İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.gazzin.com

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S

seven7

Misafir
bir zamanlar totalyhosted vardi boyle ( benzetmek gibi olmasin ) bizide vurup kacti serefsiz gavurlar.yani tek turklerde degil onlardada var bu uckagitcilik :)

ben derimki cok fazla guvenmeyin yurt disi sitelere , hostway olur valueweb gibi yerler olur bunlar saygin yerler ama cok fazla kurcalamadim ben bugune kadar diger firmalari.hostrocket ta iyidir mesela ama pahalıdır :)

neyse biraz boş oldu icimden geldi yazilar :)

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
zokkie' Alıntı:
herkes gazzin.com'cu oldu inşallah toplu bir patlama durumu olmaz :)

iyi gidiyorlarda ins. birsey olmaz ben arada bi savunuyorum onlari millet ortak oldugumu falan zannediyo :D ilk basta bana gelirler

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bazıları hala yurtdışı host piyasasını türk host piyasası ile karıştırıyor ....

:) bu arada gazzin.com'un theplanettteki sunucularına mp3 ve absürt video yükleyebilirsiniz ama sadece çocuk uygun-değilsu ve resim yüklemek yasak bunu belirteyim...

gazzin.com 2003 yılından beri host piyasasında olup referansları gizli olup sorduğunuz söyleniyor ve hemen hemen çoğu yabancı forumda hakkında olumlu yorumlar yapılmaktadır sebebi ise ucuz kaliteli hizmet ve tam destek vermektedir.

gazzin.com niye çok ucuz diye de sormayın derim çünkü dikkat ederseniz yabancı host piyasasına göre normal bazıları pahalı türk host piyasasına alışınca bu durum garip gelebilir.

yabancı host piyasasını iyi takip fiyat karşılaştırması yaptığınızda ve forum.iyinet gibi saygın yabancı forumlara baktığınızda eminimki aklınızdaki tüm soru işaretleri silenecektir. ;)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla cpnel le ilgili live chat yaptım hiç sorun olmadı.

O değilde ben domain kaydedemiyorum yardımcı olacak arkadaş yok mu?
Alan Adı Kayıtları na giriyorum arama bölümüne domain yazıyorum. Kayıt durumu: Kaydedildi işaretledim. (hepsini denedim) Alan adı kaydeden manual. Devam diyorum.
"Şu anda gösterecek alan adı kaydı bulunmamaktadır" cevabı alıyorum.

Yeni aldım ilk yapmam gereken ayarlar nelerdir?

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
trextra' Alıntı:
Valla cpnel le ilgili live chat yaptım hiç sorun olmadı.

O değilde ben domain kaydedemiyorum yardımcı olacak arkadaş yok mu?
Alan Adı Kayıtları na giriyorum arama bölümüne domain yazıyorum. Kayıt durumu: Kaydedildi işaretledim. (hepsini denedim) Alan adı kaydeden manual. Devam diyorum.
"Şu anda gösterecek alan adı kaydı bulunmamaktadır" cevabı alıyorum.

Yeni aldım ilk yapmam gereken ayarlar nelerdir?

win ise önce kullanıcıya paket ekliyorsun, sonra eklediğin pakete domaini ekliyorsun. plesk'e alışkınlar için biraz karışık ama fena değil :)

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
zokkie' Alıntı:
win ise önce kullanıcıya paket ekliyorsun, sonra eklediğin pakete domaini ekliyorsun. plesk'e alışkınlar için biraz karışık ama fena değil :)

zokkie sen şu an benim gibi gazzin.com u kullanıyon herhalde ben daha ilk aydayım ama şu an gazzin.com dan host kullanıyorsan sence şu ana kadar aldığın perfonmans nasıl ?

benim fikrim fena dil baya iyi diyebilirim inşşallah böle devam eder :)

teneke

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bişi sorucam normal kredi kartıyla alan oldumu hiç sanal kart yok bendede

OsmanAtabey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
teneke normal kredi kartıylada alabilirsin fakat güvenlik açısından sanal kart daha mantıklıdır.ilerki bir zamanda alışveriş yaptığın sitenin kredi kartı bilgileri başkaları tarafından heklendiğinde veya kullandığın pc ye trojan bulaştırıp kredi kartı numaranı alan bir kişi kredi kartı limiti kadar bir harcama yapabilir. fakat sanal kartta limiti belirleyebilirsin örnek:10 dolarlık bir host alıcaksın limiti 20 ytl yaparsın 10 dolarlık alışverişi çıkardığında kalan parayıda esas kredi kartına aktararak sanal kartınının limitini sıfıra düşürürsün ve böylece numara çalınması halinde hiçbir sorun yaşamassın.

OsmanAtabey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
alca trextra msn varda soru cevaplıcak kadar bilgim yok ilgilendiğim konular bellidir ve bu soruların cevaplarıda zaten birçok forumda ve internette mevcut

Msn: [email protected]

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
alca' Alıntı:
zokkie sen şu an benim gibi gazzin.com u kullanıyon herhalde ben daha ilk aydayım ama şu an gazzin.com dan host kullanıyorsan sence şu ana kadar aldığın perfonmans nasıl ?

benim fikrim fena dil baya iyi diyebilirim inşşallah böle devam eder :)

teknik destek iyi ama benim bulunduğum sunucuda (benim ki win) downtime süreleri biraz fazla gibi, bu ay deneyeyim, performans biraz daha iyi olursa devam edeceğim.

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
OsmanAtabey' Alıntı:
alca trextra msn varda soru cevaplıcak kadar bilgim yok ilgilendiğim konular bellidir ve bu soruların cevaplarıda zaten birçok forumda ve internette mevcut

Msn: [email protected]

benim gerçek kredi kartım yok, olsa da webde kullanamam heralde, sanal kart güzel bir olay, sanırım garanti ve ykb'de var, diğer bankaları bilmiyorum. gerçek kredi kartı kullanmayın bence.

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
gazzin.com güvenilir bile olsa en iyisi sanal kart :D bence çünkü yarını bize getireceği ne mağlum .... bir gün heklenir ve tüm bilgeler öğrenilirse kredi kartı ile ilgili o zaman işte ayvayı yemiş oluruz.....

bundan dolayı internette nereden alışveriş yaparsak yapalım her zaman sanal kart kullanımı bence daha iyi :)

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
SpYTaZz' Alıntı:
ns nasıl oluşturuyoruz bir türlü bulamadım yardımcı olurmusunuz :(

kendi ns lerine sahip olmak için adamlara bir mail at istediğin ns söle onlar sana yardımcı olurlar ;)

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
merhabalar,

şimdiye kadar tr'den yaklaşık 30 kişi reseller paketi almış..15-16 kişi falan sanırım buradan...

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
OnurSqL' Alıntı:
merhabalar,

şimdiye kadar tr'den yaklaşık 30 kişi reseller paketi almış..15-16 kişi falan sanırım buradan...

dostum burda gazzin.com'un öyle bir tartışmasını yaptıkki bunu okuyan bazı arkladaşlarımızın ben dahil kafasına yattı ve ordan reseller aldık ;)

Verdiği kalitesi ve ucuz oluşu bakımından inşallah böyle devam :)

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hep Beraber Gazzinzede Olmayalim Arkadaşlar :) Olursak Toplu Katliam Olur Bakin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5