İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

vBulletin Youtube Bot.. Ücretsiz Koş

CeeK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bizim türk milletini bazen bunun icin sevmiyorum.
Serkayı cok iyi tanırım gerçekten hertürlü botu yapa bilecek birisi
r10.nette dagıtanda zaten Serkaydi yani WEBLOADER
bebeq de Webloader yani:=)

40yillik adamı marezci yaptiniz ya hahaha :) ^_^

Thankx serkayım

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yalan atıp kıvırmayı bırak buraya koy kodları bakalım eger içinde bir tane kötü kod cıksın beni bu forumdan banlasınlar.Cekememezlik bu olsa gerek.Yada forumlarda dolaşıp kavga cıkaran asalak insan gurubu :)

1 Öncelikle kimligini , yaşını ,bilgisini , bilgi birikimini bilmedigin kişi ler hakkında bu tür cümleler kurmamalısın.
2 şu ana kadar kavga çıkardığım görülmemiştir. sadece yanlış bulduğum şeyi belirtmek istedim ama sürekli bir savunurken yıpratma modundasın.

3 eğer niyetin paylaşım yapmak ise NEDEN kodunu Zenliyorsun ?

4 ve en son olarak Zendi açıp paylaşmak bu forumda yasal bir davranış olarak kabul görmüyor şikayetimi belirtirken bu konuda forum yöneticilerine zaten açık kodu gönderdim. onlar degerlendirirler.

Ayrıca senin bilmemnerde tanınıyor olman ve kod yazıyor olman karşındaki 15 senedir kod yazan insanları aptal yerine koyman yada aşağılayabilmen anlamına gelmiyor .

Üslup çok önemlidir. eğer üslubun yanlış ise haklı olduğun bir davada bile haksız duruma düşersin Ki "asalak insan gurubu " bu senin üslubunu dolayısı ile karakterinin bir parçasını buraya sergiliyor.

umarım yeterlidir.

B

bEbeQ

Misafir
orum yöneticilerine zaten açık kodu gönderdim. onlar degerlendirirler.

Offf hala aynı yerdesin.Sen zendi kırdın ve kodlarda acık buldum diyorsun.Eger zendi kırmış isenki zaten sanmıyorum senin öyle bir bilgili olacagını.Bilgili olsan gelip burda benimle tartışmazsın.Ki hadi kırdın diyelim acık buldugun kodu koy kardeşim buraya ? Ne ukala adamsın ya.

Ben kodumu zendlerim kardeşim neden zendlemeyim ? Çünkü degerli bir kod.Zend lememin sebebi ise diger post larda belirrtim.Egr konunun altına powered linki koyar.Her forumda olur zaten senin gibi sivriler :) neyse benim muhattabım degilsin tartışmıyorum seninle !

CeeK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Serkay kusura bakma ama suc sende tr milletine iyilikmi yaranır?

diger arkadasıma gelince acik kodu versende bizimle paylassan rica etsem yaparmısın ?

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
4 ve en son olarak Zendi açıp paylaşmak bu forumda yasal bir davranış olarak kabul görmüyor şikayetimi belirtirken bu konuda forum yöneticilerine zaten açık kodu gönderdim. onlar degerlendirirler.

Kodlar icerisinde zararli olabilecek birseye rastlamadim, tabiki encode edilmsi kismi icinde.. Su durumda konunun kitlenmesini gerektiren bir durum yok..

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Lugelasta Zendlemiş Linklerinin Bolumunu Bişey Dedinizmi?

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lugelas emege saygıyı biraz zorunlu kılarak sadece footeri ioncube ile sifreledi diye hatırlıyorum ama her tarafta zendli olmazki..

Ahmet94

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nasıl kuracaz iyi bir anlatın ben yeni başladın

TeknolojiPartneri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi beyler adam kendisi yazmis ve paylaşmış, script te webloader yazmis eger zend li olmassa herkez oralara kendi isimlerini yazar + zendli olmaz ise bunu buradan indirip başkalarına ben yaptım diyerek satmaya çalışanlar cıkar. bence.

sanirsam onun icin zendlemiş tir. şahsen ben de script yapip bedava dagitmak istesem bende zendlerdim.

bu arada script zendli diye laf atip duranlara sesleniyorum : arkadasim, serkay bisey yapmis ve paylaşmış beyenirsen kullanirsin, beyenmezsen kullanmazsin. burada karalama
kampanyasi yapmaya yada vay efendim niye zendliyorsun diye sormana gerek + hak yok. tamamen şahsi görüşüm.

iyinet e uzun bir zamandir girmiyordum, peki neden ?
zamaninda bir oyun scripti satmak istedim. ve bayada bi sattimda.
son olarak iyinet de konu actim satis ile ilgili. ve banlandim
peki sebebi neydi : ?
sebebi ben burada satis iicin actigim konuda verdigim demo adreste
3-5 farkli tasarim demo su vardi. ve bunlardan bir tanesi yani benim kendi
kullandigim ı ben kredi kartım + paypalim olmadigi icin interneten temin ettiş idim.

demo adreste kendi kullandigim tema marez diye bana karalama kampanyasi yaparak
beni banladilar. o gunden beri paylaşım hevesim kırıldı ne paylaşım yapıyorum nede başka bişey.

banlanma sebebimede = marez bir tema demo olarak gösterilemez yazmişlar :)

iste o gunden beri icimde iyinet e karsi bir sogukluk var, ve serkay inda suan icin ayni duygularda oldugunu dusunuyorum.

beyler lutfen ama lutfen paylasim yapanlari kiskanmayiniz ve camur at izi kalsin yontemi ni kullanmayiniz, daha iyisini siz yapabiliyor iseniz konusun lutfen.

bir ata sozu var -

biliyorsan konus örnek alsınlar
bilmiyorsan sus adam sansinlar

iste burada bazılarınız bilmediginiz halde, sizi örnek alsınlar diye konuşup duruyorsunuz
ama emIn olun ki sizi adam dan bile saymiyor karalama yaptiginiz kisiler :)

neyse fazla ustunuze gitmeyim ben anladiniz siz ne demek istedigimi zaten, utanmaniza aci cekmenize gerek yok sadece hatanizi anlayin bu bizlere yeter.

protos78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Senin anlama duyularında sorun var sanırsam.Ben burada beleş vermişim bu sen eleştiriyorsun.

Kusura bakma ama beles degil. Birseyin bedava yada beles olmasi icin karsiliginda birsey almamak gerekiyor.

Sen bu eklenti karsiliginda backlink istiyorsun. Daha dogrusu zorunlu hale getirmissin.

Beles yada bedava para vermeyerek alinan sey degildir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5