İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

www.syncfunds.com ödemesi!

A

amaan

Misafir
Admin uyarıyor...

SYNCFUNDS is here to help you make money and change your life. We will be here for as long as possible but please keep in mind when depositing, do not put in more then you can afford to lose. By joining this site, there are no guarantees that you will make money or that funds will be returned to you. If you don't understand the HYIP game please dont even bother spending here.

Burada anlatmak istediği belli sen kazandıkça büyüğe koymak isteyeceksin ama kaybetmekte var.Biz garanti vermiyoruz.Ödemesini alamayanlar huzursuzluk çıkarmasın anlamında bi şeyler diyor :)

Leon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
syncfunds.com da bu yaziyor ac no yu duzeltmeme ragmen boyle bir sey yaziyor neden

you are using stormpay, please make sure your stormpay email address is correct or we cannot process your payment. To make sure your stormpay information is correct, click "edit account" on the left hand side, and enter your STORMPAY EMAIL ADDRESS in the part that says "Your stormpay acc no" YOU SHOULD HAVE YOUR STORMPAY EMAIL IN THIS FIELD AND NOT A NUMBER

WAIT!! PLEASE CLICK HERE To make sure your have your VALID STORMPAY EMAIL ADDRESS in the "Stormpay account no field" or your withdrawal will be cancelled and delayed

A

amaan

Misafir
Leon ; O sadece uyarı sana özel değilki dikkate alma.. Senin stormpay mail hesabın doğru ise tamamdır..

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar ben kazanmaya devam ediyorum şimdilik tren ne zaman kaçar veya kaçtımı bilmem ama sağolsun bana çok yardımı oldu imzada reefim var giricekler buyursun...

G

Geveze.at

Misafir
PLEASE remember deposits ARE not considered investments. Do not deposit more than you can afford to lose. ALSO there are no guarantees of earnings or money or guarantees that your funds will be returned to you. DEPOSIT at your OWN RISK and dont complain if you lose your money, because you were warned before hand. If you agree, scroll down and press "spend" to continue with your deposit.

Bu yaziyi gördükten sonra bu siteye para yatirmam

A

amaan

Misafir
Her hyip sitesinde var o uyarı .. Buraya özel değil yani ..minimum ödemeyi 25 dolar yapmışlar :)

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
nerede yazıyor ya minimum odeme 25$ oldu diye göremedimde. buradaki paranında yarın son gunu :) odeme yukseltiyse bi gun daha caliştırmam gerekecek

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu sitedende çıkma zamanımız geldi sanırım yavaş yavaş...

G

Geveze.at

Misafir
Az önce 15$ lik ödeme aldim
aslinda cok iyi bir siteydi ödemeleri hizli. Ama digerleri gibi bu da kokmaya basladi. Bu basindan kokmadi sadece :)

HolyBoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla dün yatırdım 2 günlük 40 $ yarın öglen saatlerine kadar batmazsa paramı alcam bir daha bu şirkete girmeyi pek düşünmüyom herkes batcak diyor

G

Geveze.at

Misafir
HolyBoY' Alıntı:
walla dün yatırdım 2 günlük 40 $ yarın öglen saatlerine kadar batmazsa paramı alcam bir daha bu şirkete girmeyi pek düşünmüyom herkes batcak diyor
O sinyalleri vermeye basladi. Büyük vurgun yapacaklar sanirim. Milletin güvenini kazanip tüymek gibi :)

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
her hyip sitesi gidicek orası kesinde... syncfunds bnm ilk göz ağrımdı yaa:( adam gibi parayı ilk burda kazandım..

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ödeme istedim 10dk da yatırdı. Çok hızlıymış gercekten. Gider felan dediğiniz için çektim parayı yoksa 2 gun daha calıstıracaktım :)

HolyBoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DİKKKATTTTTTTTTTT

Started Jan 19, 2006
Running days 7
Total accounts 6563
Total deposited $ 1,109,984.90
Today deposited $ 43,350.86
Today withdrawal $ 10,412.00
Total withdraw $ 473,162.88
Visitors online 547
Members online 204

son bilgierli böyle adamlar eyer yazdıkları rakamlar doğruysa 1 milyon doların üzerinde para biriktirmişler her an kaççaklar yarına bile çıkmayabilir

62 dolarım var içerde inşallah paramı çekmeden kaçmazlar
ama bence bu gece kaçacak bunlar 1 milyon 109 bin dolar toplam para toplamışlar

bu dakkadan sorna para yatırmayın lütfen bok yoluna gitmesin paracıklar zanim

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
halyboy oyle düşünme adamlar nezaman gideceklerini iyi biliyorlardır. 1 milyon $ olunca gidecekler diye birşey yok. Gün gectikçe daha cok para yatırıyorlar neden daha fazlası varken erkenden cekip gitsinlerki.

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
calisko bile ödeme aldıysa almayan kalmamıştır

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5