İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yakalandı

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
İçeriğinde çocuk uygun-değilsu görüntüleri bulunan 36 sitenin sahibi 26 yaşındaki Hakan Y., İstanbul’da düzenlenen operasyonla yakalandı.

Zanlı Hakan Y. iki ay boyunca takip edildi. Önceki gün gözaltına alınan Hakan Y.’nin el konulan iki dizüstü bilgisayarında, sahibi olduğu çocuk uygun-değilsu görüntülerinin bulunduğu siteler tespit edildi. Tüm dünyadan binlerce müşterisi olduğu ve aylık geliri 40 bin YTL’ye ulaştığı belirlenen Hakan Y.’nin internet sitelerine girenlerin kredi kart numaralarını vererek istedikleri çocuk uygun-değilsu görüntülerini indirdikleri belirlendi. Polis, mahkeme kararı ile 36 siteyi de kapattı. Sitelere Türkiye’den giren kişilerin de IP numaralarının belirlenmesine çalışılıyor. Poliste işlemleri tamamlanan Hakan Y. çocuk uygun-değilsu görüntülerini yurda sokmak ve bulundurmak suçundan çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Türk Ceza Kanunu’nun müstehcenlik suçlarını içeren 226 maddesi gereği, çocuk uygun-değilsu görüntülerini yurda sokanlar ve bulunduranlar hakkında iki yıldan beş yıla kadar hapis cezası isteniyor.

S

SupRAdyN

Misafir
40 bin ytl kazanıyomus ayda of of of.
iyiki yakalanmıs bence muhebbet hapise carptırılmalı.

C

ciyomiyo

Misafir
Türk polisine helal olsun adamlar göz actırmıyolar artık baksanıza o sitelere girenleri bile buluabiliyolar artık böcek adlı bi sistem geliştirmişler FBI bile bu sistemi yok.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
başkaları da var forumda sıra onlara da gelecek.

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hepsini yakalasınlar ya. inşallah girenler ve bu siteleri (çocuk uygun-değilsu 1:cool:yapmak için boşa vakit harcayan insanlık dışı yaratıklar yakalanır.

H

hedefturan

Misafir
Kim bu uygun-değilcu

arkadaşlar bu yakalanan uygun-değilcunun üye ismi nedir, birde sitesini kapatmış sanırım zirvelist midir nedir

welldone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hknylmz verildi aynı postta. ii olmuş almışlar içeri çeksin

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tiva'ya katılıyorum aramızda başkalarıda var bu işi meslek edinmiş halde yapanlar

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
tiva'ya katılıyorum aramızda başkalarıda var bu işi meslek edinmiş halde yapanlar

Zaman zaman bazı çıkışlarım veya uyarılarımdan dolayı bazı kişiler beni veya moderatorleri iğnelemektedirler.

Bazı kişilerin arkasında ise tamamen farklı insanlar var maddi destek sağlamak açısından ve birşeyleri evirip çevirdiğiniz zaman tahmininizden daha farklı şeylerde çıkmaktadır, bunlara çok çok yüzeysel olarak dokunduğumuzda ise karşı tepkiler almaktayız. (sempatik gelen insanlara dikkat edin)

Birisi - rep verip "araştırma yap biraz öyle karala insanları" bile yazmıştı. Halbuki kimin ne mal olduğunu biz çoktan biliyoruz.

Çöpden ekmek yemek zorunda kalsanız bile bu işlere ve bunun etrafındaki işlere bulaşmayın (milyon dolarlar borcunuz olsada)

H

hedefturan

Misafir
kesinlikle, hepsi temizlensin.bilseydim haberini ben yapardım... Gazeteciyiz,dibimizde olay oluyor haberimiz yok

H

hedefturan

Misafir
hknylmz
Member Giriş Tarihi: Feb 2005
Tecrübe Puanı: 2

--------------------------------------------------------------------------------

vallaha muratfb yi hic tanımam uyelik tarihlerimizede bakabilirsiniz bu 1

eger islamiyeti yasasaydınız kimse turkiyede fakir kalmazdı kim malının zekatını tam olarak veriyor bana soylermisiniz?

Turkiye cumhuriyeti vergide adaletlimi davranıyor? vergi yuku memur ile iscinin sırtında degilmi?

insanlar kapitalizm altında ezilirken 350 milyona gecinmeye calısırken bunu kimse dusunmuyorsa? Banane diyorsak

Bana dokunmayan bir yılan bin yasasın dersek

Biz turk milleti olarak hep zenginleri tutan hukumetleri basa getirmissek koyluyu isciyi kimse dusunmuyorsa issizlik 10 milyonsa

bu 10 milyon insan ile fakir halkın hırsızlık yapmaya hakkı vardır Bu turkiyenin kisi basına dusen milli geliri 5000 dolarken bazıları 200 dolarla geciniyorsa ve bu ulke hepimizinse bu ulkenin kaynaklarıda gelirleride hepimizindir

Sen bunları adil dagıtmassan insanlar gaspda yapar hırsızlıkda yapar. Bunlar ihtiyactır insanlar yemeden duramazlar cocugu evde ilac beklerken onu almak zorundadır

insanların temel ihtiyacları ile tecavuzu nasıl aynı kefeye koyabilirsiniz. ?

--------------------

adam bunu yazmış bir konuda, islamiyeti yaşayana bakın hele!!!!!!

U

username

Misafir
Ben şimdi arkadasın nickini verdim ama tabiki emin olamayız yargısız infaz olmasın:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi