kaşınmasaydın gibilerinden bir savunmaya girmişti :). R10'da botnet + gold üyeliğin varsa kralsın ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5