İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Logo

xxeroxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence logo yarısması duzenleyelım konuyu ben acsam olurmu acaba (banlanıyomusum bırde :)) artık herseyden cekınır olduk :D
saka bı yana bence logo yarısması duzenleyelım en ıyı yapan kazansın sıtede onun logosu yeralsın ???

efekentli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bende beğenmedim ama değişim sinyalleri güzel, kolay gelsin (o zebaninin ne işi var yaw :) )

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Logo güzel ama bu foruma pek gitmemiş diye düşünüyorum..

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
yenilik bir logo olsa dahi olmuş..

Hiç yoktan konusu geciyor yazılıyor.Kimler var yok görülüyor..

Logo benzerligine gelince yok adam kullanmış yok webmaster yazılmıs..

Yok webmaster yazmayacaktıkta karpuzcumu yazılacaktı..

Ozaman zone veya diğerleri yokken iyinet vardı..

Diğer forumlar ozaman logoyu çıkarttılarmı al sana iyinetin %80 kopyası olmuyor mu bence oluyor.

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana logoyu yapanı getirin ! :D

Fena değilde daha iyisinin yapılacağını admin açıklamış :) Sanatsal olması ilgi çekiyor , demekki bu tarz logo lazım iyinete . Tabi kılıç ve dolar, siyahlı adamlar eleştirilerini dikkate alıp farklı birşeyler yapmak/yaptırmak lazım diye düşünüyorum:) Ama gene sanatsal olsun klasik olmasın hatta yarışma açılabilir sanatsal logo tasarımı yarışması olur bir kaç hostingci sponsor olur , bazı arkadaşlarımız sanatsal logo yapma konusunda yeteneklerinide sergilemiş olurlar.

xxeroxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yenilik bir logo olsa dahi olmuş..

Hiç yoktan konusu geciyor yazılıyor.Kimler var yok görülüyor..

Logo benzerligine gelince yok adam kullanmış yok webmaster yazılmıs..

Yok webmaster yazmayacaktıkta karpuzcumu yazılacaktı..

Ozaman zone veya diğerleri yokken iyinet vardı..

Diğer forumlar ozaman logoyu çıkarttılarmı al sana iyinetin %80 kopyası olmuyor mu bence oluyor.

yazdıklarım siizde alkol etkisimi yaratıyo acaba? neden web master yazıyo demiyoruz herhalde zone den esinlemiş diyoruz webmaster forumu bu karpuz kavunla ne alaka?

şimdi hele sunu hıc anlamadım zone org yokken ıyınet vardı ne alaka ne maydonoz logodan bahsedıyoruz nasıl bır cagrısım yaptı bu sende logoyla sitelerin acılıstarıhıyle ne alaka bizim logo degıselı 1 gun oldu onların logo degıselı yaklasık 8 ay oldu

o senın ıyınetın kopyası afına gelınce onlar rss canım googleden bakabılırsın rss nedır dıe kavunu karpuzu bosver ama bence tam maydonozluk bır durum söz konusu

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
bi kaç gün daha bu logo olayını konuşuruz, ardından yine bir durgunluk havası estiririz ve sonra yine bir gerileme konusu. Daha öncedende bu tarz girişimler oldu logo değişti, tema için baskı yapıldı değişmedi, bir ara bir temada çalışılır gibimi ne oldu sonra oda hepten kayboldu. İyineti kurtarmanın tek bir yolu vardır oda lekelenen adının bir şekilde temize çıkması, çıkarmı bence çıkmaz. Geçen seneki saldırılar değil, iyinet seo yarışması iyineti bu hale getirmiştir. İşin doğrusunu konuşmak gerekirse, arkadaşlarımla sohbet ederken arada bir konusu açılıyor iyinet in işte iyinette şunu gördüm vs bunu gördüm diyorum insanların bana verdiği yanıt orda halen birileri varmı oluyor.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
:) benim bile artık bu konulara cevap yazasım gelmiyor. Zaten burdaki insanların hepsi para için geliyor $ işaretine niye taktığınızı anlamadım. Para kazananlar zaten giripte mesaj yazmıyor. 2006 dan önce kayıt olan bir çok kişi geldi geri hepsinin derdi eskisi gibi kazanamıyoruzdu. Yeni gelenler para nasıl kazanırız diye geliyor zaten alış veriş bölümüne bakarsanız adam daha 50 mesaja gelmeden 3-5 tane alım satımla ilgili konu açıp mesaj yazıyor. Gayet güzel ilgi çekici olmuş temayıda siyah ve sarı tonlarında ayarlarsanız süper olur :D ama ben site sarı siyah oldu diye yada logosu değişti diye gelip makale yazıcak bilgilerini paylaşıcak hiç kimseyi tanımıyorum. Anca gelip sarı siyah şöyle olmuş logo böyle olmuş iyinet hareketlensin eski günlerine gelsin diyorlar ama icraat yok kimsede sadece aynı şeyi yazıp duruyorlar o kadar konuya iyineti hareketlendirelim şöyle olsun diye konu açıcaklarına bir makale yazsaydık şimdi eskisi gibi olurdu diye düşünüyorum. En son :) düşecek domainleri yazan bir arkadaş vardı ona diye yazıp duruyorsun reklam yapma diyorlardı mesela onun yerinde çoğumuz olsaydık bir daha gelip yazmazdık ama o hala devam ediyor.

raincu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
değişim başladı,
fark var :)

bu arada logoyu hiç beğenmedim, iğrenç olmuş bence...

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Siz vitrini değiştirdikten sonra, vitrine konulan ürün (veya malzeme) ister istemez alıcısını buluyor. Bu vitrin, bir çeşit yönlendirme. Burada da vitrinden kastım, nasıl mağazalarda satılması gereken ürünler ise, burada da konuşulması gereken konular, aktiflik, yeni teknoloji paylaşımları gibi şeyler.

Hayırlısı...

raincu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
aklıma geldi, eğer bir değişim planlanıyorsa, bence iyinet forum için bir logo yarışması düzenlensin, faydası olacağı kanaatindeyim..

(en azından bu logodan daha iyi logolar çıkacaktır. logoyu yapan arkadaş yanlış anlamasın ama ciddiden hiç beğenmedim.)

acemi_11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
aklıma geldi, eğer bir değişim planlanıyorsa, bence iyinet forum için bir logo yarışması düzenlensin, faydası olacağı kanaatindeyim..

(en azından bu logodan daha iyi logolar çıkacaktır. logoyu yapan arkadaş yanlış anlamasın ama ciddiden hiç beğenmedim.)
cok guzel bi öneri

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
logoyla,temayla olmaz bu işler. Kendileri düşünsün kazananlarda kaybedenlerde onlar olacak. Burası bize birşey kazandırmaz yada kaybettirmez. Sahibi kazanır sahibi kaybeder. Bizim burada fikir önermemiz enayilik gibi geliyor bana..

emin_hask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi kaç gün daha bu logo olayını konuşuruz, ardından yine bir durgunluk havası estiririz ve sonra yine bir gerileme konusu. Daha öncedende bu tarz girişimler oldu logo değişti, tema için baskı yapıldı değişmedi, bir ara bir temada çalışılır gibimi ne oldu sonra oda hepten kayboldu. İyineti kurtarmanın tek bir yolu vardır oda lekelenen adının bir şekilde temize çıkması, çıkarmı bence çıkmaz. Geçen seneki saldırılar değil, iyinet seo yarışması iyineti bu hale getirmiştir. İşin doğrusunu konuşmak gerekirse, arkadaşlarımla sohbet ederken arada bir konusu açılıyor iyinet in işte iyinette şunu gördüm vs bunu gördüm diyorum insanların bana verdiği yanıt orda halen birileri varmı oluyor.
Kesinlikle katılıyorum, çok içten yazmışsın iyinet konusu açıldığı zaman bana gelen cevapta seninkiyle aynı.Yapılması gereken birşey varsa logo vs. değil önce adını temize çıkarmaktır diye düşünüyorum.
Sen birine borç vereceksin o sana borcunu ödemeyecek aynen o durum.Bakarmısın bir daha o insanın yüzüne bakmazsın tabi.Konu biraz kaydırılmış olabilir ama acı gerçekler bunlar.
:) benim bile artık bu konulara cevap yazasım gelmiyor. Zaten burdaki insanların hepsi para için geliyor $ işaretine niye taktığınızı anlamadım. Para kazananlar zaten giripte mesaj yazmıyor. 2006 dan önce kayıt olan bir çok kişi geldi geri hepsinin derdi eskisi gibi kazanamıyoruzdu. Yeni gelenler para nasıl kazanırız diye geliyor zaten alış veriş bölümüne bakarsanız adam daha 50 mesaja gelmeden 3-5 tane alım satımla ilgili konu açıp mesaj yazıyor. Gayet güzel ilgi çekici olmuş temayıda siyah ve sarı tonlarında ayarlarsanız süper olur :D ama ben site sarı siyah oldu diye yada logosu değişti diye gelip makale yazıcak bilgilerini paylaşıcak hiç kimseyi tanımıyorum. Anca gelip sarı siyah şöyle olmuş logo böyle olmuş iyinet hareketlensin eski günlerine gelsin diyorlar ama icraat yok kimsede sadece aynı şeyi yazıp duruyorlar o kadar konuya iyineti hareketlendirelim şöyle olsun diye konu açıcaklarına bir makale yazsaydık şimdi eskisi gibi olurdu diye düşünüyorum. En son :) düşecek domainleri yazan bir arkadaş vardı ona diye yazıp duruyorsun reklam yapma diyorlardı mesela onun yerinde çoğumuz olsaydık bir daha gelip yazmazdık ama o hala devam ediyor.
Sen zaten hiç konuşma :D
Evet yönetiminde biraz kendine has değişiklikler yapması lazım.Son olarak eğer böyle giderse draga'nın dediği gibi enayilik gibi geliyor.Bize ne, kaybeden onlar!

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Ya bu logo olayını çok da abartmanıza gerek yok bence.

Nedir ki yani?..

Olağanüstü güzel olsa ne değişirdi?..

En fazla insanların ilgisini çekip "konu açma" isteği uyandırır, sadece uyandırır.

He, yeni bir logo kötü mü? Bence hayır. Değişim sinyallerinin başlangıcı. Yenilik, eskisinden kötü değilse her zaman iyidir.

Eğer gerçekten forumu kalkındırmaya yönelik yenilikler olacaksa daha güzel şeyler olmalı.

Mesela SEO yarışması...

Ufak çaplı bir yarışma...

En azından dışarıdan "yeni" üyeler de katılım sağlayabilir. Eskiler değil de, biz ve yeniler.

Öyle milyarlar falan değil de, 1 ay süren ve birinciye 500 TL falan verilen bir yarışma.

Bir canlılık olur diye düşünüyorum, aramızda SEO'cular vardır. Ben de katılırım.

Ama biri(leri)nin katılım göstermesi, girişken olması gerek. Yoksa forumun bu halinin konuları uzayıp gider.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5