İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

YapıKredi ve Koçbank a Eft alanlar Dikkat !!

wichasha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende yoğun çalışmalar sonucu girebildim ama para yok

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
harbiden bu ne ya böyle saçmalıkmı olur. sayfaları açılmıyor.

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar parasını banka hesabında gören varmı? Herhangi bir banka olabilir.

TurkHizmet.Gen.TR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar Ben daha yeni bankadan geldim Eski Hesap No da para yok isme baktirdim para yok doviz hesabına baktirdim para yok yani hicbir sekilde para yok dedikleri tek sey paranın yattıgına dair makbuz getirin ozaman tekrar bakalim

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saat 12:13:25 para mara yok sanirim hicbir bankaya odeme olmadi bence bugun olmaz sanirim bu is yarin sabah paralar gelir

TurkHizmet.Gen.TR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaf dier bankalar gelir gelmeye ama yapikredi veya koc bank olanlar gelirmi bilmiyorum cunku kendime baska bi hesaptan para yollamaya caListiqimda yanlıs hesap numarasi cıkıyor umarim 1 hafta sonra alirizda Sonucta ALIRIZ..

dorm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eski hesaplara geçer bir süreliğine dediler müşteri hizmetlerinden..

TurkHizmet.Gen.TR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eski hesaplara geçer bir süreliğine dediler müşteri hizmetlerinden..

Ama Soyle Bir Problem var Eski hesabima baska bi banka hesabimdan para gecirmeye calistiqimda hata Msji geliyor boyle bir hesap numarasi yok die yani bu su demek oluyor google parayi hesap nuamrasina yolluyor bankada kabul etmeyince buyuk bi ihtimalle tekrar para donecektir

008

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
müşteri hizmetleri eski hesaplara gelen tüm eft ler yeni hesaplara gönderildi,
yogunluktan ötürü şubeler hesabınıza geçmemiştir. Yarın hesabınıza geçer geçmez ise Şubenize sorun dedi.

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
google panelde ödeme yapıldı gözüküyor. geri dönmemiş.
bundan 1 gün öncede bana birisi ücret yollamıştı oda ulaşmış
inş. yoğunluktandır

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar yeni hesap numaralarina test parasi yatan varmi yapi kredide
bana bugun bir miktar para gelmis ama nerden gelmis filan anlayamadim gitti aciklamada pek birsey demiyor
ama 121 ytl kusur gibim bir para fazla degilmi test miktari icin, gerci adsense den kontrol ettim bugun para gonderildi diyor?
ne dersiniz bu kadar buyuk miktar gonderilmis olabilir mi?
normal odeme eski hesaba idi , sonucta su anda o yok yarini bekleyecegiz mecburen

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gonderilen miktari girdim yok dedi google ben gondermedim dedi kisaca nerden geldi simdi bu para gel anla kimsenin de borcu yoktu

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar yeni hesap numaralarina test parasi yatan varmi yapi kredide
bana bugun bir miktar para gelmis ama nerden gelmis filan anlayamadim gitti aciklamada pek birsey demiyor
ama 121 ytl kusur gibim bir para fazla degilmi test miktari icin, gerci adsense den kontrol ettim bugun para gonderildi diyor?
ne dersiniz bu kadar buyuk miktar gonderilmis olabilir mi?
normal odeme eski hesaba idi , sonucta su anda o yok yarini bekleyecegiz mecburen

121 ytl test ödemesi için biraz fazla gibi. Yeni hesap numaramı öğrenizr öğrenmez google hesabıma ekledim şimdi tekrar baktım herhangi bir test ödemesi veyahut normal ödeme olmamış. Extrenizde gönderen belli olmuyorsa detaylara müşteri hizmetleri ulaşabilir en azından gönderildiği ili bankayı öğrenebiliyorsunuz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi