İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yanlış Bir Kapı Çalmışım Dostlarım Kapı açılmış Sonuna Kadar..

x-treme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
firar' Alıntı:
ayrıca bir insanın uyuşturucuya başlıyip sonra bırakabiliceğini düşünen insanlar yaratmak ne kadar mantıklıdır? bırakabilmiş insan %desi nedir?
firar' Alıntı:
oturdum 40 dakka izledim.. orda bi lafı var babanın yanında sigara içebiliyomusun baban embesil diğilse içemezsin diyor..
tebrikler koca konuşmadan eğer çıkarabildiğin bunlarsa gerçekten bravo!

Ayrıca orası bir devlet okulu veya ilkokul değil İzmir'de bir dersane'dir. Dinleyenler üniversite adaylarıdır.
sarget paylaşımın için teşekkürler..

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
çok uzun ya. seyretsem tamamını yorum yapacağımda ilk 20 dk.da kalıyorum sürekli. adam hakkaten çok keyifli ama :)

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tebrikler koca konuşmadan eğer çıkarabildiğin bunlarsa gerçekten bravo!

Ayrıca orası bir devlet okulu veya ilkokul değil İzmir'de bir dersane'dir. Dinleyenler üniversite adaylarıdır.
sarget paylaşımın için teşekkürler..

sen ne çıkarttın?

onu geçtim boşunamı tvde yayınlandı bu videolarda bu okul müdürleri suçlandı herşey senin için önemsiz sadece senin söylediğin doru sanırsam?

çıkartılabilicek çok fazla şey vardı ben objektif olarak izledim çıkartılabilicek daha bir çok şey vardı bir çeşit beyin yıkama seansı kutsal kitaplarda yazanıntersine insanları dine empoze etmeye çalışan bir yaklaşım vardı ben bunlarıda çıkardım ama konu bu diğil bunlar tercih meselesi olan şeyler bu konuya girmicem.. amja merakımdandır dershane oldugunu nerden biliyorsun ordamıydın? benim elimde tv haberleri var... senin elinde ne var?

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herşeyden etkilenen güzelim ülkemin güzelim insanı bu adamdanda etkilenir, lakin merak ettiğim konu acaba hangi yönde etkilendikleridir.

40 yaşına kadar uyuşturucu kullandığı alkol kullandığı ve sonra bıraktığı söyleniyor. peki bu adam çıkıpta ben bunları bunları yaptım ve bu saatte bıraktım oh ne güzel bir hayat bak ne güzel bir hayat sloganını verirken acep bende şu alkole başlasamda nede olsa 40 yaşına geldimmi bırakırım diyen gençler çıkmayacakmıdır bu konuşmanın ardından.

olaylara ordan ne çıkardın burdan ne çıkardın diyen arkadaşlar genelleme yaptıklarında benim çıkardığım özneye ulaşabilirler. ben yaptım yaptım bıraktım oldu sizde deneyin der gibi bi muhabbet :)

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Harbi Baba Adam.
O Konussun Sabaha Kadar Dinlerim.
İngilizce Dil Eğitimini Anaokuluna Kadar Sokanların Bu Adamın Orta Okul Öğrencilerine Sohbet Vermesi Hoşlarına Gitmeyebilir.

Liseyi Bitiren Arkadaşlarım Okulda Normal Okudukları(Benim Gibi Kendini Geliştiremedikleri) İçin 1 Sene İşsiz Gezerken 300 Ytlye İş Bulamazken.Okullarda Neyin Eğitimini Tartışcaksın.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sende karşı oldugun konuları objektif bir biçimde savunabilirsin.. benim karşı oldugum şey bu ve savunuyorum bir yanlış yapıldı diye diğerleride yanlış olmak zorunda diğil ben burdan bunu anlamışsam 15 yaşındaki çocuk ne anlar?

ArkadaSYeri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sende karşı oldugun konuları objektif bir biçimde savunabilirsin.. benim karşı oldugum şey bu ve savunuyorum bir yanlış yapıldı diye diğerleride yanlış olmak zorunda diğil ben burdan bunu anlamışsam 15 yaşındaki çocuk ne anlar?

Kusura bakma da, sen bu yaşına kadar sana anlatılanlardan, öğretilenlerden, daha doğrusu anlatılarak öğretilmeye çalışılanlardan (-ki öğrenememişsin) birşey anlamış olsaydın, "değil" diye yazman gerekirken, ısrarla "diğil" yazıyor olmazdın.

Anlatımlar genelde genelleme yapılarak aktarılır. Ve sigara konusunda bir genelleme yapmak gerekirse, bir babanın yanında, bir çocuğun sigara içmesi benim bildiğim kadarı ile Türk kültürüne aykırıdır.

Bizim kültürümüzün en önemli gereği, saygıdır.

Yanlış biliyorsam düzeltin lütfen.

FileZilla

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkim, Yanlış bilmiyorsun, abim 22 yaşında içerken babamdan köşe bucak kaçar içerdi,
asla yanında içemezdi hem saygı, hem korku diyelim.
Hee babam katımıydı, yok canım nerde, katı olsa ben böyle olmazdım ;)

x-treme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
amja merakımdandır dershane oldugunu nerden biliyorsun ordamıydın? benim elimde tv haberleri var... senin elinde ne var?
Orada bulunmuş bir dost, elimdeki bu..
Birileri Gülen deyince birileride zombi görmüş gibi "beyin yıkama, beyin yıkama" diye bağırıyor. Ne bağıranın ne bağırtanın* birşeyden haberi var..
Uzaktan birşeyler duymakla olmuyor bunlar, gidip göreceksin, sonra konuşacaksın.. Devam etmek istersen sana bir ses kaydı göndereyim..

(*)Aslında herşeyden haberi var bunların ama neyse işte..

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
cok ilginc bir yaklasim olay yine siyasete donecek sanirim ama her turlu ortamda istediginiz kisilerle istediginiz konuyu tartisabiliriz . cocuklara dini daha iyi anlatacagina inaniyorsan bence sen anlat . yok ben dini anlatmam diyorsanda anlatanlari elestirmen dogru degil .

bu ne demek şimdi :)...
Vincent Van Gogh kadar iyi tablo yapamıyorsan resimlerine eleştiride yapamazsın demek bu :) ya da stephen king gibi biri değilsen sinemayı eleştiremezsin :)...veya hayatında hiç başbakan olmadıysan onu eleştirme gibi bişi...
cehalet yükünden kamburu çıkmış bir eleştiri olmuş

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Orada bulunmuş bir dost, elimdeki bu..
Birileri Gülen deyince birileride zombi görmüş gibi "beyin yıkama, beyin yıkama" diye bağırıyor. Ne bağıranın ne bağırtanın* birşeyden haberi var..
Uzaktan birşeyler duymakla olmuyor bunlar, gidip göreceksin, sonra konuşacaksın.. Devam etmek istersen sana bir ses kaydı göndereyim..

(*)Aslında herşeyden haberi var bunların ama neyse işte..

sen gidip gördünmü? ben gülenin okullarında 2 yıl geçirdimde..
içlerine alamadıklarına neler yaptıklarını bizzat gördüm ..

merak etme bilmediğim bi konuda konuşmuyorum...

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kusura bakma da, sen bu yaşına kadar sana anlatılanlardan, öğretilenlerden, daha doğrusu anlatılarak öğretilmeye çalışılanlardan (-ki öğrenememişsin) birşey anlamış olsaydın, "değil" diye yazman gerekirken, ısrarla "diğil" yazıyor olmazdın.

Anlatımlar genelde genelleme yapılarak aktarılır. Ve sigara konusunda bir genelleme yapmak gerekirse, bir babanın yanında, bir çocuğun sigara içmesi benim bildiğim kadarı ile Türk kültürüne aykırıdır.

Bizim kültürümüzün en önemli gereği, saygıdır.

Yanlış biliyorsam düzeltin lütfen.

kültür zamanla değişmeye mahkum değilmidir? töre cinayetleri kız çocuklarının canlı gömülmesi konusunda destek veriyormusun?

türkçe konusunada değinmek isterimki bi üstteki mesajımda açıklamasını yaptıgım 2 senemi geçirdiğim okuldaki öğretmenime suçu atmak istiyorum.. o günden beri hiç bir türkçe öğretmenini dinlemem sevmem...

ArkadaSYeri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kültür zamanla değişmeye mahkum değilmidir? töre cinayetleri kız çocuklarının canlı gömülmesi konusunda destek veriyormusun?

türkçe konusunada değinmek isterimki bi üstteki mesajımda açıklamasını yaptıgım 2 senemi geçirdiğim okuldaki öğretmenime suçu atmak istiyorum.. o günden beri hiç bir türkçe öğretmenini dinlemem sevmem...

Türk kültüründe kız çocuklarının canlı canlı gömülmesi diye birşey yoktur.

Ezbere konuşmazsan sevinirim.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türk kültüründe kız çocuklarının canlı canlı gömülmesi diye birşey yoktur.

Ezbere konuşmazsan sevinirim.

tv kanallarındaki tartışmalardaki gibi olmasın... soru sordum ona cevap verin sadece yanlış olanı veya tartışlmanın konusunu değiştirmeye yönelik bişiy olmasın ...

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sen gidip gördünmü? ben gülenin okullarında 2 yıl geçirdimde..
içlerine alamadıklarına neler yaptıklarını bizzat gördüm ..

merak etme bilmediğim bi konuda konuşmuyorum...

gidip gorenler cok bence . içlerine alamadiklarina neler yapiyorlarmis soylesene bizde bilelim

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Yanlış bir konu açmışım webmasterlarım konu uzamış gitmiş 4 ncü sayfaya kadar :/

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5