İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Sponsorunuz Tık Başına 0.02 YTL

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
mac alabilen bir coder görürsem kelinden öpecem :)
çünkü mac alabilmesi için saçlarını ağartması ve sonra da dökmesi gerekir ..

yeni bir teknoloji var ise ve herkeste bunu bilmiyorsa farklı .. :)

--
bende bu sponsor sistemine kayıt olmak isterim ama çıkacak reklam kategorileri neler ?? ya da bu reklamları kendimiz sınırlandırabiliyormuyuz ..
site içerikleri ile uyuşmayan ,çok alakasız ya da a d ult site reklamlarını yayınlamak istemem ..

bir - mac adresi alabilme durumu gerçekten doğru mu ??
iki - reklam filtreleme yapabiliyoruz mu ??

en son da tabi ki ödemesini alan var mı :)

yahu "mac adresi alabilmek gerçekten doğrumu" ne komik laf bu server side scriptle ne maci güldürmeyin nasıl webmastersınız siz.

mac gibi numaraları client side script alir server side script değil.

Server side script: php,asp,cgi,jsp,html,vs,vs
Client side script: windows üzerine kurduğunuz her program + active-x denetimleri.

W

www.xp.com.tr

Misafir
Ceaser Konu ile ilgili 3 yorum yapmıssınız aynı şeyi sürekli gündeme getiyorsunuz ne yazıkkı, bence bu tür sistemleri desteklemek lazım Türkiye piyasasında 0.01 verirken bile secici olan firmalar varken sizin takıldıgınız ayrıntıya anlam verebilmek mümkün degil, bu arada mac adresi almak konusunda bence qdin ile görüşünüz biz sitemizi (www.xp.com.tr) kendisine yaptırdık kendini geliştirmiş sağlam dürüst bir arkadaş.

Başarılar dilerim

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Sitemiz siz webmaster arkadaşlarımıza kazanc sağlamak amacı ile kurulmuştur, zira sitemizde gerçekleştiremiyecegimiz yada yapamayacagimiz bir konu üzerinde farazi açıklama yapılmamıştır. Bizimle çalışmanın keyfine zamanla varacagınızdan eminiz. lütfen gereksiz içerikler ile diğer webmaster arkadaşlarımızın soracagi sorulara engel olmayalım..

Sayğılarımla.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Merhaba,
Sitemiz siz webmaster arkadaşlarımıza kazanc sağlamak amacı ile kurulmuştur, zira sitemizde gerçekleştiremiyecegimiz yada yapamayacagimiz bir konu üzerinde farazi açıklama yapılmamıştır. Bizimle çalışmanın keyfine zamanla varacagınızdan eminiz. lütfen gereksiz içerikler ile diğer webmaster arkadaşlarımızın soracagi sorulara engel olmayalım..

Sayğılarımla.

iyide gerçekleştiremeyeceğin şeyi söylemişsin sadece ben sadece uyarıyorum bunu bilmeyenler yutabilir ama şu an sitene üye olsam günde 5000 ytl kazanırım haberin olsun. bu durumda ne yapacaksınız??? hilemi yaptığımı öne süreceksiniz ama kanıtlayamayacaksınız dilerseniz deneyelim ama 5000 ytl yi tik isterim çünkü herşekilde ödeyeceğinizi söylemişsiniz.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
iyide gerçekleştiremeyeceğin şeyi söylemişsin sadece ben sadece uyarıyorum bunu bilmeyenler yutabilir ama şu an sitene üye olsam günde 5000 ytl kazanırım haberin olsun. bu durumda ne yapacaksınız??? hilemi yaptığımı öne süreceksiniz ama kanıtlayamayacaksınız dilerseniz deneyelim ama 5000 ytl yi tik isterim çünkü herşekilde ödeyeceğinizi söylemişsiniz.

Merhaba,
Sanırım anlamadınız yapamayacağımız şeyler hakkında açıklama yapmak gibi bir fantezimiz yok, sürekli aynı şeyi belirtiyorsunuz yapmışız ki bu açıklama yapılmış. Lütfen Konu kirliligine yol açmadan hizmetimizi verelim.

Sayğılarımla.

sata

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
qdin

ben oraya üyeydim idmi kimseye yollamadım

sana neden idlerini yolluyor buradakiler?

birde bu sponsor güvenilirmi arkadaşlar bi arkadaş ödemez onlar dialerci vs dedi ama ben kullanıyorum denemeden bilemeyiz.

birde clicklerinden verim alamadığımız siteleri ödemelerini yaparak click sisteminden çıkartırız diye bir kural okudum mesela benim sitemde günde 400 den fazla tıklama oluyor. ben bunların kaçı üye oluyor kaçı gold üye oluyor göremiyorum. siz benim sitemdeki reklamdan memnun kalmazsanız beni click sisteminden çıkartacaksınız peki ödeme click sistemi üzerindenmi yapılacak yoksa gold üye sistemi üzerindenmi?

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
qdin

ben oraya üyeydim idmi kimseye yollamadım

sana neden idlerini yolluyor buradakiler?

birde bu sponsor güvenilirmi arkadaşlar bi arkadaş ödemez onlar dialerci vs dedi ama ben kullanıyorum denemeden bilemeyiz.

birde clicklerinden verim alamadığımız siteleri ödemelerini yaparak click sisteminden çıkartırız diye bir kural okudum mesela benim sitemde günde 400 den fazla tıklama oluyor. ben bunların kaçı üye oluyor kaçı gold üye oluyor göremiyorum. siz benim sitemdeki reklamdan memnun kalmazsanız beni click sisteminden çıkartacaksınız peki ödeme click sistemi üzerindenmi yapılacak yoksa gold üye sistemi üzerindenmi?

Merhaba,
Bana ID numarası gönderen arkadaşlar ile birebir ben ilgileniyorum ve her hangi bir problem yaşadıkları zaman ben çözeceğim bu yüzden ID numaralarını bana ulaştıran iş ortaklarımıza kısa zamanda sağlıklı yardım edebiliyorum. ID numarasını ulaştırmanız bu yüzden gerekli.

Ödeme Konusu gelince bazı cevreler diledigini söylemkte tabiki serbestler bunun için bizim burada sayfalarca yazı yazmamız bir anlam taşımayacak 10 Ocak 2007 günü ödemeleri hesabında olan arkadaşlar taki bu bölümde ödemelerimiz sorunsuz gelmiştir diyene kadar. Bizler çok şükür haram lokmayı bilmeyen insanlarız bunuda zamanla inşallah siz değerli arkadaşlarımız görecektir.

Sayğılarımla.

sata

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim söylediklerimde yanlış anlaşılmasın ben kimseye kanıtsız iftira atmam atanıda sevmem o nedenle bu sistemi kullanmaya devam ediyorum. çünkü ödemez diyenlerin bir kanıtı yok.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ne oldu bugün bütün gündür yok sponsor kapalı? böyle durumlarda açıklama yazarsanız iyi olur.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Merhaba,
Sanırım anlamadınız yapamayacağımız şeyler hakkında açıklama yapmak gibi bir fantezimiz yok, sürekli aynı şeyi belirtiyorsunuz yapmışız ki bu açıklama yapılmış. Lütfen Konu kirliligine yol açmadan hizmetimizi verelim.

Sayğılarımla.

bakın söylemeyim söylemeyim diyorum ama insanları kandırıyorsunuz ve bunu ciddi birşekilde yapıyorsunuz kullandığınız client server side script değil mac adresi ip den başka hiç birşey alamazsınız.

Ayrıyetten bu kullanıcılara program yada toolbar mı yükletiyorsunuz da mac adresi alıyorsunuz öfff bırakın artık insanları kandırmayı bu insanlar cahil değil (sanırsam.)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Sürekli bir şekilde Necla, Melike ve Ezgi'den mesaj alıyorum. Sence evlilikte olmazsa olmaz 3 şey ne, kadında ne ararsın vb sorular. Herhangi bir kadının bana juzy.net aracılığıyla bu tarz sorular sormayacağının pek tabi farkındayım gerçi ama insan heyecanlanmıyor değil bazen ?

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Öncelikle açıklamak istedigim konu Juzy.net in reklam işleri ile ilgileniyorum yani bir nevi reklam ortaklığı; Bu sistemin içinde bazı nicklerde bayanlar belki sistem tarafından belirtilen mesajları atması veya alması konusunda bilgim yok bu tür rahatsız edici ve aldatıcı düşündüğünüz mesajlara cevap vermeyebilir yada güvensiz buldugunuz bu sitede bulunmayabilirsiniz bunlar tamamen sizlerin insiyatifinizde.

Diğer bir konu Ceaser arkadaşımızın söyledikleri hakkında sürekli aynı şeyleri söylererek kendisinin çok bilgili bu sistemi yapanların bilgisiz ve aldatıcı olduğu konusunu dile getiriyor sanırım bu mesajınızı ilgili insanlar okumuş ve buna göre değerlendirme yapmışlardır. (son 10 günde 115 referrer ile üye katildi)

Burada benim sorumlulugum şudur ödeme günü geldiginde benim ile çalışan arkadaşların ödemeleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektir. Şimdi dilerseniz işimize devam edelim. inanın polimik yaşamaktan nefret eden bir yapıya sahibim.

Sayğılarımla.

zahmaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bakın söylemeyim söylemeyim diyorum ama insanları kandırıyorsunuz ve bunu ciddi birşekilde yapıyorsunuz kullandığınız client server side script değil mac adresi ip den başka hiç birşey alamazsınız.

Ayrıyetten bu kullanıcılara program yada toolbar mı yükletiyorsunuz da mac adresi alıyorsunuz öfff bırakın artık insanları kandırmayı bu insanlar cahil değil (sanırsam.)

Yani mac adresimi PHP gibi bir server side script ile mi alıyolarmış ?
İnanın muhteşem, eğer bunu yaptıysanız Türkiyede reklamdan para kazanayım diye düşünmeyin, bu yaptığınız inanın çok ama çok buyuk birşey...

Caesar hemen öyle fevri davranma elemanlar alıyorum diyosa alıyorlardır :I [ Peh peh peh hiç güleceğim yoktu ]

Ya arkadaşlar biraz mantıklı olun, Kimse benim bilgisayarıma birşey yüklemeden (.exe,.vbs,java applet vs.) sadece kendi sitesindeki bir .php,.cgi,.jsp,.asp,.cfm server side script ile benim mac adresimi,HDD adımı,DVD im özelliklerini,vs. gibi bilgileri alamaz. Caesar a katılıyorum.

Ha siz bu mac adresi olayını sanırım burada webmasterlara "aman hile yapmayın,bu kadar seyi kaydedebiliyoruz ona göre" gibi bir göz dağı vermek için kullandıysanız herkese bu göz dağını veremezsiniz. Bazıları bunu yiyebilir ama ben yemem. Aslında siz de haklısınız, Googledan banlanan bazı arkadaşlar "Arkadaşlar yeni kayıt için Modemimi de değiştirdim umarım sorun çıkmaz" gibi soruları sorabiliyolarsa sizde bu tip kişileri kandırırsınız ve bu konuda haklısınız..

Çalışmalarınızda başarılar ama sadece küçük bir tavsiye, yapmadığınız veya yapamayacağınız seyleri yapabilirmiş gibi göstermeyin. Benim gibi 1-2 zıpır çıkar laf eder belki siz sallamazsınız ama başkaları sallar oda size karşı güvenlerinin kaybedilmesine yol açar.Buda hoş olmaz dimi ?

Yinede çalışmalarınızda başarılar...

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Tabii ki benim insiyatifimde canım, ben o mailler geldikçe oldukça da eğleniyorum. Hani bilmeyen saf yağız yurdum insanları sitenize gelir diye iyi de taktik olmuş ona da birşey demiyorum. Kutlama mesajı olarak algılayın benimkini. Hiç düşünülmemiş ve bambaşka bir konsept, hayran kalmamak elde değil.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,

Yetkililerden aldığım bilğiler dogrultusunda bazı çıkar cevrelerinin sunucuya atak yaparak etkisiz hale getirdiklerini üzülerek ögrenmiş bulunmaktayız. daha öncede diğer sunuculara yapılan saldırılar nedeni ile başka bir datacentera taşınmış orası güvenlige alınıncada bu sisteme ataklar yogunlaşmıştır. Aldığım bilgiye göre juzy.net de kısa süre içerisinde diğer sistem gibi başka bir omurgaya gecirilip sorunsuz hala gelecektir. bu nedenle 2 gündür reklamlarınızın cıkmayış nedeni belirtilmiştir. Gelişmelerden sizleri haberdar edecegiz.

Saygılarımla.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
:) neyse bişey demiyorum yada dememeye calışacağım.

voodoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ceaser Konu ile ilgili 3 yorum yapmıssınız aynı şeyi sürekli gündeme getiyorsunuz ne yazıkkı, bence bu tür sistemleri desteklemek lazım Türkiye piyasasında 0.01 verirken bile secici olan firmalar varken sizin takıldıgınız ayrıntıya anlam verebilmek mümkün degil, bu arada mac adresi almak konusunda bence qdin ile görüşünüz biz sitemizi (www.xp.com.tr) kendisine yaptırdık kendini geliştirmiş sağlam dürüst bir arkadaş.

Başarılar dilerim

Ben desteklicek bir proje goremiyorum iq seviyesi 90 altı olan abazalara sahte msg atarak gold üyelik aldırıp onları sömürmek amaç.Juzy tüm üyelerine Ayşe,Fatma falandan msginiz var diye spam atan bir sitedir.

Cesar'a katılıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5