İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Yorum grubu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
gok-te ftp ve panel şifrelerini değiştir. hostuna da konu ile ilgili danış. sorun sadece senin hostta olmayabilir.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
arkadaşlar beim bi kaç sıkıntım var, bunu konuşup karara bağlayalım,
konveyor tv ye yorum yapmak istemiyorum
promosyon gazetesine yorum yapmak istemiyorum
nakliyatçıya yorum yapmak istemiyorum
neden mi?
çünkü beni ilgilendiren hiç bir yanları yok, yorumlarımın hepsi çok yapmacık oluyor, yukarıda saydığım blogların sahipleri isterlerse bloguma yorum yapmayabilirler, çok zorlanıyorum yorum yaparken bu bloglara...
bunu bi karara bağlayalım arkadaşlar
yorum gönderme işlemi bitmiştir.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
arkadaşlar beim bi kaç sıkıntım var, bunu konuşup karara bağlayalım,
konveyor tv ye yorum yapmak istemiyorum
promosyon gazetesine yorum yapmak istemiyorum
nakliyatçıya yorum yapmak istemiyorum
neden mi?
çünkü beni ilgilendiren hiç bir yanları yok, yorumlarımın hepsi çok yapmacık oluyor, yukarıda saydığım blogların sahipleri isterlerse bloguma yorum yapmayabilirler, çok zorlanıyorum yorum yaparken bu bloglara...
bunu bi karara bağlayalım arkadaşlar
yorum gönderme işlemi bitmiştir.

bu sıkıntıları bende yaşıyorum, herkesin yorum yapabileceği türden bloglar kabul edilse çok iyi olur o site sahipleri için söylüyorum sakın kişisel olarak almayın insan bilmediği ve ilgilenmediği şeyler hakkında yorum yapamaz..

bigado

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
bu sıkıntıları bende yaşıyorum, herkesin yorum yapabileceği türden bloglar kabul edilse çok iyi olur o site sahipleri için söylüyorum sakın kişisel olarak almayın insan bilmediği ve ilgilenmediği şeyler hakkında yorum yapamaz..

katılıyorum

X

Xman

Misafir
konveyortv ve promosyongazetesi gruptan çıkarıldı, nakliyatıda idare edin artık :)

Karakater 3 gün oldu ama benim sitede hiç yorum yok sanırım senden :(

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
yorumları yaptım. eleştirmenler sitesine attım ama gitti mi bilmiyorum sanırım başaramadım.
bir de http://ermandogan.blogspot.com/ mahkeme kararı ile engellenmiştir. gruptan çıkarılır sanırım.
kolay gelsin.

X

Xman

Misafir
Evet blogspota bende giremiyorum, dns vs. olaylarınıda bilmiyorum, o nedenle bende o siteye yorum yapamıyacağım..

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
Arkadaşlar Olmazsa Site ismini değişelim xman sıkıntı olacaksa azerbulbul.net i ekleyelim orayada kuvvetli bir yorum ihtiyacı var açıkcası eğer değiştirme imkanımız varsa azerbulbul.net olarak devam edelim arkadaşlar sıkıntı çekmesinler

X

Xman

Misafir
Arkadaşlar Olmazsa Site ismini değişelim xman sıkıntı olacaksa azerbulbul.net i ekleyelim orayada kuvvetli bir yorum ihtiyacı var açıkcası eğer değiştirme imkanımız varsa azerbulbul.net olarak devam edelim arkadaşlar sıkıntı çekmesinler

Tamam düzelttim...

gok-te

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
azerbulbul.net açılmıyor. Diğer bütün sitelere yorumları yolladım.

X

Xman

Misafir
Ben tüm sitelerin yorumlarını bu akşam saat 8 gibi geçeceğim....

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
yorumları gece geçeceğim beyler

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
tuhaf bir olay googlede ilk sayfada sayyac tan takip ediyorum gördüğüm kadarıyla sorun sizden kaynaklanıyor problem değil girebildiğiniz zaman atarsınız yada gaziantep-evdeneve.com a atarsanızda olur

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Akşam geldiğimde yorumları atacağım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5