İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.syncfunds.com ödemesi!

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
C0mplicat3d' Alıntı:
10dk Önce ödendim. Tam 900$$:)

yav bende senin gibi oynamasammı diye düşünüyorum , 12 daily de 6k atmıştın buda gözümüzden kaçmadı : )

C

C0mplicat3d

Misafir
10larca hyip sitelerine para yatırmama ragmen Allaha şükür şimdilik hiç kazık yeme durumum olmadı. :)

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
C0mplicat3d' Alıntı:
10larca hyip sitelerine para yatırmama ragmen Allaha şükür şimdilik hiç kazık yeme durumum olmadı.
daha 1 cent withdraw yapmak nasip olmadi banada :)
Allah kazancini arttirsin

F

forex

Misafir
Merhaba bende aranıza yeni katıldım aslında bayadır izliyordum sizi :) benim sorum şu olucak bu siteden ödeme istedim dün bugün siteye girdim baktım para account a duruyor hala ödeme talebimde gözükmüyor tekrar bugün ödeme istedim bu neden kaynaklanmış olabilir stormpay mailim ile sitedeki mailimde aynı görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim bol kazançlar

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslında pek rastlanan bi durum diğil normalde 2 3 saat içince öderlerdi ama dün site bi ara kapandı... arada bi yapıyor not bırakıp kapıyor
New registerations temporary disabled
NEW REGISTERATIONS DISABLED WHILE DOING DATABASE UPGRADE

bununla ugrasmıs olabilir.. ben siteden 6 7 kez ödeme aldım.. öderler bence...

F

forex

Misafir
Firar tşk ederim bilgi için bugün tekrar ödeme istedim bakalım akşama kadar yatarsa yazarım bol kazançlar

F

forex

Misafir
Tekrar merhaba yine aynı durumla karşı karşıyayım ödeme talebi yaptığımda 2-3 saat sonra para tekrar accounts da gözüküyor yukarıdada ingilizce şunlar yazıyor ne demek bunlar yardımcı olacaklara şimdiden tşk stormpay mailim ile buradaki mailim aynı başka ne yapmalıyım

If you are using stormpay, please make sure your stormpay email address is correct or we cannot process your payment. To make sure your stormpay information is correct, click "edit account" on the left hand side, and enter your STORMPAY EMAIL ADDRESS in the part that says "Your stormpay acc no" YOU SHOULD HAVE YOUR STORMPAY EMAIL IN THIS FIELD AND NOT A NUMBER

WAIT!! PLEASE CLICK HERE To make sure your have your VALID STORMPAY EMAIL ADDRESS in the "Stormpay account no field" or your withdrawal will be cancelled and delayed.

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
stormpay mail adresini doğru yere yazdığını kontrol et. problem onla ilgili. Stormpaye girerken kullandığın mail adresini yazman gerekiyor.

F

forex

Misafir
Defalarca kontrol ettim doğru yerde ve mail adreslerim aynı bu sorunu anlamadım tekrar edit accounttan saveledim ödeme istedim başka sizin yaptığınız özel bişey varmıydı tşk

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
soldaki menüden edit accounta basıcaksın açılan sayfadanda Your StormPay acc no: kısmına stormpaye girerken kullandığın mail adresini yazacaksın. olay bundan ibaret. Withdrawals History de istediğin ödemeyi görüyormusun peki?

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anlıyamıyorum sendeki problemi:( kontrol ediyorum 5 dakika önce ödeme almış insanlar var forumlarda stormpay accının maili ne ?? yani stormpaye kayıt olurken kullandıgın email? onu yazıyosun dimi stormpay accına?? bide ne kadarlık ödeme istiyorsun??

F

forex

Misafir
sitede edit account kısmında
Your StormPay acc no yazan yere
http://www.stormpay.com/?2626311 bu sondaki rakamları yazmıyormuyuz buradamı bir sorun var acaba işin ilginci parayı öderken sorun olmuyorda çekerken bu ne sorun böle yardımlara şimdiden tşk

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
forex' Alıntı:
sitede edit account kısmında
Your StormPay acc no yazan yere
http://www.stormpay.com/?2626311 bu sondaki rakamları yazmıyormuyuz buradamı bir sorun var acaba işin ilginci parayı öderken sorun olmuyorda çekerken bu ne sorun böle yardımlara şimdiden tşk

o kısma o numarayı değil stormpay'a üye olduğun mail adresini yazıyorsun...

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yazdıklarımızı okumuyosun galiba :) stormpaye girişte mail yazıyorsun ya şifrenle beraber işte o mail adresini yazıcaksın oraya.

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
forex özele de attım mesaj ama bakmadın heralde, istersen özelden şifreni ver bir bakayım

F

forex

Misafir
Herkes birlikte yazmış bana ben görmemişim özür dilerim dediğiniz şekilde şimdi yaptım ben ödeme yaparken o numaradan ödeme yaptığım için numarayı yazmıştım ama şimdi mailimle değiştirdim tşk ederim bu sefer sorun olmaz sanırım ilk ödeme olunca böle oluyor kusuruma bakmayın :)

F

forex

Misafir
Evet sayenizde 30$ gibi bir meblağ ödememi aldım bu siteye tekrar yatırayımmı sizce görüşünüz nedir? Birde hafta sonlarıda bu planlara dahilmiydi gün olarak?

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hafta sonlarıda dahil ancak... paranın hepsini bi sitede tutma!!! dağıt parayı 1 2 siteye...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5