İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.profits4investingtoo.com

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bende yatırdım buraya para bakalım sonucu gorecez de bu strompayi nasıl verified yapacaz benimki Unverified yazıyorda. kredi kartımda yok

B

blade1978

Misafir
giriş yapınca Your login or password or turing image code is wrong. Please check this information. diye bir ileti alıyorum daha dün akşam girdim.şifrede doğru
kullanıcı adıda.rs635 ben senin alt üyedim baksana bakalım user name değişmişmi değiştiyse kesin hekerlar yapmıştır.bugun son gündü .

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
aynı durum bendede var bende giriş yapamıyorum şifremi mailime istemeye kalktığımdada hesabın olmadığı yazısı çıkıyor.

B

blade1978

Misafir
o zaman bir bardak soğuk su içelim çünkü sitede bir sorun yokmuş geçmiş olsun

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla bende de aynısı cıkıyor! yandık buraya zaten zor guvenmiştim

cixmekan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben dün gece ödeme aldım yazdım zaten buraya gece biraz öncede girdim siteye ve yeniden depozit verdim 10 günlük plana neden giremiorsunuz siteye gayet güvenilir bir site bence

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
başka giremeyen var mı ? şu an server taşınıyor belki ondandır (öyle olmasını umuyorum bende)

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
aynı şekilde bende giremiyorum. forumlara baktım birçok I cant login başlıklı konu açılmaya başlamış.

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arada scam scam diye bağıranlarda var, ama şu an neredeyse %70 bir oran siteye giriş yapamıyor. Bazılarının refleri kaybolmuş, bazılarının kazançları azalmış.
panik yapmadan en azında 24 saat beklememiz gerekiyor. Site cuma günü down olacak diye belirtmişler. Ama bu şekilde bi down olayı hosuma gitmedi. Walla şimdi düşünüyorumda iyi ki risk bölümlemesi yapmışım. 5df ve buraya benzer miktarlarda yatırmıştım.

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
gençler ben login olabiliyorum ve 10 dolar yatırıp 40 dolar kazandığım da yazıyor ancak henüz para elime geçmedi, sevgili alt üyelerim sizde de bir sorun gözükmüyor. şimdi de kazancımı çekmek için istekte bulundum. pending yazıyor yani ödeme beklemede bence panik yapmayın düzelir

B

blade1978

Misafir
yani site server yeniliyormu demek istedin oyleyse herkesin girememesi gerekir ole değilmi.

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hadi işi dramatik hale getirelim

http://www.p4i2action.com bu sitenin sahibi en başından beri bu sitenin scam olduğu konusunda sahiplerinin tutuklanması için çaba sarfediyor(muş). Eğer bu account problemleri çözülmez ise gerçekten deli bir vurgun yapacaklar. Kendince pek çok yere (internet polisleri)birçok kişinin desteğini alarak zaten başvurmuş. Buradan paramı alırsam buraya yatırım yapmam bidaha zor gözüküyor.

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar, internet üzerinden araştırmam devam ediyor. Ancak zaman geçtikçe sinirler geriliyor. 5df de site bakıma alındıgında, kimse giremiyor. Şu saatte gelicez diye uyarı yapıyorlar. Burada "cant login" problemleri, inanılmaz bir şekilde artıyor.
Diğer forumlardan da uyarı sinyalleri gelmeye başladı. Bakalım ne olacak :(

B

blade1978

Misafir
rs635' Alıntı:
gençler ben login olabiliyorum ve 10 dolar yatırıp 40 dolar kazandığım da yazıyor ancak henüz para elime geçmedi, sevgili alt üyelerim sizde de bir sorun gözükmüyor. şimdi de kazancımı çekmek için istekte bulundum. pending yazıyor yani ödeme beklemede bence panik yapmayın düzelir
ödeme beklemede panik yapmıyoruz zati login olmakta panik yapıyoruz..

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2.14 USD'nin üstüne ben en iyisi bi bardak su içiim hehehe gerçi haybeden geLen başkasının heybesine gidiyor neyse sağlık olsun :)

B

blade1978

Misafir
neden haybeden olsun sende o kadar zamanını veriyorsun clixleri tıklıyarak.o senin hakkın yahu

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
blade1978' Alıntı:
neden haybeden olsun sende o kadar zamanını veriyorsun clixleri tıklıyarak.o senin hakkın yahu

Kendi cebinden çıkan oLsa daha acı oLur :) bana göre clix haybeden oLuyor bütün gün netteyim zaten binlerce yeri tıklıyorum arada onları tıklamakta para kazandırıyor...

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
, bu gibi sitelerin %95 si zaten ponzi şeklinde işler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5