İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webmaster’ın Hayat Döngüsü

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
meslek sahibi webmaster grubundayım, gerçekten çok zorluyor bazen

E

Erturk

Misafir
Kendimi kategorize edemedim. Meslek sahibi webmaster oluyorum sanırım ama beni tam anlamıyla ifade etmiyor :p

gok-te

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Daha bir webmaster olamadım. İyinet'e girip birkaç bilgi okuyorum. Hatta bir teşekkür bile etmeden, başka bir konuya geçiyorum.

DarkGirl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
46
Hepinize teşekkürler.
Bu makalede ben kendime göre yorumlayarak yaptım,bu herkese göre değişebilir :)

ImSoRy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Çok güzel yazmışsın Nurçin :) Öğrenci Webmaster kategorisine giren biri olarak kendimi buldum satırlarda. Nedir bu okuldan çektiğimiz.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Eline sağlık, zevkle okudum bende, nacizane +++ benden bu yazıya :)

grafitus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Makale harika. Yaşadıklarımı anlayan birilerinin olması çok güzel.

11 yaşında olduğuna emin misin? :)

DarkGirl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
46
@daniel1336 çok teşekkürler hocam.
@grafitus teşekkürler,1 dk anneme sorup geleyim :D

Angelica

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Nurçin, henüz 11 yaşındasın. Kusura bakma ama 11 yaşında biri webmaster olamaz. Blog açanlar kendini webmaster sanıyorsa o ayrı.

Weble uğraşan herkes de webmaster değildir, bu gibi makale yazanlar da değildir. Durumun ilginç olan kısmı ise webmaster olmanın zorluğundan bahseden 11 yaşındaki birinin webmasterlık konusunda uzunca süre dert ve sıkıntı yaşamışcasına makale yazmayı istemesi ve bunu yapması.

11 yaşındasın diye değil bu söylediklerim. Aksine; bu yaştayken webmasterlık yolunda ilerlemek isteyenlere olabildiğince destekte bulunuyorum(örn. wordpressi kurup istediğin temayı atmam gibi). Ama webmasterların yaşamını veya zorluklarını bırak da bunları gerçekten yaşamış birileri yazsın ki yazılanların anlamı olsun. :)

kazbek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel ve eğlendirici bir makale olmuş :harika: Fakat 11 yaşında bir öğrenci okulda derslerini iyi takip etmeli, derslerde önemli..:)

Alptuğ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok teşekkürlerimi sunarım gerçekten ben bi öğrenci webmaster olarak çok büyük zevk ile okudum :)

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Nurçin, henüz 11 yaşındasın. Kusura bakma ama 11 yaşında biri webmaster olamaz.

@RabbitHole Webmaster olmak güzel,zor ve keyif verici. Ama webmasterların genelien şöyle bir baksak asosyal olduğumuzun farkına varacaksınızdır,tabii bu herkes için geçerli değil.
11 yaşında bir çocuk, nasıl oluyorda senelerin webmaster sorunlarını düşünüyor...

*konuyu Pedagog arkadaşıma gösterdim ve sordum; dedi ki,
"malesef bu yazılanları iyi okuduğunuzda(cümleleri,kelimeleri dikkatli incelediğinizde) 11 yaşındaki bir çocuğun yazacağı şeyler değil, en az 20-25 yaş arası bir kişi yazmış,

Çünkü bir çocuğun düşünceleri bunlar olamaz, daha ergen bile değil," dedi..

*peki amacını sordum; dedi ki

"güven sağlamaya çalışan biri, kendini size yakın hissettirmeye uğraşıyor,"
-----------

ayrıca yönetime soruyorum,
11 yaşındaki birinin forumda ne işi var, facebook bile 13 yaşından küçükleri kabul etmiyor....

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
11 yaşında bir çocuk, nasıl oluyorda senelerin webmaster sorunlarını düşünüyor...

*konuyu Pedagog arkadaşıma gösterdim ve sordum; dedi ki,
"malesef bu yazılanları iyi okuduğunuzda(cümleleri,kelimeleri dikkatli incelediğinizde) 11 yaşındaki bir çocuğun yazacağı şeyler değil, en az 20-25 yaş arası bir kişi yazmış,

Çünkü bir çocuğun düşünceleri bunlar olamaz, daha ergen bile değil," dedi..

*peki amacını sordum; dedi ki

"güven sağlamaya çalışan biri, kendini size yakın hissettirmeye uğraşıyor,"
-----------

ayrıca yönetime soruyorum,
11 yaşındaki birinin forumda ne işi var, facebook bile 13 yaşından küçükleri kabul etmiyor....

Şu yaş konusu önceden açılmıştı benim yüzünden.Sonuç olarak
Lanet dediki:
Buraya yorum yapmadan geçmek istemiyorum.
Siz hiç mi hatırlamıyorsunuz o yaşlarınızı? Bende o yaşlarda başladım ve açıkçası yaşım da o kadar büyük değil şu anda da. Para kazanmayı öğretemezsiniz demişsiniz. Onlar bütün tecrübelerini paylaşmak istiyor, insanlar yararlansın istiyorsa siz bunu yapmıyorsanız bırakın da yapanlara mani olmayın.

Ben o yaşlarda bütün forumlara üyeydim iyineti sonradan keşfettim tabii ki. Onlar size bu zamana kadar saygısızlık yapmamış, sizin bu saygısızlığı yapmanız hoş olmuş mu? Bence biraz kendimizi sorgulayalım. Ayıp. Buraya yorum yapmadan geçmek istemiyorum.
Siz hiç mi hatırlamıyorsunuz o yaşlarınızı? Bende o yaşlarda başladım ve açıkçası yaşım da o kadar büyük değil şu anda da. Para kazanmayı öğretemezsiniz demişsiniz. Onlar bütün tecrübelerini paylaşmak istiyor, insanlar yararlansın istiyorsa siz bunu yapmıyorsanız bırakın da yapanlara mani olmayın.

Ben o yaşlarda bütün forumlara üyeydim iyineti sonradan keşfettim tabii ki. Onlar size bu zamana kadar saygısızlık yapmamış, sizin bu saygısızlığı yapmanız hoş olmuş mu? Bence biraz kendimizi sorgulayalım. Ayıp

Düşünce konusunda ise her insan bir değildir arada her zaman bir farklı çıkar bence...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5