İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.profits4investingtoo.com

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O yüzde beşi de, maksimum günde %5 verir. .:)
Zaten kimse de o sitelere artık parasını yatırmıyor, o eskidendi.

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bazı sahtekarlar bu hyip olayının suyunu çıkardılar.Halbuki forex gibi sistemlerde bu para çok iyi bir şekilde kullanılabilirdi.Ama gel görki, sahtekarlar boş durmuyor.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinet.com kullanıcıları olarak ilk baltamızı kırdık sanırım?

H

HeeySen

Misafir
Site çalşıyor ya. ben nedediğinizi anlayamadım

hiçbizaman login sıkıntısı çekmedim günde enaz 20defa login oluyorum. Bazen sitede 3000kişi online oluyor site biraz ağırlaşıyor ama işlemleri yapabiliyorum. Bekleyip görelim hepberaber...

B

blade1978

Misafir
senide şutlarlar yakında. biz yalan söylemiyoruz buyuk oynama sakın benden söylemesi.

H

HeeySen

Misafir
HeeySen' Alıntı:
hiçbizaman login sıkıntısı çekmedim günde enaz 20defa login oluyorum. Bazen sitede 3000kişi online oluyor site biraz ağırlaşıyor ama işlemleri yapabiliyorum. Bekleyip görelim hepberaber...

Benim de referalleri almışlar 15 kişi vardı 5 kişi kalmış :( yaa

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
olduda bi hesabıma ulaştım (ki hiç sanmıyorum) tum parayı isteyecem stormpaya parca parca yatırmıştım zaten olduğu kadarını kurtaralım. az ama olsun :)

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şu an siteye giriş yapamıyorum şifrem filan herşey doğru, ne yani gümledi mi :)

B

blade1978

Misafir
evet şaun itibariyle giriş yapmayı başardım.tamda forum köşesini bulmuştum bu sitenin kufur etmeyi düşünüyordum ki tekrar bir deneyim dedim ve giriş başarılı.

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende giremedim bi kac denemeden sonra oldu.

H

HeeySen

Misafir
Herkese büyük geçmiş olsun

hepinize geçmiş olsun accaountlarınıza giriş yapabildiğinize sevindim. Bu konuyu forumda ben açmıştım, sizin o siteye para yatırmanıza bi bakıma ben sebep olduğum için üzüldüm. Neyse inş. kazancımızı bu siteden çekebiliriz. Sitenin ilerleyen zamanlarda tekrar bi yamuk yapma ihtimali yüksek bence.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sonuç olarak noldu beyler ben baya heycan yaptımda..

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
daha belli değil ancak bazı arkadaşlar da problemler var , parasını alan arkadaşlar büyük bir ihtimalle bir daha para yatırmazlar

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rs635' Alıntı:
daha belli değil ancak bazı da problemler var , parasını alan büyük bir ihtimalle bir daha para yatırmazlar
dun herhalde forumlarda en fazla msj atilan site idi bir yerde gordum yaklasik 1000 in ustunde sadece bir basliga msj atilmis benimde var 4 gunluk ve 10 gunluk olarak ama bu kadar panik yapmanin anlami yok Site nin heryerinde yaziyor zaten Ben Bir gun kayiplara karisacagim diye ama ne zaman oderse iyi odemezse su iceriz
%400 luk plani gorerek parayi yatirdiginiza gore bu sitenin bir gun kayiplara karisacaginida dusunerek yatirmissinizdir herhalde
kendini site sahibi yerine Koy %400 u ne yaparsan yap karsilayamazsin 10 gunde

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5