İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yabancı site tanıtımı?

NaCReS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar şimdi mesela türkçe içerikli bi site açtıımızda hit elde etmek için çeşitli toplistlere üye oluyoz, çeşitli forumlarda sitemizi tanıtıyoz... peki ingilizce bi site açsak bu şekilde sitemizi tanıtmak için hangi adreslerden faydalanabiliriz? vereceğeniz cvplar için teşekkürler.....

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yabancılarda pek toplist yok daha çok directoryler var bulduğnuz directorylere ekleyin backlink açısından bi de ilgili sitelere link değişimi yapmak için sorabilirsiniz. pr5 yabancı sitem var bu şekilde bi yol izledim.

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Internet çok geniş bi mecra turkce sitene ayda 5 bin hit toplayabiliyorsan bence ingilizce sitene daha fazlasını toplayabilirsin.. Şu açıdan ele al olayı.. Dunyadaki sitelerin %90 nı ingilizce ve diger %10 luk dilim ise ülkelerin kendi ana dilinde.. Gunde 10binlerce ingilizce site acılıyor belkide dahada fazla.. Ingilizce site tanıtımlarınız için biraz mantık biraz uyanıklıkla çok kolay ziyaretci kazanabilirsiniz.. Direk burda sormak yerine biraz düşünsen sende yanıtı bulabilirsin..

Iyi çalışmalar..

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mexut bu sorunun cevabini iyi biliyor yakasina yapis bence ... kendine ait yabanci sitelerinin hitleri yabanci olmasina ragmen oldukca iyi ... Gerci siteyi yapandan kaynaklaniyor ama olsun :)

C

CicekCicek.Com

Misafir
kader diyemezsin milletin içi kötü uyanıklık her zaman iyi değil anlıyana kadar böyle sürer internet hayatı.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Soyle dusunun ben kafa patlatiyorum yabanci trafik icin o kadar kafami yoruyorum tutup sonra burda soyledigimde ayni gun 500 tane ornegini goruyorum suyu cikiyor ihtiyaci olan olmayan herkes yapiyor yani. Niye hep belirli insanlar kafa yorsun ki ... Eger yabanci trafigi nasil saglayacagini birileri bulmussa bir digeri de bulabilir bence ... Mesela benim son buldugum yontem ile domaini bugun kaydedin ayni gun 4000-5000 yabanci tekiliniz olur. icinde 1 tane bile turkun bulunmadigi tamamen yabanci trafik ...

fatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KerneL32' Alıntı:
Soyle dusunun ben kafa patlatiyorum yabanci trafik icin o kadar kafami yoruyorum tutup sonra burda soyledigimde ayni gun 500 tane ornegini goruyorum suyu cikiyor ihtiyaci olan olmayan herkes yapiyor yani. Niye hep belirli insanlar kafa yorsun ki ... Eger yabanci trafigi nasil saglayacagini birileri bulmussa bir digeri de bulabilir bence ... Mesela benim son buldugum yontem ile domaini bugun kaydedin ayni gun 4000-5000 yabanci tekiliniz olur. icinde 1 tane bile turkun bulunmadigi tamamen yabanci trafik ...

nası olcak hocam bu hiti 1 günde nası alıyoz yaw örette bizde yapalım :D

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Al sana bir kaya nerene dayarsan daya ...

Fatihx git bi kilo domates al sonra kizgin ateste harla cikan sonuca gore uzun uzaya bakip dusun bu harlanmis domatesten ne farkim var diye ...

fatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KerneL32' Alıntı:
Al sana bir kaya nerene dayarsan daya ...

Fatihx git bi kilo domates al sonra kizgin ateste harla cikan sonuca gore uzun uzaya bakip dusun bu harlanmis domatesten ne farkim var diye ...

şaka yaptım hocam ya :p

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
koca internette hergün milyonlarca kişinin girdiği ve yabancı ve yabancılara yapılmış sayfalardan niye korkuyorsunuz ki? ziyaretçinizi çalar diye mi? ne olur buradaki 100 kişinin de sizin gibi günde 5 bin yabancı ziyaretçisi olsa? ne zararı var size? buna başka şey denir belki ama şeyini çıkartmak denmez bence.
Türk olsa anlarım mantığınızı..

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaban turk olunca hersey degisiyor. Basima gelmesse bende boyle davranmazdim ki herkes bilir elimden geldigi kadar herkese yardimci olmaya calistigimi. Ismi lazim degil zamanin birinde adamin birine soyledik yabanci sitelerimizden birini adam tuttu once siteyi komple indirdi aynisindan bir tane de kendine acti. Sonra benim soyledigim mantik ile ziyaretci topladi sonra da tuttu beni sikayet etti. Niye sikayet etti ? Hile mi vardi ? yooo ... Fake mi vardi ? yooo ... Ne var di ? Hic birsey yoktu. Niye sikayet etti ? Cunku Turklerin %90 'i kolay yoldan para kazanmayi seviyor. ve Para kazanan insani da cekemiyor. Iyilik yap denize at bilmem ney bilmesse bilmem ney bilir ... Tut ki mucizeyi kudreti sevkile mechure olan, metruyiyetin baki kala ... Demisler ...

C

CicekCicek.Com

Misafir
Karnel32 seninle tanışmıyoruz ama aynı seyleri yaşıyoruz ben soyluyorum bazı seyleri birilerine ama bundan sonra söz verdim sadece erhanima ve emraha soyler ogretirim bildiklerimi.

Yabanci trafige gelince 1yabanci siteme gunde 50-60geliyor sag sola ekliyerek ben ing. tek hello what bilirim ama üşenmedim kaç sabah gece belki 500yere sitemi ekledim anlamadıgım yerlere.

suanda 2inci yabanci siteyi yapıyorum 100sayfa oldu baya var bi baktım sayac koydum 150tekil gunde yabanci hiç türk yok Allah korusun bunu paylaşmıyacagim 1yabanci sitemi sadece msn dekilere soyledim 3-4kopyası suanda mevcut. Hani bişey yapsam neyse tasarımda yok ama title,keywords, içerikleri hepsini yürütmüşler.

Umit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aferin. Söylemeyin tabii yaw. Öğrenip ne yapıcaklar. Herkes kendi başının çaresine baksın. 3 kuruşa 5 köfte yok.
pigeon : Lafım sana değil. Ama gerçekten Kernel ve Cicekci :D doğru soyluyor. Adam bugun msn'de abi yardım et diyor. Yarın forumda bir kullanıcı adıp ArKi sen şöyle hile yapıyorsun, böyle hile yapıyorsun diyor. Örneğinide 50 kere gördük, gösterdik.
Paylaşmıcaksın abi. Kim, ne halt yerse yiyecek.

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KerneL32' Alıntı:

Mrb,

Mesajında bahsettiğin tekniği ücret karşılığı bana gösterir misin?Evet ise, ücreti pm den bildirirsen sevinirim.

Tşk.

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkaaşlar bunun çözümü var, bu tip teknikleri olan arkadaşlar bunları e-book haline getirebilir ve o şekilde satabilir.Böylelikle bedavacılar elenmiş olur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5