İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yapı kredi ödemeleri yapıyormuş

erkanozdemir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar, bence sorun tamamen yapı kredi de. eğer, paralar yapı kredi eft havuzunda görünmüyorsa bile, bunun nedeni gene yapi kredidir. Emin olun, para citibanktan cıkmıştır, bu inekler, sistem geçişinde "delete * from eft_citi where date<23.10.2006" yapmışlardır. yapi krediyi dava etmek gerek, aramızda avukat yokmu?

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar evet yapi kredide sorun yok test ettim
yapi krediden garantiye para gonderdim 5 ytl sonra da garantiden eski hesap numaram dikkat eski hesap numarami kullanarak eft yaptim ve yapi kredi eski hesap numarasina gonderilen eft yi kabul etti.

yani sorun yapi kredi de degil sorun BFC finansda
simdi ne yailabilir onu konusmak lazim
Sen testi yeni yapmışsın, google ise eftleri en kritik dönemde gönderdi o dönemde yapı kredi çok karışıktı ve nitekim birşeyler karıştı.
BFS FINANCE tüm dünyaya havale yapıyor Yapı Kediye yapmama gibi birşeyin sözkonusu olacağını sanmıyorum.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
akreplist hocam birde garantiden yapıkredi hesabına eft yapmayı denermisin bakalım bu şekilde sonuc ne olcak eğer yapı kredi hesabına para gecerese sorun duzelmiştir ama gecmesse sorun hala devam ediyor demektir

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaşlar, bence sorun tamamen yapı kredi de. eğer, paralar yapı kredi eft havuzunda görünmüyorsa bile, bunun nedeni gene yapi kredidir. Emin olun, para citibanktan cıkmıştır, bu inekler, sistem geçişinde "delete * from eft_citi where date<23.10.2006" yapmışlardır. yapi krediyi dava etmek gerek, aramızda avukat yokmu?

Hocam sistemler duzelmis benim EFT ler google ve baska bi havale gorunmuyodu. Bugun baktım ikiside gelmis. Sorun yavas yavas duzeliyor.

bytuncay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki yeni hesabıma google tarafından gönderilen doğrulama eft si havuzda göründüğü halde neden hesaba halen aktarılmamış sorun ykb de

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TRDownload zaten dedigini de yaptim bir tekrar okurumusun!!!
annudora simdi sen yapi krediye google odemesini aldin mi?

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
peki o zaman ben yanlış okumuşum kusura bakma hocam bu arada hepinize gecmiş olsun inşallah en kısa zamanda paralarınıza kavuşmanız dileklerimle

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar alan nasil aldigini ne yaptigini subeye ne soyledigini soylerse bizim icinde faydali olur acikcasi

10 dakikadir sube ile gorusuyorum yok diyorlar havuzda boyle bir para yok diyorlar

bankayi soyluyorum surdan filan gelcek diye yine yok diyorlar

anlamadim gitti

en sonra yarin gectikten sonra eger hala gelmezse carsamba gunu gelin birlikte inceleyelim birlikte o bankaya soralim diyorlar nedir ne degildir anlamadim gitti

CemYilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet ya göüşen ve çözen varsa tam olarak bankaya ne dedi onu söylesin bizde aynı yoldan gidelim...

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya herşey ters gitti bu ay, yarın da ay sonu ilgilenemezler bu işler ile
citabank da ay sonu sonucta onlar da ilgilenemez
carsambaya kalir bu isler bence, hatta bu haftasonuna kadar alsak yine iyi

fugitive

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ya yeter ya bu ne dalga geçer gibi paranız yok diolar katil olacam

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
istanbul avrupa yakasında olanlar bir zahmet özelden yazabilirmi? arkadaşlar tek başımıza çözebilecek bir olay değil toplu halde bir kaç kişi gidersek ilgilenirler.

TurkHizmet.Gen.TR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar bence birascik bekleyelim cunku hala bence sistem duzelmedi Bilyoner hesabina 5 gun once para yatirdim yapikrediden Hala O para hesaba gecmedi ve 3 gun once bilyoner' e Attiqim Maile Su Cvp Geldi

Öncelikle yaşamış olduğunuz sorunu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

Yapı Kredi Bankası ile Koçbank’ın birleşmesi esnasında, bankanın internet sayfasında bazı yenileme çalışmaları yapılmaktadır. Bu nedenle para transferlerinde Yapı Kredi Bankası kaynaklı bazı sorunlar yaşanmaktadır. Yeni yapılanma sürecinde bilyoner’in EFT hesap bilgilerinin de değişmiş olması ve üyelerimizin yaptıkları bazı transfer işlemlerinde bilyoner’e ait eski hesap numarasını kullanmaları da bir takım gecikmelere neden olmaktadır. Banka kaynaklı bu sorunun giderilerek tüm transferlerin bilyoner hesaplara aktarılması 30/10/2006 Pazartesi gün sonuna kadar gerçekleşecektir.

Bu süre içerisinde göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

008

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yapı kredi iyice cıvıttı

adsense filan geçtim bugün bankamatikten 60YTL paraçekecem
bankmatik:
Kod:
Merkezden Yanıt Alınamadı
dedi ve para vermedi eve gittim teleweb den baktım
60YTL çekilmiş görünüyor.

Bu kadar b**tan bi banka olamaz.

Bankanın cevabıda komik bankamatikten akşam fazla para çıkarsa hesabınıza yatırırız.

Şu adsense bi gelsin yapıkredinin önünden geçersem iki olsun.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki yatti mi bilyoner odemen?

ya subedekiler para gozukmuyor biz napali bilmem ne bey diye soyleniyorlar, yogun anlayin lutfen filam diyorlar, valla dedim butun islerim sizin subeden rahatsiz etmeyeyim diye 5 ten sonra da ariyom filam fistik tabi haklisiniz diyorlar

valla yapi kredi gozumden iyice dusuyor

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
gözümdeki en karizma ve en ciddi bankayken en rezil bankaya nası döndü bu yapı kredi ya?

fugitive

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
hakakten öyle en iyisi bu banka diodum yazıklar olsun

Ya bu arada az önce cuamrtesi günü yeni tanımladığım hesap için onay ödemesi gelmiş ama esas paramız yok :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5