İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.syncfunds.com ödemesi!

HolyBoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
calisko' Alıntı:
halyboy oyle düşünme adamlar nezaman gideceklerini iyi biliyorlardır. 1 milyon $ olunca gidecekler diye birşey yok. Gün gectikçe daha cok para yatırıyorlar neden daha fazlası varken erkenden cekip gitsinlerki.

adam işe girerkenki sermayesi tükenmişse ve yawaş yawaş millet paraları çekmeye başlarsa elindeki kaynak tükenmeden tüyecektir fikrindeyim
tabi 10 gün daha kalır büyük vuruş yapar o ayrı

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bu siteden bgün 58 dolarlık ödeme aldım

cixmekan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sync

Total deposited $ 1,120,451.77
Today deposited $ 53,817.73
Today withdrawal $ 104,322.85
Total withdraw $ 567,073.73

geri cekimler yatirilanlari gecmeye basladi bu adamlar kacacak olsa bence şimdiye kadar tüyerlerdi.benim 25 $ im 3 günlük planda idi yarin bitecek.. bir umut kacmazlar diye bekliyorum... kacmazlarsa parami cekmeyip devam edecem... kararim bu batan 25 dolar olsun ama 50 dolari 300 dolar yayip cekmekde war.

B

Biray09

Misafir
ya nasi oluo simdi bana biriniz anlatirmi yani bi para yatirdiktan sonra mi oluyro Yoksa hic para yatirmadan mi neye göre para artiyor peki?kisa bi aciklama yaparmisiniz?

C

C0mplicat3d

Misafir
Ödeme süresi 5güne çıkmış.

Neden: Çok ödeme talebi geliyor.. :)

D

dnturkey

Misafir
Biray09' Alıntı:
ya nasi oluo simdi bana biriniz anlatirmi yani bi para yatirdiktan sonra mi oluyro Yoksa hic para yatirmadan mi neye göre para artiyor peki?kisa bi aciklama yaparmisiniz?

ya şimdi bak her sitenin belli bir planı var.

belli bir miktar para yatıyorsun. o planın süresi dolunca sana belirttiği miktarda geri ödüyor mesela 4 günde %200 yazan bir plan var.

sen buna 10$ yatırırsan 4 gün sonra 20$ oluyor.

genel olarak böyle...

C

C0mplicat3d

Misafir
Biray09' Alıntı:

Kısaltılmışı HYIP.

Türkçesini; Kısa zamanda Yüksek Getiri olarak düşünebilirsin.

Bir çok site ve ödeme planları var.

Örnegin:

120% After 24hrs
Plan Spent Amount ($) Profit (%)
Sync 1 $1 - $1,000 120.00

Burdaki plana göre eger 100$ yatırırsak ertesi güne 120$ (100*1.20) alacağız.
Tabiki ilk para yatırman gerekiyor.
Ödeme işlemlerinde
www.stormpay.com kullanabilirsin.

%100 para varmı? Hayır tamamen riskli.

Birde Surf siteleri var bunlar hyip sitelerinden daha güvenilir oluyorlar cünkü burda bir reklam getirisi ve uzun vaade söz konusu.

12dailypro.com'u örnek alalım:

Tanesi 6$ olmak üzere cash credit satıyorlar..
Her gün siteye girip 12siteyi gezmen gerekiyor. Sen sadece "Start Surfing" butonuna tıklayıp browserin kendi başına siteleri gezmesini izliyorsun. 12Gün sonunda eger 12gün boyunca hiç eksiksiz hergün 12siteyi gezmişsen Toplamda yatırdıgın paranın üzerine %44 eklenip paranı veriyorlar.

Formül:
<?
$credit = 6;
#yatıracagın para
$paran = 60;
print "Günlük getiri".($paran*1.44)/12."<br \>";
print "12gün sonundaki kâr marjın:". ($paran*1.44);
?>

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
C0mplicat3d' Alıntı:
Ödeme süresi 5güne çıkmış.

Neden: Çok ödeme talebi geliyor.. :)

sanırım artık geç kaldık çekmek için su içme zamanıdır...

neyse ben ilk üyelerinden oldugum için en azından bişiyler çekmiştim... sağolsun bayada kar ettirdi beni..

A

amaan

Misafir
Herkes birbirini bekliyo .. Kim sağlam bir hyip bulacak die :D ehuuhuuu

C

C0mplicat3d

Misafir
Saglam hyip yokki... Hepsini tek amacı kaçmak.. :)
600$ bekliyor içerde gelirse yazarım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5