İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Logo

xxeroxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banner.gif
inlogo.png

1)şimdi bakın sol ustte kafasında halka ve beyaz kanatlı melek , bizde ise kafasında aynı halka beyaz kanatlı seytan var
2) web kelımesınden sonra savas anlamına gelen war ,bizde ise savası anımsatan kılıc var
3)ustte 4 adet sıyah elbıselı adam, bizde ise ustte 2 adaet siyah elbiseli adam var
4)slogan her ikiisnde de web master.....

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banner.gif
inlogo.png

1)şimdi bakın sol ustte kafasında halka ve beyaz kanatlı melek , bizde ise kafasında aynı halka beyaz kanatlı seytan var
2) web kelımesınden sonra savas anlamına gelen war ,bizde ise savası anımsatan kılıc var
3)ustte 4 adet sıyah elbıselı adam, bizde ise ustte 2 adaet siyah elbiseli adam var
4)slogan her ikiisnde de web master.....

Aradaki yedi farkımı buluyoruz 7 benzerligi mi :D

bende farkları yazayım bari;

1 ) onlarda kullanılan altalan onlarda yeşilimsi bişi bu logo da gri.
2) web kelimesi zone'un tekelinde ya onlarındaki melek bizimki şeytan (melekmiş ama atmışlar )
3) üstte siyah renkli 4 adam altta piyano çalan bi adam daha ve en altta logoyu kaldırıp indiren bir cevahir var. bizdeki gurupda 2 kişi kalmış ,bizim logo daha fakir kalmış.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Arkadaşlar üzerime bu kadar gelmeyin yahu...

Benimki bir ön yargı değil...

Herkesin bakış açısıda aynı olmak zorunda değil diye düşünüyorum.

Birileri anlamsız bir resmi kuş resimleri ile benzerlik kurabilirken bazıları da uçakla benzerlik kurabilir...

Çizilen resim ne uçak ne de kuş olmadığı için bezer dediğimiz öğeler de farklılık gösterebilir. Ama eğer uçak resmi çizilmiş iken siz bunu bir arabaya benzetebiliyorsunuz tamam derim, bir sorun olabilir.

Kaldı ki burada birebir bir benzerlik ( Aynı olmak ) olmadığı için benzetmemiş olmam da benim bakış açımdan kaynaklanmaktadır.

Eğer hepimiz herşeye aynı gözle baksaydık güzel, çirkin olmazdı...

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
yagmayok yuh yani nerdeyse aynısı nasıl görmessin:D ikiz ikiz

bu arada xxeroxx iki siyah elbiseli adam nerde var göremedimde:D:D:D:D

xxeroxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birileri anlamsız bir resmi kuş resimleri ile benzerlik kurabilirken bazıları da uçakla benzerlik kurabilir...
bu cumlelerın ıcın tesekkur edıyorum fakat bu bır esınlenmedır eger grafıkerler sıtesınde bıraz takılırsanız görursunuz
ayrıca sahsen ben zone org nın sahıbı olsam duyurulara ıyınet boyle yaptı dıye koyardım sahsen benım görüşüm bu yanı.Hem gorsel olarakta yakısmadı bırı profosyonel bırı cok amatör ama buyuk bır esınlenmeden söz edebilmek mumkun...

bu arada xxeroxx iki siyah elbiseli adam nerde var göremedimde

her ıkısınde de o kucuk adamların uzerındekı elbıse sıyah :)

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu cumlelerın ıcın tesekkur edıyorum fakat bu bır esınlenmedır eger grafıkerler sıtesınde bıraz takılırsanız görursunuz
ayrıca sahsen ben zone org nın sahıbı olsam duyurulara ıyınet boyle yaptı dıye koyardım sahsen benım görüşüm bu yanı.Hem gorsel olarakta yakısmadı bırı profosyonel bırı cok amatör ama buyuk bır esınlenmeden söz edebilmek mumkun...

her ıkısınde de o kucuk adamların uzerındekı elbıse sıyah :)

bakmak ile görmek arasında ciddi bir fark vardır. spektoma diye bir kelime var . grafikerler oldukça iyi bilirler. bilgilendiriim dedim

emin_hask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanata saygım var fakat iğrenç :D
Bittiğim andır :D
Gerçekten bende anlayamadım kılıcı , bir ara düşündüm travian'a mı girdim diye ama heraldi forumda dolaşan serseriler falan :D
Ayrıca zone logosunda kanatlı melek var bizim logoda kanatlı zebani var.Bu kadar benzerlik yeter üstelemiyeceğim.
Ben bir ara rank önerisinde bulunmuştum gelen cevap burası kreş miydi :)
O arkadaşları logo konusunda yorumlarını bekliyoruz , söylemedi demeyin birazdan kilitlenir konu :)

xxeroxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zonede turkcesı savas anlamında olan war kelımesı var bızde ıse kılıc var
bu yazdıgımı okumadınızmı

sanırım maksat logo yapmaktan zıyade anımsatmak olmus

CMYLMZ
bakmak ile görmek arasında ciddi bir fark vardır. spektoma diye bir kelime var
ewet bende gördüğünüzü bakmatan ılerı gıdebıldıgınızı düşünüyorum :)

farkları yazmanın ne mantıgı var :D:D Allah ıyılıgını versın guldurdun benı aksam aksam

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bittiğim andır :D
Gerçekten bende anlayamadım kılıcı , bir ara düşündüm travian'a mı girdim diye ama heraldi forumda dolaşan serseriler falan :D
Ayrıca zone logosunda kanatlı melek var bizim logoda kanatlı zebani var.Bu kadar benzerlik yeter üstelemiyeceğim.
Ben bir ara rank önerisinde bulunmuştum gelen cevap burası kreş miydi :)
O arkadaşları logo konusunda yorumlarını bekliyoruz , söylemedi demeyin birazdan kilitlenir konu :)

Logoları zoomladım ve daha detaylı gördüm .
onlarınkinde türk bayrağı var bizimkinde yok
rezalet. kepazelik :p

zonede turkcesı savas anlamında olan war kelımesı var bızde ıse kılıc var
bu yazdıgımı okumadınızmı

sanırım maksat logo yapmaktan zıyade anımsatmak olmus

CMYLMZ

ewet bende gördüğünüzü bakmatan ılerı gıdebıldıgınızı düşünüyorum :) (bu cümlenin alyazısını geçtigi için barışa teşekkür ediyorum)
şöyle demişsin ;
"diyoki baktın ama gördünmü " görmesem yazarmıydım sence

farkları yazmanın ne mantıgı var :D:D Allah ıyılıgını versın guldurdun benı aksam aksam
E madalyoun hep tek yüzü olmazki birader.birileride diger taraftan bakmalı dimi ?
benzerlikleri buıluyoruzda farkları neden bulmuyoruz ?

en güzeli bu logoyu yapanı keselim , taximde sallandıralım , kırk katıra çektirelim ve üstüne yağ dökelim.
parmaklarına çivi çakalım :p

emin_hask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şaka maka bu logoyu kim yaptı merak ettim :)
sepulchral arkadaşımız forumda böyle bir uygulama yapabilirdi.Anketle seçerdik , böylece sadece kendisi değil tüm hepimizin beğenisine göre bir seçim olurdu.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
bu ne yahu eski logoyu istiyorum ben

XxGenCxX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Logo Sekil Olarak güzel ama Arkadaslarin dedigini gibi $ isareti güzel olmamis

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5