İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Sponsorunuz Tık Başına 0.02 YTL

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
10 Ocak ödemeleri için lütfen ID numaralarını ulaştırmayan arkadaşlar ID numaralarını PM geçsin.

Saygılarımla.

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
qdin arkadas bir de bannerlerinizi dha güzelleştirseniz gerçekten çok hit gönderecem size ama bannerlarınız biraz ilgi çekmiyor

H

Hannibal

Misafir
benim reklam.juzy üyelik mailim [email protected] ben bu click sisteminizden önce kullandıgım hesabım bu. mail attım click sistemine geçtiğimi söylemiştiniz. ama halen eski üye sistemi devam ediyor. clicklerin istatisliklerini göremiyorum. bu konuda mail attım cevap alamadım. şimdi cevap vermeyen ödeme zamanı hiç cevap vermez. ilgilenecek misiniz ilgilenmeyecek misiniz?

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
benim reklam.juzy üyelik mailim [email protected] ben bu click sisteminizden önce kullandıgım hesabım bu. mail attım click sistemine geçtiğimi söylemiştiniz. ama halen eski üye sistemi devam ediyor. clicklerin istatisliklerini göremiyorum. bu konuda mail attım cevap alamadım. şimdi cevap vermeyen ödeme zamanı hiç cevap vermez. ilgilenecek misiniz ilgilenmeyecek misiniz?

Merhaba,
Sorununuzu ilgili bölüme ulaştırdım. sorun son buldugunda bilgilendirileceksiniz.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Sorununuzu ilgili bölüme ulaştırdım. sorun son buldugunda bilgilendirileceksiniz.

Merhaba,
Lütfen Başka bir email adresi ile aynı domain adı ile kayıt olunuz ve kayıt oldugunuz kodlari sitenize yerleştiriniz.

H

Hannibal

Misafir
eski üyeliğimdeki msnrehberi.com ile kayıt olamadım bu site kayıtlı dedi ben de msnliste.com ile kayıt yaptım

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
eski üyeliğimdeki msnrehberi.com ile kayıt olamadım bu site kayıtlı dedi ben de msnliste.com ile kayıt yaptım

Merhaba,
msnliste.com adresinde sadece reklam bannerlari var bir site yok ne yazikki.
bu kurallarımıza uygun bir şablon degil.

msnrehberi.com için aldıgınız uyarıyı ilgili bölüme tekrar ulaştıracagım.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Aralık 2006 ödemelerimiz gercekleşmiştir.

S

SanalBilgi

Misafir
"Tıklama Başına 0,01 YTL oldu !

Ödemeler 0,02 den yapılmıştır ve gelecek ay için Tıklama başına 0,01 Ytl'ye düşürülmüştür.. "

inanılmaz düşük.. :/

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
0,01 olunca diğerlerinden bir farkı kalmadı. ben artık sitelerimden kaldırıyorum hem de bnner leri ilgi çekmiyordu zaten

apostle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
0,01 çok düşük yaaa gerçekten çok düşük napcaz arkadaşlar böyle olmaz 0,02 diye koyduk 0,01e varana kadar bir sürü site var biz dedik geliri çok bunu koyak ama :(

portaria

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
juzy hesaplarına giremiyoruz ayrıca banner lerde çıkmıyor sebep ne acaba

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
reklam.juzy.net adresimizi daha hızlı hizmet verebilmek için ayrı bir sunucuya taşımış bulunmaktayız. aktarımlar gercekleşince sorun ortadan kalkacaktır.

Toprak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
qdin Efe e selamlarımı ilet ödemenizi yapmıcam diyorsanız söyleyinde bizde ona göre hareket edelim..

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
qdin Efe e selamlarımı ilet ödemenizi yapmıcam diyorsanız söyleyinde bizde ona göre hareket edelim..

Merhaba,
ID numaranızı daha önce paylaşmadıgınız icin ben sizi detaylarınız hakkında bilgi sahibi degilim. Lütfen panelden destek bölümü ile irtibata geciniz. Arkadaşlar lütfen birebir müşteri temsilciniz olabilmem sorunlarınız ile ilgilenebilmem için id numaralarınızı gönderiniz. (Yeni Kayıt olanlar)

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Juzy.net Reklam sistemi 1 gün süre ile yeni serverlara hızlı olması için paylaştırılmıştır. Gecikme yüzünden herkesin hesabına ay sonunda 10 ytl eklenicektir.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,

Yeni yapacağınız üyelikleri http://reklam.juzy.net den destek alarak gerçekleştirebilirsiniz. Ocak ayı ödemeleri gerçekleşene kadar ID numaralarını bildirmiş olan ortakların problemlerini çözecegim. 10/02/2006 ödemelerinden sonra Juzy ortaklık sistemi ile alakam kalmayacaktır. bu dogrultuda reklam ortaklarımızı bilgilendirmek isterim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5