İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webmaster Forumlarında Neden Vbulletin??

Neden Vbulletin?

• Ne alakası Var SMF de olsa farketmez

Kullanılan: 5 20.0%
  • Vbulletin olmazsa ben yokum

Kullanılan: 7 28.0%
  • Hangi script olursa olsun önemli olan içerik

Kullanılan: 11 44.0%
  • farketmez.

Kullanılan: 2 8.0%

• Kullanılan toplam oy
    25

Rc2n

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet Silver Arkadaşlarım Webmaster Forumlarında Neden Vbulletini Tercih ediyoruz SMF olsa da webmaster sitelerinde takılırmısınız.Yeni yapacağım proje hakkında fikir toplamak istiyorum.

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Senin kitlen, hizmetin, projelerin ve diğerlerinden farkın varsa phpBB forumları bile tercih edilir.

mrtcncgz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vBulletin lisansı ücretli olduğundan; sitenin uzun vaadeli açık kalacağı ve işin ciddiyeti konusunda bir önyargı oluşuyor. (Olumlu anlamda.)

Rc2n

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anladım peki bu iş için bana sponsor olabilecel biri varmı sadece Vb alıcak o kadar reklamı 1 sene sitede kalır :D

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sponsor arayacağına - ki bulamazsın büyük ihtimalle - MyBB ile başla daha sonra siteden gelir elde edersen forumunu VB'ye dönüştürürsün, bana kalsa scriptin hiç bir önemi yok o ayrı.

Rc2n

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SMF'nin mybb den daha iyi olduğunu düşünüyorum güzel bi tema yaptırsam iyi olurmu ve en önemlisi siz gelirmisiniz?

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
biz gelmeyiz.Arama motorlarında Vbulletin diğer forumlara göre hep üst sıralarda çıkar. tercih edilmesinin 1. sebebi budur gerisi hikaye.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Scriptlere kafanı takma, eğer içeriğine güveniyorsan aklında ne geçiyorsa kur bir sistem, siteni aç.

Rc2n

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sponsor bulamıyacağıma göre smf için iyi bi tema yaptırsam şansım ne olur?

riad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
diğer sistemelere göre daha kaliteli daha gösterişli ve daha şık olduğu için genelde vbulletin kullanılır

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Forum deyince akla gelen script Vbulletin'dir. Vbulletin'in binlerce kişi tarafından kullanılması daha çok kişiden yardım alabileceğimiz anlamına gelmekte. Aynı zamanda Vbulletin kullanımı çok güzel ve bence çok basit olan bir scripttir. Bu yüzden tercih ediliyor olsa gerek.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SMF forumda takılmam diye bir mantık olmaz ki içeriktir önemli olan.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
İlk önce internetten para kazanacak kadar bilgiye ve tecrübeye sahip ol ondan sonra bu bilgi ve tecrübenle kazandığın parayı bu işe yatır güzel script tasarım vs. yaptır. O zaman tutma ihtimali yüksek. Sen başlamadan bitirmeye kalkıyorsun işi :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5