İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.profits4investingtoo.com

directx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
blade1978' Alıntı:
bir şey söylüyorum konuyla alakasız şeyler yazıyorsunuz altına .ne yapmak istiyorsunuz söylermisiniz.

Evet aslına bakarsan konu biraz dağılmış yukarda da bir kaç kez olmuş kusura bakma blade arka.daşın* sorusuna cevap verdim.

*Ar.kadaş kelimesi forum filtresine takılıyor.

MuZikCalaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
8 gün oldu bugun itibariyle. inş. ödemeler gelir.

ilk önce netıba daha sonra ise atm card almak en güzeli o zaman öyle mi?

directx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MuZikCalaR' Alıntı:
8 gün oldu bugun itibariyle. inş. ödemeler gelir.

ilk önce netıba daha sonra ise atm card almak en güzeli o zaman öyle mi?

Pm gönderdim.

D

dnturkey

Misafir
bende öyle yapacam netiba sonra debit card. en mantıklısı öyle görünüyor

A

amaan

Misafir
Acaba debit card almak için şartlar ne mesela hesabında belli bir bakiye olmalımı yada card ücreti ne olacak bunun hakkında bilgisi olan Ar/kadaşlar varmı?

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Az once mevcut tum parayı stormpaye istedim nekadar zamanda yatıracaklar bilginiz varmı? Yeni açılmış odeme alanların olduğu başka bir site buldum oraya gecicem burayla aynı şartlarda.

B

blade1978

Misafir
amaan' Alıntı:
Acaba debit card almak için şartlar ne mesela hesabında belli bir bakiye olmalımı yada card ücreti ne olacak bunun hakkında bilgisi olan Ar/kadaşlar varmı?
debit kart şubat ortlarında tekrar satıca çıkarılıcakmış.elindeki tüm kartlar tükenmiş yogun ilgi üzerine.debit kartı stormpaya eklediğin kredi kartınlada alabilirsin.sanırım fiyatı 30$ dı

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
30 diğil lütfen 29.99 :D sizcede biraz pahalı diilmi?? bide emo yu arastıran varmı bu konuda onunda varmışta

B

blade1978

Misafir
ödemeler başladımı şimdi ben hala bekliyorum ödeme almamı alırsam ilk ödeme almış olacam.ehuhuhu

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimde 1 ödemem içerde bekliyor ama inadına ben yine yatırdım :)

Şimdide siTede bu yazıLarı var

We are taking the site down

to speed up payouts....

You will not be able to access the Members Section till 12:45 PM PST Server Time.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
parçamı takıyorlar siteye :) benim çevirmen öle söledi hehehe merak etmem zaten ufak miktarlar büyük bir girişim yapmadım hiç bir yere... 12dp yi kaçırmadan orayı yokluyalım... şurası bi düzelsin hayırlısıyla...

P

Picoo

Misafir
Zaten birşey olacak olursa direk bırakırım. 1günlük 250$ attık ondada site kapanırsa şans yok demektir:D

H

HeeySen

Misafir
calisko' Alıntı:
ödemeyi istedikten nekadar zaman sonra yatırdı? bende istedim ama hala beklemede.
en geç 48saatte yatırıyolar ben 3defa ödeme aldım bu siteden. websitemi ziyaret edrseniz görebilirsiniz..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5