İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.profits4investingtoo.com

kadircandemir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yahu boşa dememişler deveye diken.. ... lazım diye :9

kim kime o kadar yüksek faizli para verir böyle bir mantık paranın yasasına uyarmi paranın dogasına olmuycak birşey bu .
bu adamlar nasıl kazanıyor diye soruyorsunuz nasıl kazanıcak sanal alemde buldugu uyanıkwebmastirlarin paralarını alarak

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
nereye yatırdın , aman haa sakata gelirsin kardeş ama inşallah gelmezsin.

B

blade1978

Misafir
ya arkadaşalar şaka nerde bende o para sakın riske girmeyin benim yüzümden..

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
benim 1000 dolarım olsa sadece 12dailye yatiririm.

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bilmiorum sitenin kendi forumunu takip ediyor musunuz ama adamın biri tabi bunu sitenin kendi adamlarıda yapabilir ama bnce gerçek $12728.56 dolar ödeme almış benim bu sitede üyeliğim yok ama ödemelerim gelince hemen bu siteye geçicem :)

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rs635' Alıntı:
benim 1000 dolarım olsa sadece 12dailye yatiririm.

lost $1570 with 12Dp and need to get money back sad.gif

walla demin bunu bi forumun postunda gordum, adam 12dp de de kaybetmis.
muhtemelen hesabı felan silinmistir bunun.

B

blade1978

Misafir
hile yapmış olabilir kendi hesabından yeni bir üyelik açıp kendine ref olduysa 12dailypro gelişmiş bilgissayarları ile bunu tespit edebilir.ona göre bunu aklınızdan geçirmeyin benden söylemesi.stormpayda bana ole oldu çünkü.

B

blade1978

Misafir
bu site ödemeyi bıraktı şimdi kese dolduruyor galiba 5.33$ ödemediler 1 gün geçmesine karşın o zaman 12dailyproda 7 gün bekletiyor buraya neden yatıralım ki?

MuZikCalaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
.. stormpayden para almak için en kolay yol hangisidir. en kolay, en masrafsız yol?

debit-card, net-iba, çek. bunların hangisi en kolay ve en masrafsız.?

MuZikCalaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki debitcard nasıl bişey. bildiğimiz ATM kartı mı? yoksa netiba da mı böyle bişey?

directx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Debitcard dediğimiz şey bildiğiniz atm kartı paranı transfer ediyor ve dilediğin bir atm den çekiyorsun.

Netiba ise bir tür sertifika ve stormpay bu sertifikaya sahip olan üyelerini ayrı olarak sınıflandırıyor, ayrıcalıklar tanıyor. Örneğin; debitcard a sahip olabilmek için stormpay, üyesinin netiba sertifikalı olmasını şart koşuyor.

http://www.netiba.com/?4903

Paranı stormpayden çekmenin en ucuz ve kısa yolu bu stormpay debitcard ı kullanmak.

Umarım cevabım tatmin edici olmuştur. Bu arada aranıza yeni katıldım herkese bol kazançlar.

cixmekan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
my.php

yukarıdaki resimi koymamın sebebi herkez birşeyler söylüyor accountlar kapandı ödeme yapmıyorlar yapmıyacaklar diye, tamam bende garantisini veremem ödemelerin ama biraz gönlünüzü ferah tutun bence...
resimden birşey anlamayanlar için açıklama yapayım , öncelikle ben bu siteye bu ayın 1 inde kayıt oldum ertesi gün gördügünüz üzere 38$ depozit yatırmısım 10 günlük plana ,aradan 10 gün geçtikten sonra kazancım 152$ olmus earning kısmında yazıor.sonra 62$ çekme talebi vermişim kalan 90$ ı 3 ayrı plana yatırmışım

lütfen artık buraya sadece aldıgınız ödemelerin resmini yazınız.ödemiyecekler kaçacaklar tarzı şeyler yazmayın

B

blade1978

Misafir
arkadaşlar bir şey söylüyorum konuyla alakasız şeyler yazıyorsunuz altına .ne yapmak istiyorsunuz söylermisiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5